karolis salikas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „karolis salikas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „karolis salikas“.

„Jonava“ Kaune nutraukė pralaimėjimų seriją

A lygoje penkių pralaimėjimų seriją nutraukė „Jonava“. Ji 10 turo rungtynėse svečiuose 3:1 (1:0) nugalėjo „Kauno Žalgirį“, kuriam pirmąkart vadovavo Vitalijų Stankevičių pakeitęs Laimis Bičkauskas. Iki pirmojo įvarčio, įmušto kėlinio pabaigoje, išsiskyrė vienintelis epizodas – tolimas Aurimo Raginio smūgis. „Kauno Žalgirio“ saugas mušė silpnai, tad kamuolį lengvai pagavo svečių vartininkas Karolis Salikas.
2017-05-04

Kurioziškas įvartis „Jonavai“ nepadėjo, ji praleido keturis

Šeštadienį A lygos 9-ojo turo rungtynėse Marijampolės „Sūduva“ 4:1 (1:0) svečiuose sutriuškino „Jonavą“. Marijampoliečiai į priekį išsiveržė pačioje rungtynių pradžioje – 2-ąją minutę. Kaip įprasta vyriausiajam komandos treneriui Vladimirui Čeburinui – po standartinės padėties. Kamuolį į baudos aikštelę iš aikštės vidurio siuntė kapitonas Vaidas Slavickas. Prieš vartus be priežiūros liko Henris Junioras Ndongas.
2017-04-29

Futbolo spektaklis Vilniuje baigėsi „Žalgirio“ pergale

Iki šiandien A lygoje nepralaimėjusios „Jonavos“ sėkmingą kelionę V ture apkartino čempionai. Rezultatyviausią komandą Vilniaus „Žalgiris“ namuose įveikė 2:1 (1:0). 4-ąją minutę jonaviečiai surengė kontrataką ir atliko pirmą smūgį į vartų plotą. Maksimas Marusičius prasiveržė arčiau vartų, kamuolys atiteko Tautvydui Eliošiui, kuris nuo 16 metrų linijos mušė į Armantą Vitkauską. Vilniečiai tuoj pat atsakė savo ataka.
2017-04-06

Jonavoje – septyni įvarčiai, tarp jų – vienas per save

Šeštadienį A lygoje užtikrintą pergalę iškovojo „Jonavos“ komanda. Ji namuose 5:2 (2:0) sutriuškino „Kauno Žalgirio“ futbolininkus. Rungtynių pradžioje puikiai suveikė brolių tandemas. 13-ąją minutę idealų perdavimą iš gilumos atliko Tautvydas Eliošius. Tadas įkirto į baudos aikštelę, pabėgo nuo Mato Gavrilovo ir nukreipė kamuolį į vartus (1:0). 33-ąją minutę panašų perdavimą atliko Tadas Eliošius.
2017-04-01

Lygiųjų trileris Marijampolėje: neįtikėtina drama ir įvarčiai per pridėtą laiką

Šeši įvarčiai, du iš jų – per pridėtą laiką mačo pabaigoje, Vaido Slavicko dublis ir Davido Makaradzes „bomba“. Tokį futbolo spektaklį pademonstravo Marijampolės „Sūduvos“ ir „Jonavos“ komandos pirmose A lygos rungtynėse. Neįtikėtina drama baigėsi lygiosiomis – 3:3 (1:1). Dvikova ambicijų šiame sezone nestokojančiai „Sūduvai“ prasidėjo labai netikėtai.