24
„Stoke City“ – „Leicester City“ 2:2 (nuotr. SCANPIX)

36-erių Peteris Crouchas pasirodė aikštėje, išlygino rezultatą, bet pergalės savo komandai neišplėšė. „Stoke City“ futbolininkai namie 2:2 (1:1) sužaidė su „Leicester City“.

24

Komandos pirmojo kėlinio pabaigoje apsikeitė įvarčiais. 33-ąją minutę įmušė „Leicester City“ futbolininkas Vicente Iborra, 39-ąją rezultatą išlygino Xherdanas Shaqiri.

60-ąją minutę svečius dar kartą į priekį išvedė Riyadas Mahrezas.

69-ąją minutę į kovą mestas 36-erių veteranas P. Crouchas. Jis po keturių minučių dar kartą atstatė pusiausvyrą.

Pačioje pridėto rungtynių laiko pabaigoje „Stoke City“ galėjo išplėšti pergalę, bet po kampinio sėkmingai sužaidė vartininkas Kasperas Schmeichelis.

„Leicester City“ (13 taškų) užima 10-ąją turnyro lentelės poziciją. „Stoke City“ (12 tšk.) – 14-ąją.