tautvydas eliošius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „tautvydas eliošius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „tautvydas eliošius“.

„Panevėžys“ atsisveikino su penkis sezonus komandoje praleidusiu saugu

Futbolo klubas „Panevėžys“ atsisveikino su penkis sezonus komandai atstovavusiu Tautvydu Eliošiumi. Šiame sezone Lietuvos čempionų gretose 32-ejų saugo nepamatysime. Jauno klubo formavimosi periode ukmergiškis vaidino itin ženklią rolę. „Panevėžio“ garbę T. Eliošius pradėjo ginti nuo pirmojo ekipos sezono „TOPsport A lygoje“ ir iš viso nuo 2019 metų Lietuvos čempionate sužaidė 145 mačus – daugiausiai tarp visų žaidėjų.
2024-04-20

Kaip niekada dramatišką A lygos finišą pasitinkant: kam atiteks medaliai?

Futbolo klubas „Panevėžys“ šį trečiadienį užbaigs 2022 metų „Optibet A lygos“ sezoną. Paskutinio – 36-ojo – turo rungtynes panevėžiečiai žais namuose – „Aukštaitijos“ stadione bus priimti „Jonavos“ futbolininkai.
2022-11-22

Lietuvos rezervinė rinktinė nugalėjo Šri Lankos komandą

Lietuvos rezervinė rinktinė trečiadienį sužaidė antrąsias draugiškas rungtynes su Šri Lankos komanda. Edgaro Jankausko treniruojama ekipa varžovus nugalėjo rezultatu 2:0. Mūsų futbolininkai nuo praėjusios savaitės treniravosi Kolombo mieste ir sužaidė draugiškas rungtynes su šri lankiečiais pagal UEFA ir AFC (Azijos futbolo konfederacijos) programą. Antrajame mače E. Jankauskas starto sudėtyje atliko septynis pakeitimus.
2018-07-11

Į Šri Lanką nuvykę Lietuvos futbolininkai neįveikė šios šalies rinktinės

Paukščiai ant vejos, tropinė šiluma, didelė drėgmė ir įvarčių sausra. Toks buvo pirmasis draugiškas Šri Lankos rinktinės ir Lietuvos rezervinės ekipos mačas Kolombe, sekmadienį pasibaigęs 0:0. Lietuvos futbolininkai, atvykę dvejų draugiškų rungtynių į Šri Lanką pagal UEFA ir AFC (Azijos futbolo konfederacijos) programą, „Racecourse Stadium“ (Hipodromo) arenoje dominavo visą rungtynių laiką. Tačiau pasinaudoti dėkingomis progomis nepavyko – sutrukdydavo arba Šri Lankos vartininkas, arba gynėjai.
2018-07-08

„Jonava“ ir „Atlantas“ sužaidė lygiosiomis

A lygos antrojo turo rungtynėse Marijampolės manieže „Jonavos“ ir Klaipėdos „Atlanto“ komandos sužaidė lygiosiomis 1:1. Rungtynių pradžioje aktyviau atakavo „Atlanto“ futbolininkai, o „Jonavos“ gynėjams trūko tarpusavio supratimo. Jie dažnai leido varžovams įkirsti į laisvą plotą. 12-ąją minutę galimybę pasižymėti turėjo klaipėdietis Edvinas Baniulis, bet gavęs perdavimą iš aikštės gilumos, jis smūgiavo šalia vartų. Vėliau atkuto ir „Jonavos“ futbolininkai.
2018-03-04

Netikėtumas – „Sūduva“ namie sužaidė lygiosiomis su „Jonava“

Ketvirtadienį A lygoje užfiksuotas netikėtumas. Namie rungtyniavusi Marijampolės „Sūduva“ 15-ojo turo mače po puikaus įvarčio pirmavo, bet 1:1 (1:0) sužaidė su „Jonava“. Pirmajame kėlinyje pavojai kilo prie svečių vartų. 20-ąją minutę puikiai sužaidė Karolis Laukžemis. „Sūduvos“ puolėjas baudos aikštelėje apsisuko, smūgiavo į vartus, bet pataikė į tolimąjį virpstą. Po to savaisiais šansais nepasinaudojo Ernestas Veliulis, Robertas Vėževičius. Sūduviškiai tikslą pasiekė 41-ąją minutę.
2017-06-15

Jonavoje – septyni įvarčiai, tarp jų – vienas per save

Šeštadienį A lygoje užtikrintą pergalę iškovojo „Jonavos“ komanda. Ji namuose 5:2 (2:0) sutriuškino „Kauno Žalgirio“ futbolininkus. Rungtynių pradžioje puikiai suveikė brolių tandemas. 13-ąją minutę idealų perdavimą iš gilumos atliko Tautvydas Eliošius. Tadas įkirto į baudos aikštelę, pabėgo nuo Mato Gavrilovo ir nukreipė kamuolį į vartus (1:0). 33-ąją minutę panašų perdavimą atliko Tadas Eliošius.
2017-04-01

Lietuvos rinktinės saugas Tautvydas Eliošius: ir anglai turi silpnų vietų

Su Lietuvos nacionaline futbolo rinktine pasaulio čempionato atrankos rungtynėms su Anglija besiruošiantis „Jonavos“ saugas Tautvydas Eliošius tiki, kad net ir Anglijos rinktinė turi silpnų vietų. Penktadienio vakarą nacionalinė ekipa iš Čekijos atskrido į Londoną, kur šeštadienį surengė treniruotę įspūdingame „Wembley“ stadione, kur šiandien Edgaro Jankausko ekipa susitiks su atrankos grupės lydere Anglija.
2017-03-26

„Jonavos“ treneris Donatas Vencevičius: rezultatas yra dėsningas

Po antrų lygiųjų iš eilės „Jonavos“ ekipos vyr. strategas Donatas Vencevičius nepaisant neišnaudotų progų liko patenkintas savo komandos pasirodymu, o saugas Tautvydas Eliošius neslėpė, kad tikėjosi kitokios rungtynių baigties. „Visada norisi kovoti dėl pergalės, tačiau rezultatas yra dėsningas. Reikia nepamiršti, kad „Trakai“ turėjo kelias progas, kurių neišnaudojo. Tiek pat turėjome ir mes. Vienu momentu pritrūksta meistriškumo, kitu atveju – šalto proto, sėkmės.
2017-03-12

Lietuvos rinktinės sudėtyje prieš dvikovą su Estija – atkakli konkurencija dėl pozicijų

Lietuvos futbolo rinktinės šiandien 19 valandą laukia itin svarbus mūšis. Dvikova su gerai pažįstama Estijos komanda svečiuose gali nulemti, dėl kokių vietų Europos čempionato atrankoje teks toliau kautis mūsiškiams. Išvengė rimtų traumų Pergalė bet kuriai komandai išsaugotų šansus pakovoti dėl aukštesnių pozicijų. Atrankos E grupėje Anglija su 18 taškų pirmauja užtikrintai ir pergalių skaičių dar galės padidinti rungtynėse su San Marinu. Dėl antros vietos tarpusavyje kausis Šveicarija (12 tšk.