saulis niguezas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „saulis niguezas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „saulis niguezas“.

UEFA Tautų lyga: ispanų pergalę prieš anglus išsaugojo teisėjo švilpukas

Šeštadienį Europos stadionuose sužaistos septynios UEFA Tautų lygos rungtynės. Pagrindinėje šio vakaro dvikovoje A lygos varžybose Ispanijos futbolo rinktinė išvykoje 2:1 palaužė Angliją. Legendiniame „Wembley“ stadione pirmieji pasižymėjo šeimininkai, kai 11-ą minutę Marcusas Rashfordas nuginklavo Davido De Gea saugomus vartus. Anglai pranašumu džiaugėsi vos pora minučių. Netrukus pusiausvyrą rungtynėse atstatė Saulis Niguezas (13 min.
2018-09-08

Dramatiškas vakaras Taline: „Atletico“ išplėšė pratęsimą ir UEFA supertaurę

Futbolo šventė aplankė Baltijos šalis. Estijos sostinėje Taline vyko trilerio vardo vertos UEFA supertaurės rungtynės. Jas po pratęsimo 4:2 laimėjo Madrido „Atletico“, įveikęs to paties miesto „Real“. Nugalėtojai pelnė pirmąjį mačo įvartį. „Atletico“ 1-ąją minutę į priekį išvedė Diego Costa. Puolėjas pergudravo „Real“ gynėjus ir iš itin aštraus kampo pasiuntė kamuolį į varžovų vartų tinklą (1:0). Tai – greičiausias įvartis UEFA supertaurės rungtynių istorijoje.
2018-08-16

„Chelsea“ lyderis spinduliuoja optimizmu: nesvarbu, su kuo žaisime aštuntfinalyje

Londono „Chelsea“ paskutiniajame UEFA Čempionų lygos grupių etapo ture sužaidė 1:1 su Madrido „Atletico“ ir pirmąją C grupės vietą užleido „Roma“ futbolininkams. Dabar Anglijos čempionai aštuntfinalyje gali susitikti su tokiomis komandomis kaip Paryžiaus „Saint-Germain“ ar „Barcelona“. „Nesvarbu su kuo žaisime, nes esame „Chelsea“, – optimistiškas Londono komandos lyderis Edenas Hazardas. – Žinome, kad PSG ir „Barca“ labai geros ekipos, bet mes taip pat aukščiausio lygio komanda. Galime viską.
2017-12-06

Ispanai galingai pradėjo Europos jaunimo čempionatą

Lenkijoje šeštadienį sužaistos dvejus Europos U-21 čempionato B grupės rungtynės, po kurių į pirmąją vietą išsiveržė ispanai. Žinomų žaidėjų kupina Ispanijos rinktinė pirmosiose rungtynėse Gdynėje net 5:0 sutriuškino Makedoniją. Tris įvarčius nugalėtojams pelnė Madrido „Real“ talentas Marco Asensio (16, 54, 72 min.), kartą pasižymėjo 11 metrų baudinį įmušęs Gerrardas Deulofeu (55 min.) bei Saulis Niguezas (10 min.
2017-06-18

„Atletico“ prieš atsakomąsias rungtynes motyvuoja dvejų metų senumo istorija

Šiandien Vicente Calderono stadione vyks atsakomasis UEFA Čempionų lygos pusfinalio Madrido derbis. „Atletico“ savo aikšėje priims „Real“. Šeimininkams reikės likviduoti trijų įvarčių deficitą. „Atletico“ motyvuoja prieš dvejus metus namie prieš „Real“ pasiekta pergalė 4:0. „Atletico“ tiki „Atletico“ to paties miesto „Real“ 4:0 (2:0) nuskriaudė 2015-ųjų vasario 7-ąją.
2017-05-10

Ispanijoje lyderiai vargo, Prancūzijoje – smaginosi

Ispanijos „Primera“ lygoje pergales iškovojo dėl vietos viršūnėje kovojanti „Barcelona“ ir nuo jos kiek atsiliekantis Madrido „Atletico“, o Prancūzijoje triuškinančią pergalę šventė „Paris Saint-Germain“. Madride „Atletico“ priėmė „Eibar“ ekipą. Kova buvo sunki, tačiau šeimininkai sugebėjo nugalėti 1:0. Vienintelį įvartį 69-ąją minutę pelnė Saulis Niguezas. Rungtynių pabaiga buvo karšta. 89-ąją minutę geltoną, o jau už minutės ir raudoną kortelę prieš save išvydo Diego Godinas.
2017-05-06

Pergalingos „Atletico“ lygiosios

Paaiškėjo pirmasis UEFA Čempionų lygos pusfinalio dalyvis. Juo tapo Madrido „Atletico“ (Ispanija), antradienį svečiuose 1:1 (1:0) sužaidęs su „Leicester City“ (Anglija), bet patekęs į kitą etapą. Prieš savaitę vykusias pirmąsias ketvirtfinalio rungtynes Madride 1:0 po Antoine’o Griezmanno realizuoto 11 metrų baudinio laimėjo „Atletico“. Taigi Anglijoje „Leicester City“ reikėjo įmušti. Tai po Jamie Vardy perdavimo galėjo padaryti Shinji Okazaki. Japonas nepataikė į vartus.
2017-04-19

Vienkrypčiame eisme – minimali „Atletico“ pergalė

Trečiadienį minimalią pergalę pirmosiose UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio rungtynėse iškovojo Madrido „Atletico“. Ispanai namie dominavo ir 1:0 (1:0) nugalėjo Anglijos čempionus – „Leicester City“ futbolininkus. Nuo pat rungtynių pradžios atakos ritosi svečių vartų link. Itin galingą petardą iš toli paleido Koke. Jo smūgiuotas kamuolys atsimušė į virpstą. Dominavę „Atletico“ futbolininkai įvartį pasiekė nelogiškai – po kontratakos.