julius aleksandravičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „julius aleksandravičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „julius aleksandravičius“.

Netikėtumas – „Sūduva“ namie sužaidė lygiosiomis su „Jonava“

Ketvirtadienį A lygoje užfiksuotas netikėtumas. Namie rungtyniavusi Marijampolės „Sūduva“ 15-ojo turo mače po puikaus įvarčio pirmavo, bet 1:1 (1:0) sužaidė su „Jonava“. Pirmajame kėlinyje pavojai kilo prie svečių vartų. 20-ąją minutę puikiai sužaidė Karolis Laukžemis. „Sūduvos“ puolėjas baudos aikštelėje apsisuko, smūgiavo į vartus, bet pataikė į tolimąjį virpstą. Po to savaisiais šansais nepasinaudojo Ernestas Veliulis, Robertas Vėževičius. Sūduviškiai tikslą pasiekė 41-ąją minutę.
2017-06-15

Maksimo Marusičiaus įvartis padovanojo „Jonavai“ pergalę Klaipėdoje

Sugrįžimas į centrinį miesto stadioną Klaipėdos „Atlantui“ nebuvo sėkmingas. Pastaruoju metu į duobę papuolusi uostamiesčio ekipa savo žiūrovų akivaizdoje buvo priversta pripažinti „Jonavos“ pranašumą minimaliu rezultatu 0:1 (0:0). Pergalingą įvartį aukštaičiams pelnė legionierius iš Ukrainos Maksimas Marusičius.
2017-05-17

Įsibėgėjęs „Žalgiris“ tolsta

Po IX turą užbaigusios lyderių dvikovos Vilniaus „Žalgirio“ atotrūkis nuo artimiausio persekiotojo išaugo iki 6 taškų. Laureatai. Prieš rungtynes Vilniuje buvo apdovanoti geriausias pirmojo rato žaidėjas Andrejus Paniukovas ir geriausias pirmojo rato treneris Valdas Dambrauskas. Netiesioginėje jų dvikovoje nugalėjo žalgiriečių vairininkas, kurio auklėtiniai iškovojo pergalę bei neleido pasižymėti rezultatyviausiam lygos futbolininkui. Nebarsto. „Žalgiris“ tęsia įspūdingą pergalių seriją.
2017-05-02

„Jonava“ nusiteikusi iš čempiono atimti taškų

Pergalės įkvėptos „Jonavos“ ekipos A lygos penktame ture lauks bene rimčiausias išbandymas – čempionas Vilniaus „Žalgiris“, kuriam jonaviškiai žada mesti rimtą iššūkį. Praėjusiame ture „Kauno Žalgirį“ 5:2 (2:0) įveikę „Jonavos“ futbolininkai nutraukė trejų lygiųjų seriją ir savų gerbėjų akivaizdoje įsirašė pirmą pergalę, kuri padėjo užkopti į trečią lygos lentelės vietą.
2017-04-05

Jonavoje – septyni įvarčiai, tarp jų – vienas per save

Šeštadienį A lygoje užtikrintą pergalę iškovojo „Jonavos“ komanda. Ji namuose 5:2 (2:0) sutriuškino „Kauno Žalgirio“ futbolininkus. Rungtynių pradžioje puikiai suveikė brolių tandemas. 13-ąją minutę idealų perdavimą iš gilumos atliko Tautvydas Eliošius. Tadas įkirto į baudos aikštelę, pabėgo nuo Mato Gavrilovo ir nukreipė kamuolį į vartus (1:0). 33-ąją minutę panašų perdavimą atliko Tadas Eliošius.