tomas salamanavičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „tomas salamanavičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „tomas salamanavičius“.

Permainos „Jonavoje“: klubą palieka du žaidėjai, papildo žinomas gynėjas

„Jonavos“ futbolo klubas keičia savo sudėtį. Pirmadienį abipusiu sutarimu klubą paliko saugas Tomas Salamanavičius ir puolėjas iš Jungtinės Karalystės Kleras Heh. Tuo metu komandą papildė gynėjas Lukas Artimavičius. T. Salamanavičius „Jonavos“ ekipos garbę gynė nuo 2015 metų. Per tą laiką jis Lietuvos futbolo A lygoje sužaidė 56 rungtynes ir įmušė 13 įvarčių. Anksčiau jis yra rungtyniavęs Panevėžio „Ekrano“, Gargždų „Bangos“ bei Pakruojo „Kruojos“ komandose.
2018-06-25

Panevėžio futbolas atgimsta?

„Bus staigmenų“, – žada „Panevėžio“ klubo direktorius Bronius Vaitiekūnas. Portalo tv3.lt žiniomis, „Aukštaitijos“ stadiono veją vėl gali minti žinomiausi šalies futbolininkai, o, idealiausiu atveju, klubas gali susigrąžinti legendinį „Ekrano“ vardą. Sugrįš panevėžiečiai? Pirmadienį paskelbta apie netikėtas permainas čempionų komandoje – Marijampolę palieka Paulius Janušauskas.
2017-12-05

Po užraktais slepiamas rinktinės treneris gali paaiškėti rytoj

Norite tapti Lietuvos rinktinės treneriu? Siųskite gyvenimo aprašymą ir galbūt jums pasiseks. Maždaug taip šalies federacija (LFF) rinko salės futbolo rinktinės trenerį. Šiandien paaiškėjo, kad atsirado aštuoni kandidatai. tv3.lt išsiaiškino, jog liko trys, o nugalėtojas gali būti paskelbtas rytoj. Pavardžių federacija neskelbia LFF trenerio paiešką pradėjo lapkričio viduryje. Federacija kandidatams paskelbė reikalavimus.
2017-11-28

Vėl penkis sykius įmušusi „Sūduva“ pergalingą žygį pratęsė ir Jonavoje

Marijampolės „Sūduva“ iškovojo aštuntąją pergalę A lygoje iš eilės, nukeltose XXIII turo rungtynėse nepalikdama šansų „Jonavai“. Dar pirmajame kėlinyje išsprendę visus intrigos klausimus, sūduviškiai trečiajame mače paeiliui pelnė penkis įvarčius – 5:0 (3:0). Turnyro lentelėje išsilyginus žaistų rungtynių skaičiui, „Sūduva“ nuo čempiono Vilniaus „Žalgirio“ atsilieka dviem taškais, o paskutiniajame IV rato ture būtent šios komandos susitiks tarpusavyje.
2017-10-17

Netikėtumas – „Sūduva“ namie sužaidė lygiosiomis su „Jonava“

Ketvirtadienį A lygoje užfiksuotas netikėtumas. Namie rungtyniavusi Marijampolės „Sūduva“ 15-ojo turo mače po puikaus įvarčio pirmavo, bet 1:1 (1:0) sužaidė su „Jonava“. Pirmajame kėlinyje pavojai kilo prie svečių vartų. 20-ąją minutę puikiai sužaidė Karolis Laukžemis. „Sūduvos“ puolėjas baudos aikštelėje apsisuko, smūgiavo į vartus, bet pataikė į tolimąjį virpstą. Po to savaisiais šansais nepasinaudojo Ernestas Veliulis, Robertas Vėževičius. Sūduviškiai tikslą pasiekė 41-ąją minutę.
2017-06-15

Maksimo Marusičiaus įvartis padovanojo „Jonavai“ pergalę Klaipėdoje

Sugrįžimas į centrinį miesto stadioną Klaipėdos „Atlantui“ nebuvo sėkmingas. Pastaruoju metu į duobę papuolusi uostamiesčio ekipa savo žiūrovų akivaizdoje buvo priversta pripažinti „Jonavos“ pranašumą minimaliu rezultatu 0:1 (0:0). Pergalingą įvartį aukštaičiams pelnė legionierius iš Ukrainos Maksimas Marusičius.
2017-05-17

Legionierių įvarčiai nulėmė „Atlanto“ pergalę Jonavoje

Klaipėdos „Atlanto“ legionieriai Andrejus Paniukovas ir Olegas Dmitrijevas įsirašė savo pavardes į statistikos protokolą, o uostamiesčio ekipa – dar tris taškus A lygoje. Klaipėdiečiai svečiuose 2:0 (1:0) įveikė „Jonavą“ ir pakilo į antrąją turnyro lentelės vietą, aplenkdami rungtynėmis mažiau sužaidusią Marijampolės „Sūduvą“. Futbolas gali būti neteisingas. Tą savo kailiu pirmajame kėlinyje pajuto antrąjį iš eilės pralaimėjimą patyrusi „Jonavos“ ekipa.
2017-04-12

Futbolo spektaklis Vilniuje baigėsi „Žalgirio“ pergale

Iki šiandien A lygoje nepralaimėjusios „Jonavos“ sėkmingą kelionę V ture apkartino čempionai. Rezultatyviausią komandą Vilniaus „Žalgiris“ namuose įveikė 2:1 (1:0). 4-ąją minutę jonaviečiai surengė kontrataką ir atliko pirmą smūgį į vartų plotą. Maksimas Marusičius prasiveržė arčiau vartų, kamuolys atiteko Tautvydui Eliošiui, kuris nuo 16 metrų linijos mušė į Armantą Vitkauską. Vilniečiai tuoj pat atsakė savo ataka.
2017-04-06

Jonavoje – septyni įvarčiai, tarp jų – vienas per save

Šeštadienį A lygoje užtikrintą pergalę iškovojo „Jonavos“ komanda. Ji namuose 5:2 (2:0) sutriuškino „Kauno Žalgirio“ futbolininkus. Rungtynių pradžioje puikiai suveikė brolių tandemas. 13-ąją minutę idealų perdavimą iš gilumos atliko Tautvydas Eliošius. Tadas įkirto į baudos aikštelę, pabėgo nuo Mato Gavrilovo ir nukreipė kamuolį į vartus (1:0). 33-ąją minutę panašų perdavimą atliko Tadas Eliošius.