yannickas carrasco

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „yannickas carrasco“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „yannickas carrasco“.

Ispanijoje – „Barca“ ir „Atletico“ pergalės

Antrajame Ispanijos čempionato ture pergalę iškovojo „Barcelona“. Laimėjimą lėmė Lionelio Messi dublis. Katalonai šeštadienį svečiuose 2:0 (0:0) nugalėjo Vitorijos-Gasteiso „Alaves“. L. Messi pirmąjį įvartį pelnė 55-ąją, antrąjį – 66-ąją minutėmis. Argentinietis 39-ąją nerealizavo 11 metrų baudinio. Madrido „Atletico“ svečiuose 5:1 (2:0) sutriuškino „Las Palmas“. Du įvarčius pelnė Koke (62, 75 minutėmis), po vieną – Angelis Correa (3 min.), Yannickas Carrasco (5 min.
2017-08-27

„Atletico“ prieš atsakomąsias rungtynes motyvuoja dvejų metų senumo istorija

Šiandien Vicente Calderono stadione vyks atsakomasis UEFA Čempionų lygos pusfinalio Madrido derbis. „Atletico“ savo aikšėje priims „Real“. Šeimininkams reikės likviduoti trijų įvarčių deficitą. „Atletico“ motyvuoja prieš dvejus metus namie prieš „Real“ pasiekta pergalė 4:0. „Atletico“ tiki „Atletico“ to paties miesto „Real“ 4:0 (2:0) nuskriaudė 2015-ųjų vasario 7-ąją.
2017-05-10

Pergalingos „Atletico“ lygiosios

Paaiškėjo pirmasis UEFA Čempionų lygos pusfinalio dalyvis. Juo tapo Madrido „Atletico“ (Ispanija), antradienį svečiuose 1:1 (1:0) sužaidęs su „Leicester City“ (Anglija), bet patekęs į kitą etapą. Prieš savaitę vykusias pirmąsias ketvirtfinalio rungtynes Madride 1:0 po Antoine’o Griezmanno realizuoto 11 metrų baudinio laimėjo „Atletico“. Taigi Anglijoje „Leicester City“ reikėjo įmušti. Tai po Jamie Vardy perdavimo galėjo padaryti Shinji Okazaki. Japonas nepataikė į vartus.
2017-04-19

Ispanijoje vargo ir „Real“, ir „Barca“

Šeštadienį Ispanijoje pergales vienodais rezultatais iškovojo Madrido „Real“ ir „Barcelona“. Čempionato lyderės savo varžovus nugalėjo 3:2. „Real“ svečiuose 3:2 (1:1) palaužė Chichono „Sporting“. Šeimininkai dukart pirmavo. Jiems 14-ąją minutę įvartį pelnė kroatas Duje Čopas, 50-ąją – Mikelis Vesga. „Real“ rezultatą išlygino Isco (17 minutė) bei Alvaro Morata (59 min.). Isco įmušė ir pergalingą įvartį, pasižymėjęs 90-ąją minutę.
2017-04-16

Vienkrypčiame eisme – minimali „Atletico“ pergalė

Trečiadienį minimalią pergalę pirmosiose UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio rungtynėse iškovojo Madrido „Atletico“. Ispanai namie dominavo ir 1:0 (1:0) nugalėjo Anglijos čempionus – „Leicester City“ futbolininkus. Nuo pat rungtynių pradžios atakos ritosi svečių vartų link. Itin galingą petardą iš toli paleido Koke. Jo smūgiuotas kamuolys atsimušė į virpstą. Dominavę „Atletico“ futbolininkai įvartį pasiekė nelogiškai – po kontratakos.