lukas sendžikas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „lukas sendžikas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „lukas sendžikas“.

Lietuvos futsal rinktinė baigė pasirodymą Europos čempionato atrankoje

Sekmadienio vakarą Jonavos sporto arenoje Lietuvos futsalo rinktinė žaidė atsakomąsias 2022 m. Europos vyrų futsal čempionato atrankos rungtynes prieš Juodkalnijos salės futbolininkus.
2020-11-08

Kauno „Vytis” iškovojo Baltijos salės futbolo taurę

Stipriausias Lietuvos Futsalo (salės futbolo) klubas Kauno „Vytis” prieš startą UEFA Futsalo Čempionų lygos turnyre iškovojo Baltijos taurę. Stipriausiu regiono klubu Kauno „Vytis” tapo Estijos Narvos mieste. Dvi dienas trukusiame Baltijos Futsalo taurės turnyre kauniečiai įveikė visus keturis varžovus, surinko maksimalų taškų skaičių ir iškovojo pirmąjį sezono trofėjų.
2019-09-30

Patyrę vartininkai įvarčių nepraleido – Utenoje užfiksuotos lygiosios

A lygos 15-ojo turo rungtynėse Utenoje vietos „Utenis“ nerezultatyviomis lygiosiomis 0:0 išsiskyrė su „Kauno Žalgiriu“. Svečių vartus gynė 37-erių Modestas Stonys, šeimininkų – 38-erių Pavelas Leusas. Pirmajame kėlinyje aktyvumu ir turėtomis progomis išsiskyrė trys futbolininkai. Tai – „Utenio“ atstovai Kirilas Levšinas bei Gabrielius Zagurskas, „Kauno Žalgirio“ žaidėjas Aurimas Raginis. Pastarasis dukart smūgiavo netiksliai.
2017-06-15

„Sūduva“ namuose pamokė „Kauno Žalgirį“

Rezultatyvi rungtynių pradžia ir vienas po kito į vartus skrieję įvarčiai. Po atkaklios kovos Marijampolės „Sūduva“ 3:1 (2:1) įveikė „Kauno Žalgirį“ ir išlieka vienintele komanda, šį sezoną nepatyrusia pralaimėjimų A lygos pirmenybėse. Vos apšilę ir susipažinę su aikšte, „Kauno Žalgirio“ žaidėjai sukūrė intrigą: po puikaus Aurimo Raginio perdavimo, 8-ąją minutę įvartį įmušė Ernestas Mickevičius.
2017-04-13

Jonavoje – septyni įvarčiai, tarp jų – vienas per save

Šeštadienį A lygoje užtikrintą pergalę iškovojo „Jonavos“ komanda. Ji namuose 5:2 (2:0) sutriuškino „Kauno Žalgirio“ futbolininkus. Rungtynių pradžioje puikiai suveikė brolių tandemas. 13-ąją minutę idealų perdavimą iš gilumos atliko Tautvydas Eliošius. Tadas įkirto į baudos aikštelę, pabėgo nuo Mato Gavrilovo ir nukreipė kamuolį į vartus (1:0). 33-ąją minutę panašų perdavimą atliko Tadas Eliošius.
2017-04-01

A lygoje atsidūręs „Kauno Žalgiris“: komplektacijos spragos ir netikėtas iššūkis

„Kauno Žalgiris“ po Kazlų Rūdos „Šilo“ lažybų skandalo ir pasitraukimo iš A lygos tapo paskutiniu stipriausio šalies futbolo čempionato dalyviu. Neslepiama, kad sunkumų dėl to yra, nes komandos sudėtis buvo komplektuojama Pirmai lygai.