Po nesėkmės praėjusiame Eurolygos mače atsitiesė Barselonos „Barcelona“ krepšininkai, kuriems vadovauja Šarūnas Jasikevičius. Lietuvio auklėtiniai trečiose ketvirtfinalio serijos rungtynėse išvykoje 75:66 (26:17, 23:14, 10:18, 16:17) įveikė Miuncheno „Bayern“ komandą.

Serijos iki trijų pergalių rezultatas tapo 2:1 katalonų naudai.

„Barcelona“ atakų organizatorius Rokas Jokubaitis per 10 minučių taškų nepelnė (0/2 dvit.), atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo pražangą, 2 sykius pats pažeidė taisykles ir surinko -2 naudingumo balus.

Svečiai galingai pradėjo susitikimą ir jau pirmajame kėlinyje džiaugėsi dviženkliu pranašumu (18:5).

Antrajame ketvirtyje Barselonos klubas ir toliau nemažino apsukų. Jame pastarasis surengė spurtą 11-0, po kurio skirtumas išaugo iki 19 taškų (41:22).

Po didžiosios pertraukos bavarai mėgino kabintis į rungtynes, tačiau sumažinti deficito iki mažiau nei 9 taškų taip ir nepavyko. Vokiečiai buvo priartėję tik ketvirto kėlinio pabaigoje (75:66).

Per likusią minutę stebuklo aikštės šeimininkams sukurti jau nepavyko ir rungtynės baigėsi rezultatu 75:66.

Ketvirtosios serijos rungtynės bus žaidžiamos balandžio 29 dieną. Jos ir vėl vyks Miunchene.

„Bayern“: Vladimiras Lučičius 17 (1/6 tritaškiai, 6 atk. kam.), Augustine‘as Rubitas 14 (8 atk. kam., 27 naud. bal.), Ognjenas Jaramazas 13 (1/7 tritaškiai), Nickas Weileris-Babbas 9.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 25 (6 atk. kam., 31 naud. bal.), Rolandas Šmitas 12 (5 atk. kam.), Nicolasas Laprovittola 9 (3/5 tritaškiai), Nickas Calathesas 8 (7 atk. kam., 8 rez. perd., 19 naud. bal.), Dante Exumas ir Kyle‘as Kuričius po 7.