Ketvirtadienį A lygoje užfiksuotas netikėtumas. Namie rungtyniavusi Marijampolės „Sūduva“ 15-ojo turo mače po puikaus įvarčio pirmavo, bet 1:1 (1:0) sužaidė su „Jonava“.

Pirmajame kėlinyje pavojai kilo prie svečių vartų. 20-ąją minutę puikiai sužaidė Karolis Laukžemis. „Sūduvos“ puolėjas baudos aikštelėje apsisuko, smūgiavo į vartus, bet pataikė į tolimąjį virpstą.

Po to savaisiais šansais nepasinaudojo Ernestas Veliulis, Robertas Vėževičius.

Sūduviškiai tikslą pasiekė 41-ąją minutę. Fantastišku smūgiu iš toli pasižymėjo K. Laukžemis. Puolėjas „Jonavos“ vartams tolimu smūgiu pagrasino ir pirmojo kėlinio pabaigoje.

Po pertraukos suspindo Ovidijus Verbickas. „Sūduvos“ saugas iš tolimų distancijų porą kartų mušė itin grėsmingai, bet netiksliai.

„Jonava“ turėjo kone vienintelę progą ir ja pasinaudojo. Svečiai varžovams dūrė šeimininkų ginklu – standartine padėtimi. Po puikaus Kirilo Aleksijano perdavimo galva kamuolį į vartus nukreipė Arnas Paškevičius.

Rungtynės baigėsi 1:1.

„Sūduva“ (27 taškai) užima antrąją A lygos vietą, „Jonava“ (16 tšk.) – šeštąją.

Čempionate pirmauja Vilniaus „Žalgiris“ (35 tšk.).

Marijampolės „Sūduva“ – „Jonava“ 1:1 (1:0)

41 min. Karolis Laukžemis (1:0)

84 min. Arnas Paškevičius (1:1)

Įspėti: 30 min. Arnas Paškevičius („Jonava“), 59 min. Povilas Leimonas („Sūduva“), 60 min. Tomas Salamanavičius („Jonava“), 93 min. Deividas Šešplaukis („Sūduva“).

„Sūduva“: Ivanas Kardumas, Andro Švrljuga, Aleksandaras Živanovičius, Vaidas Slavickas, Algis Jankauskas, Povilas Leimonas, Ernestas Veliulis, Paulius Janušauskas, Ovidijus Verbickas, Robertas Vėževičius (53 min. Deividas Šešplaukis), Karolis Laukžemis (87 min. Marjanas Altiparmakovskis).

„Jonava“: Povilas Valinčius, Julius Aleksandravičius (46 min. Klaudijus Upstas), Eduardas Ževnerovas, Kirilas Aleksijanas, Tautvydas Eliošius, Tomas Salamanavičius, Arnas Paškevičius, Tadas Eliošius, Artūras Rocys (70 min. Davidas Makaradze), Laurynas Stonkus, Maksimas Marusičius.