tadas eliošius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „tadas eliošius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „tadas eliošius“.

Lietuvos rinktinė pašalino iš komandos šiurkščiai taisykles pažeidusius futbolininkus

Lietuvos futbolo rinktinės treneriams teko imtis griežtų sankcijų. Šiuo metu Šri Lankoje antroms draugiškoms rungtynėms su šios šalies rinktine besirengianti Lietuvos rezervinė B rinktinė atsisveikino su dviem futbolininkais. Lietuvos rinktinės treneriai už drausmės pažeidimus iš komandos treniruočių stovyklos pašalino Tadą Eliošių ir Vytautą Lukšą. „Futbolininkų drausmės pažeidimai nėra ir nebus toleruojami, todėl teko priimti tokį griežtą sprendimą – pirmą per mano darbą Lietuvos rinktinėje.
2018-07-10

Į Šri Lanką nuvykę Lietuvos futbolininkai neįveikė šios šalies rinktinės

Paukščiai ant vejos, tropinė šiluma, didelė drėgmė ir įvarčių sausra. Toks buvo pirmasis draugiškas Šri Lankos rinktinės ir Lietuvos rezervinės ekipos mačas Kolombe, sekmadienį pasibaigęs 0:0. Lietuvos futbolininkai, atvykę dvejų draugiškų rungtynių į Šri Lanką pagal UEFA ir AFC (Azijos futbolo konfederacijos) programą, „Racecourse Stadium“ (Hipodromo) arenoje dominavo visą rungtynių laiką. Tačiau pasinaudoti dėkingomis progomis nepavyko – sutrukdydavo arba Šri Lankos vartininkas, arba gynėjai.
2018-07-08

Čempionai namie pranoko „Jonavos“ komandą

Marijampolės „Sūduva“ futbolininkai A lygoje iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės. Lietuvos čempionate tvirtai pirmaujantys praėjusio sezono nugalėtojai trečiadienio vakarą namie rezultatu 2:0 nugalėjo „Jonavos“ komandą. Šeimininkus šiame mače palaikė ir buvęs ilgametis „Sūduvos“ žaidėjas, gyva šio klubo legenda Tomas Radzinevičius. Jis neabejojo saviškių laimėjimu ir tapo 13-osios sūduviečių pergalės liudininku.
2018-06-20

M. Ganusauskas: sutrukdėme „Žalgiriui“, dabar norime tą padaryti ir „Sūduvai“

Neįtikėtiną pergalę prieš čempionus paskutiniame ture iškovoję „Jonavos“ futbolininkai euforijoje neskęsta, o ruošiasi svarbiausioms paskutinėms sezono kovoms, kurios nulems jų vietą lentelėje. Trečiadienį jonaviškiai pabandys pateikti staigmenų Marijampolės „Sūduvai“. Po A lygos XXXI turo ketvirtoje vietoje esanti Mindaugo Čepo vadovaujama ekipa (37 taškai) 4:2 svečiuose netikėtai patiesė Vilniaus „Žalgirį“, kuriam sutrukdė grįžti į A lygos viršūnę.
2017-11-15

„Jonavos“ kapitonas Tadas Eliošius: atėjo laikas „Atlantą“ įveikti ir namuose

Sekmadienį (spalio 22 d.) „Jonava“ namuose baigs ketvirtąjį A lygos ratą rungtynėmis su Klaipėdos „Atlantu“. Šiame susitikime dėl traumos klubui negalėsiantis padėti kapitonas Tadas Eliošius tiki savo komandos galimybės ir sako, kad atėjo laikas varžovus įveikti namų aikštėje. Atidėtame XXIII ture anksčiau patekimą į kitą etapą užsitikrinusi „Jonava“ (6 vieta, 28 taškai) 0:5 nusileido Marijampolės „Sūduvai“, tačiau didžiausias smūgis buvo ne rezultatas, o rimta kapitono T. Eliošiaus trauma.
2017-10-21

Vėl penkis sykius įmušusi „Sūduva“ pergalingą žygį pratęsė ir Jonavoje

Marijampolės „Sūduva“ iškovojo aštuntąją pergalę A lygoje iš eilės, nukeltose XXIII turo rungtynėse nepalikdama šansų „Jonavai“. Dar pirmajame kėlinyje išsprendę visus intrigos klausimus, sūduviškiai trečiajame mače paeiliui pelnė penkis įvarčius – 5:0 (3:0). Turnyro lentelėje išsilyginus žaistų rungtynių skaičiui, „Sūduva“ nuo čempiono Vilniaus „Žalgirio“ atsilieka dviem taškais, o paskutiniajame IV rato ture būtent šios komandos susitiks tarpusavyje.
2017-10-17

„Jonava“ traukiasi iš pavojaus zonos, „Kauno Žalgiris“ – ties praraja

Du kampinius realizavusi „Jonava“ iškovojo gyvybiškai svarbią pergalę A lygoje. XXVI turo rungtynėse jonaviečiai namuose 2:1 (1:0) įveikė „Kauno Žalgirį“ ir pakilo į šeštąją vietą, kuri garantuoja teisę kitą sezoną žaisti stipriausiame šalies čempionate. Pralaimėjusios laikinosios sostinės komandos situacija tapo kritine. Likus žaisti 3 rungtynes iki IV rato pabaigos, paskutinę vietą užimantys žalgiriečiai nuo laipteliu aukščiau atsidūrusio Kauno „Stumbro“ atsilieka septyniais taškais.
2017-09-28

Netikėtumas – „Sūduva“ namie sužaidė lygiosiomis su „Jonava“

Ketvirtadienį A lygoje užfiksuotas netikėtumas. Namie rungtyniavusi Marijampolės „Sūduva“ 15-ojo turo mače po puikaus įvarčio pirmavo, bet 1:1 (1:0) sužaidė su „Jonava“. Pirmajame kėlinyje pavojai kilo prie svečių vartų. 20-ąją minutę puikiai sužaidė Karolis Laukžemis. „Sūduvos“ puolėjas baudos aikštelėje apsisuko, smūgiavo į vartus, bet pataikė į tolimąjį virpstą. Po to savaisiais šansais nepasinaudojo Ernestas Veliulis, Robertas Vėževičius. Sūduviškiai tikslą pasiekė 41-ąją minutę.
2017-06-15

„Jonava“ Kaune nutraukė pralaimėjimų seriją

A lygoje penkių pralaimėjimų seriją nutraukė „Jonava“. Ji 10 turo rungtynėse svečiuose 3:1 (1:0) nugalėjo „Kauno Žalgirį“, kuriam pirmąkart vadovavo Vitalijų Stankevičių pakeitęs Laimis Bičkauskas. Iki pirmojo įvarčio, įmušto kėlinio pabaigoje, išsiskyrė vienintelis epizodas – tolimas Aurimo Raginio smūgis. „Kauno Žalgirio“ saugas mušė silpnai, tad kamuolį lengvai pagavo svečių vartininkas Karolis Salikas.
2017-05-04

Kurioziškas įvartis „Jonavai“ nepadėjo, ji praleido keturis

Šeštadienį A lygos 9-ojo turo rungtynėse Marijampolės „Sūduva“ 4:1 (1:0) svečiuose sutriuškino „Jonavą“. Marijampoliečiai į priekį išsiveržė pačioje rungtynių pradžioje – 2-ąją minutę. Kaip įprasta vyriausiajam komandos treneriui Vladimirui Čeburinui – po standartinės padėties. Kamuolį į baudos aikštelę iš aikštės vidurio siuntė kapitonas Vaidas Slavickas. Prieš vartus be priežiūros liko Henris Junioras Ndongas.