Amerikiečio vedamas „Bayern“ sudavė niuksą Šaro auklėtiniams: katalonai prarado namų pranašumą

Jokubaitis sužaidė blogiausią Eurolygos sezono mačą

Pirmąjį pralaimėjimą Eurolygos atkrintamosiose varžybose patyrė Barselonos „Barcelona“ krepšininkai, kuriems vadovauja Šarūnas Jasikevičius.

Katalonai antrose ketvirtfinalio serijos rungtynėse namuose 75:90 (18:23, 17:25, 21:19, 19:23) nusileido Miuncheno „Bayern“ komandai.

Serijos iki trijų pergalių rezultatas tapo lygus 1:1.

Skirtumas augti ėmė antrajame kėlinyje, kada svečiai iš Vokietijos pelnė 12 taškų be aikštės šeimininkų atsako ir susikrovė solidų dviženklį pranašumą (20:35).

Po didžiosios pertraukos katalonai ėmė mažinti deficitą ir vytis oponentus (56:61). Visgi, perlaužti varžovo nepavyko. Vokiečiai trečiojo ketvirčio pabaigoje smeigė du tritaškius iš eilės ir atstumas vėl tapo dviženklis (56:67).

Lemiamo ketvirčio metu ispanai mėgino dar gelbėtis, tačiau svečiai sėkmingai atsimušinėjo ir išsaugojo dviženklę persvarą bei pergalės iš rankų nepaleido – 75:90.

Dabar serija keliasi į Miuncheną. Trečiosios rungtynės bus žaidžiamos balandžio 27 dieną.

Vos 8 minutes žaidęs Rokas Jokubaitis sužaidė blogiausias šio sezono Eurolygos rungtynes ir taškų nepelnė. Jis prametė dvitaškį, išprovokavo pražangą, kartą suklydo, sykį prasižengė ir surinko -3 naudingumo balus.

„Barcelona“: Nicolas Laprovittola ir Nikola Mirotičius (6 atk. kam.) po 16, Nickas Calathesas 13 (8 rez. perd.).

„Bayern“: Deshaunas Thomasas 25 (7 atk. kam.), Andreasas Obstas 15, Nickas Weileris-Babbas 12 (8 atk. kam.), Ognjenas Jaramazas 11 (5 rez. perd.), Augustine'as Rubitas 10.