artūras rocys

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „artūras rocys“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „artūras rocys“.

Tadas Eliošius prieš dvikovą su „Žalgiriu“: esame emocinio pakilimo būsenos

Tašką praėjusią savaitę su Marijampolės „Sūduva“ iškovojusi „Jonavos“ ekipa neketina sustoti ir A lygos XVI ture titulą ginančio Vilniaus „Žalgirio“ laukia pakiliomis nuotaikomis. Jonaviškiai (6 vieta, 16 taškų) praėjusiame ture, Marijampolėje, rungtynių su „Sūduvos“ komanda pabaigoje, išlygino rezultatą ir išsivežė svarbų tašką. Komandos kapitono Tado Eliošiaus teigimu, teigiamas rezultatas ir mažiau žaidžiančių futbolininkų puikus pasirodymas pakylėjo visą komandą.
2017-06-20

Netikėtumas – „Sūduva“ namie sužaidė lygiosiomis su „Jonava“

Ketvirtadienį A lygoje užfiksuotas netikėtumas. Namie rungtyniavusi Marijampolės „Sūduva“ 15-ojo turo mače po puikaus įvarčio pirmavo, bet 1:1 (1:0) sužaidė su „Jonava“. Pirmajame kėlinyje pavojai kilo prie svečių vartų. 20-ąją minutę puikiai sužaidė Karolis Laukžemis. „Sūduvos“ puolėjas baudos aikštelėje apsisuko, smūgiavo į vartus, bet pataikė į tolimąjį virpstą. Po to savaisiais šansais nepasinaudojo Ernestas Veliulis, Robertas Vėževičius. Sūduviškiai tikslą pasiekė 41-ąją minutę.
2017-06-15

Į kovą dėl medalių sugrįžo „Trakai“

Pergales iškovoję Vilniaus „Žalgiris“ ir Marijampolės „Sūduva“ įtvirtino savo pozicijas turnyro lentelėje. Prasiveržė. Pusantro rato kažkur įkalinta ir išspausdavusi daugiausiai vieną įvartį „Trakų“ puolimo upė pagaliau išsilaisvino ir keturių tikslių smūgių potvynyje nuskandino ne bet ką, o vieną konkurentų kovoje dėl medalių Klaipėdos „Atlantą“. Pašalinti. Net trejose iš keturių turo rungtynių arbitrams teko iš kišenės traukti raudonas korteles.
2017-05-13

Jonavoje – dvi raudonos kortelės ir „Žalgirio“ pergalė

Raudonų kortelių ir emocijų kupiname mūšyje „Jonavos“ futbolininkai neatsilaikė prieš A lygos lyderį Vilniaus „Žalgirį“. Abi ekipos mačą baigė dešimtyje, o pirmajame kėlinyje savo progas išnaudoję svečiai 2:0 (2:0) išsivežė pergalę iš Jonavos. Jau rungtynių pradžioje abi ekipos apsikeitė pavojingomis atakomis. Klaudijus Upstas baudos aikštelėje surado Maksimą Marusičių, tačiau Ukrainos puolėjo smūgis buvo netikslus ir praskriejo šalia tolimojo virpsto.