Šeštadienį A lygoje užtikrintą pergalę iškovojo „Jonavos“ komanda. Ji namuose 5:2 (2:0) sutriuškino „Kauno Žalgirio“ futbolininkus.

Rungtynių pradžioje puikiai suveikė brolių tandemas. 13-ąją minutę idealų perdavimą iš gilumos atliko Tautvydas Eliošius. Tadas įkirto į baudos aikštelę, pabėgo nuo Mato Gavrilovo ir nukreipė kamuolį į vartus (1:0).

33-ąją minutę panašų perdavimą atliko Tadas Eliošius. Nuo varžovų pabėgo Tomas Salamanavičius, kuris baudos aikštelėje buvo pargriautas vartininko Nemanjos Bjelano. Vartų sargui, pagal pasikeitusias taisykles už paskutinės vilties pražangą, skirta geltona kortelė. 11 metrų baudinį užtikrintai realizavo Maksymas Marusyčius, smūgiavęs į kairįjį kraštą. Vartininkas krito į dešinįjį (2:0).

Kėlinio pabaigoje visiškai greta tolimojo virpsto mušė buvęs „Kauno Žalgirio“ futbolininkas Karolis Šilkaitis.

54-ąją minutę intrigą atkūrė svečių puolėjas Rokas Krušnauskas. Jis pasinaudojo puikiu Tomo Bučmos perdavimu iš gilumos ir vartininko Karolio Saliko bei gynėjo Eduardo Žeunerovo nesusikalbėjimu (1:2).

Vėliau prasidėjo „Kauno Žalgirio“ triuškinimas.

Po gražios ir užsitęsusios „Jonavos“ atakos įmušė T. Salamanavičius. Saugas pirmas suskubo prie atšokusio kamuolio (3:1).

70-ąją minutę įvartį per save pelnė ukrainietis M. Marusičius (4:1).

74-ąją minutę dešiniuoju kraštu nurūko ir penktąjį „Jonavos“ įvartį pelnė po keitimo aikštėje pasirodęs Klaudijus Upstas, pirmuoju smūgiu pasiuntęs kamuolį į tolimąjį vartų kampą (5:1).

79-ąją minutę garbės įvartį įmušė R. Krušnauskas. Puolėjas galva nukreipė kamuolį į vartus po Mario Gonzalezo Duque’o perdavimo iš dešinės (5:2).

„Jonava“ (6 taškai) pakilo į trečiąją turnyro lentelės poziciją. „Kauno Žalgiris“ (0 tšk.) – paskutinis, aštuntas. Kauniečiai – vieninteliai A lygoje neiškovoję nė taško.

„Jonava“ – „Kauno Žalgiris“ 5:2 (2:0

13 min. Tadas Eliošius (1:0)

33 min. Maksymas Marusyčius (11 m, 2:0)

54 min. Rokas Krušnauskas (2:1)

57 min. Tomas Salamanavičius (3:1)

70 min. Maksymas Marusyčius (4:1)

74 min. Klaudijus Upstas (5:1)

79 min. Rokas Krušnauskas (5:2)

Įspėti: 32 min. Lukas Sendžikas, 32 min. Nemanja Bjelanas (abu – „Jonava“), 48 min. Igoris Jasinskis, 69 min. Matas Gavrilovas (abu – „Kauno Žalgiris“).

„Jonava“: Karolis Salikas, Benas Spietinis, Julius Aleksandravičius, Eduardas Žeunerovas, Martynas Dapkus, Tautvydas Eliošius, Tomas Salamanavičius, Karolis Šilkaitis (71 min. Klaudijus Upstas), Andrejus Čuklejus, Tadas Eliošius (78 min. Davidas Makaradze), Maksymas Marusyčius (76 min. Laurynas Stonkus).

„Kauno Žalgiris“: Nemanja Bjelanas, Matas Gavrilovas, Levani Čapodze, Anestis Karakostas (46 min. Edvinas Kloniūnas), Mario Gonzalezas Duque’as, Tomas Bučma, Aurimas Raginis, De Amorimas Leite Brunno, Lukas Sendžikas (68 min. Martynas Vasiliauskas), Igoris Jasinskis, Rokas Krušnauskas.