rokas krušnauskas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „rokas krušnauskas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „rokas krušnauskas“.

Antrajame Kauno derbyje „Stumbras“ nudūrė žalgiriečius

Antrojoje šio sezono A lygos Kauno komandų akistatoje triumfavo „Stumbras“. Pirmą sykį šiemet namų rungtynes S. Dariaus ir S. Girėno stadione žaidę „mėlynieji“ antrajame kėlinyje palaužė mažumoje likusį „Kauno Žalgirį“ – 3:0 (0:0). Po šio pergalės „Stumbras“ turnyro lentelėje vėl pavijo ir dėl geresnio tarpusavio rungtynių rezultato aplenkė „Jonavą“. „Kauno Žalgirio“ atsilikimas nuo artimiausių varžovų išaugo iki septynių taškų.
2017-05-11

„Utenis“ antrą sykį sezone įveikė „Kauno Žalgirį“

Olego Boičyšino sugrįžimas prie Utenos „Utenio“ vairo A lygoje buvo pergalingas. Aukštaitijos ekipa, po praėjusio turo dėl suprastėjusių rezultatų atleidusi trenerį Zvezdaną Miloševičių, antrą sykį sezone minimaliu rezultatu palaužė „Kauno Žalgirį“ – 1:0 (1:0). Uteniškiai, iškovoję trečiąją pergalę, įtvirtino pozicijas penktoje vietoje ir sumažino atsilikimą nuo kluptelėjusių „Trakų“. Kauno komanda lieka turnyro lentelės dugne.
2017-04-30

Klaipėdos „Atlantas“ pasipriešinimo sulaukė, tačiau nugalėjo „Kauno Žalgirį“

Klaipėdos „Atlantas“ sugrįžo į antrąją vietą A lygos turnyro lentelėje, iš kurios jį trumpam buvo išstūmusi Marijampolės „Sūduva“. Uostamiesčio ekipa savo žiūrovų akivaizdoje įveikė čempionato autsaiderį „Kauno Žalgirį“ 3:1 (2:1) ir pratęsė nepralaimėtų rungtynių seriją. Klaipėdiečiai taškus iškovojo jau septintose rungtynėse iš eilės. Dar du įvarčius pelnė rezultatyviausias lygos futbolininkas Andrejus Paniukovas, kurio sąskaitoje – jau 9 tikslūs smūgiai.
2017-04-26

Keturios VI A lygos turo intrigos

Šeštąją vietą nuo trečiosios A lygoje skiria trys taškai, todėl kiekviena pergalė tampa nepaprastos svarbos. Keturios šiandien prasidėsiančio VI turo intrigos. Nutrūks Vilniaus „Žalgirio“ pergalių serija? Kluptelėjęs antrajame ture, čempionas vėliau iškovojo tris pergales iš eilės ir šiuo metu yra ilgiausios jų serijos lygoje savininkas. Praėjusiame ture žalgiriečiai pademonstravo, kad laimėti gali ir pačiose sunkiausiose situacijose, aikštėje turėdami vienu žaidėju mažiau.
2017-04-12

„Kauno Žalgiris“ atidarė taškų sąskaitą miesto derbyje

Pirmasis A lygos sezone Kauno derbis stipresnės komandos neišaiškino. Be įvarčių 0:0 pasibaigusiame mače netrūko kietos kovos, o arčiau įvarčio buvo Kauno „Stumbras“, tačiau kelis sykius „Kauno Žalgirį“ gelbėjo vartininkas Nemanja Bjelanas, bene labiausiai prisidėjęs prie to, kad turnyro lentelės dugne esantys žalgiriečiai išlaikytų sausus vartus bei iškovotų pirmąjį tašką čempionate. Vienu laipteliu aukščiau įsikūrusio „Stumbro“ taupyklėje – 2 taškai.
2017-04-05

A lygoje vienvaldžiu lyderiu tapo čempionas

Marijampolės „Sūduvai“ ir Klaipėdos „Atlantui“ sužaidus lygiosiomis, savo pergalę IV ture iškovojęs Vilniaus „Žalgiris“ tapo vienvaldžiu A lygos čempionato lyderiu. Debiutai. Jei ilgai lauktas traumą išsigydžiusio čempionų puolėjo Komneno Andričiaus debiutas A lygoje nebuvo rezultatyvus, tai Kauno „Stumbro“ naujokas Nasro Boucharebas startavo tiksliu smūgiu į Utenos „Utenio“ vartus. Šanso „Jonavos“ komandoje sulaukęs Klaudijus Upstas taip pat savo pirmąsias minutes aikštėje pavertė įvarčiu.
2017-04-02

Jonavoje – septyni įvarčiai, tarp jų – vienas per save

Šeštadienį A lygoje užtikrintą pergalę iškovojo „Jonavos“ komanda. Ji namuose 5:2 (2:0) sutriuškino „Kauno Žalgirio“ futbolininkus. Rungtynių pradžioje puikiai suveikė brolių tandemas. 13-ąją minutę idealų perdavimą iš gilumos atliko Tautvydas Eliošius. Tadas įkirto į baudos aikštelę, pabėgo nuo Mato Gavrilovo ir nukreipė kamuolį į vartus (1:0). 33-ąją minutę panašų perdavimą atliko Tadas Eliošius.
2017-04-01

Vilniaus „Žalgiris“ grįžo į pergalių kelią

Savo žiūrovų akivaizdoje pralaimėjęs Utenos „Uteniui“, sostinės klubas žūtbūt norėjo atsitiesti ir susikaupusį pyktį išliejo principinėje dvikovoje. Svečius Vilniaus „Žalgiris“ įveikė minimaliu rezultatu 1:0 (0:0). Nepamiršdami „juodojo sekmadienio“ nuopolio, žalgiriečiai iškart griebė jautį už ragų: 3-ąją minutę atliko du pro šalį skriejusius smūgius. Netrukus galva mušė Linas Klimavičius, bet gynėjas prasižengė prieš vartininką. Netrukus iš toli vienu lietimu smūgiavo Egidijus Vaitkūnas.
2017-03-16

„Jonava“. Naujas pavadinimas, logotipas, trenerių štabas ir išaugusios ambicijos

„Norėtume įsibrauti į lyderių ketvertą“, – drąsus „Jonavos“ vadovas Marijus Stankevičius. Anksčiau „Lietavos“ besivadinusi komanda šiemet tapo „Jonava“. Klubas pasikeitė logotipą, pasikvietė patyrusius trenerius ir sustiprino komandą. „Jonava“ Tikslas – „SMScredit.lt A lygos“ ketvertas.
2017-03-03

A lyga: ar „Lietava“ pasiųs į dar gilesnę duobę „Kauno Žalgirį“

Po pertraukos į Lietuvos stadionus grįžta „SMScredit.lt A lyga“ – 17-ame ture bus sužaisti trys mačai, kadangi Marijampolės „Sūduvos“ bei Vilniaus „Žalgirio“ akistata dėl pastarojo klubo dalyvavimo Čempionų lygoje buvo atidėta. Šis turas – labai svarbus „Kauno Žalgiriui“, nelaimėjusiam penkiolikoje mačų iš eilės bei žaisiančiam prieš tiesioginį konkurentą. Jonavos „Lietava“ – „Kauno Žalgiris“. Liepos 14 dieną 18 val. Jonava, KKSC stadionas.