janas oblakas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „janas oblakas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „janas oblakas“.

Dramatiškas vakaras Taline: „Atletico“ išplėšė pratęsimą ir UEFA supertaurę

Futbolo šventė aplankė Baltijos šalis. Estijos sostinėje Taline vyko trilerio vardo vertos UEFA supertaurės rungtynės. Jas po pratęsimo 4:2 laimėjo Madrido „Atletico“, įveikęs to paties miesto „Real“. Nugalėtojai pelnė pirmąjį mačo įvartį. „Atletico“ 1-ąją minutę į priekį išvedė Diego Costa. Puolėjas pergudravo „Real“ gynėjus ir iš itin aštraus kampo pasiuntė kamuolį į varžovų vartų tinklą (1:0). Tai – greičiausias įvartis UEFA supertaurės rungtynių istorijoje.
2018-08-16

„Atletico“ prieš atsakomąsias rungtynes motyvuoja dvejų metų senumo istorija

Šiandien Vicente Calderono stadione vyks atsakomasis UEFA Čempionų lygos pusfinalio Madrido derbis. „Atletico“ savo aikšėje priims „Real“. Šeimininkams reikės likviduoti trijų įvarčių deficitą. „Atletico“ motyvuoja prieš dvejus metus namie prieš „Real“ pasiekta pergalė 4:0. „Atletico“ tiki „Atletico“ to paties miesto „Real“ 4:0 (2:0) nuskriaudė 2015-ųjų vasario 7-ąją.
2017-05-10

Aikštėje dominavęs „Real“ į Vicente Calderono stadioną vešis trijų įvarčių persvarą

Antradienį pirmajame UEFA Čempionų lygos pusfinalyje Madrido „Real“ nuskausmino to paties miesto „Atletico“ – 3:0 (1:0). „Hetriku“ prie pergalės prisidėjo ryškiausia „Real“ žvaigždė – portugalas Cristiano Ronaldo. Šeimininkai aikštėje dominavo nuo pat rungtynių pradžios. „Real“ į priekį bemat galėjo išvesti Karimas Benzema, bet prancūzas į vartus nepataikė. „Santiago Bernabeu“ stadione susirinkusiems futbolo aistruoliams pirmojo įvarčio laukimas neprailgo.
2017-05-02

Pergalingos „Atletico“ lygiosios

Paaiškėjo pirmasis UEFA Čempionų lygos pusfinalio dalyvis. Juo tapo Madrido „Atletico“ (Ispanija), antradienį svečiuose 1:1 (1:0) sužaidęs su „Leicester City“ (Anglija), bet patekęs į kitą etapą. Prieš savaitę vykusias pirmąsias ketvirtfinalio rungtynes Madride 1:0 po Antoine’o Griezmanno realizuoto 11 metrų baudinio laimėjo „Atletico“. Taigi Anglijoje „Leicester City“ reikėjo įmušti. Tai po Jamie Vardy perdavimo galėjo padaryti Shinji Okazaki. Japonas nepataikė į vartus.
2017-04-19

Vienkrypčiame eisme – minimali „Atletico“ pergalė

Trečiadienį minimalią pergalę pirmosiose UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio rungtynėse iškovojo Madrido „Atletico“. Ispanai namie dominavo ir 1:0 (1:0) nugalėjo Anglijos čempionus – „Leicester City“ futbolininkus. Nuo pat rungtynių pradžios atakos ritosi svečių vartų link. Itin galingą petardą iš toli paleido Koke. Jo smūgiuotas kamuolys atsimušė į virpstą. Dominavę „Atletico“ futbolininkai įvartį pasiekė nelogiškai – po kontratakos.
2017-04-13

„Atletico“ per kraujus išplėšė pergalę prieš „PSV Eindhoven“

Praėjusių metų UEFA Čempionų lygos finalininkas Madrido „Atletico“ naująjį sezoną pradėjo sunkia pergale svečiuose prieš „PSV Eindhoven“ vienuolikę. Pirmasis įvartis krito prieš pertrauką, kai gražiu smūgiu kamuolį į tinklą pasiuntė Saulis Niguezas. Jau po dviejų minučių galimybę išlyginti rezultatą turėjo šeimininkai, nes į „rojiblancų“ vartus teisėjas skyrė 11 metrų baudinį. Savo meistriškumą pademonstravo Janas Oblakas, jis smūgį atrėmė, o olandams rezultato išlyginti taip ir nepavyko.