A lygos 15-ojo turo rungtynėse Utenoje vietos „Utenis“ nerezultatyviomis lygiosiomis 0:0 išsiskyrė su „Kauno Žalgiriu“. Svečių vartus gynė 37-erių Modestas Stonys, šeimininkų – 38-erių Pavelas Leusas.

Pirmajame kėlinyje aktyvumu ir turėtomis progomis išsiskyrė trys futbolininkai. Tai – „Utenio“ atstovai Kirilas Levšinas bei Gabrielius Zagurskas, „Kauno Žalgirio“ žaidėjas Aurimas Raginis. Pastarasis dukart smūgiavo netiksliai. G. Zagurskas du sykius nespėjo prie kamuolio, o K. Levšinas arba nepataikė į vartus, arba paskutiniu metu situaciją išgelbėdavo svečių gynėjai.

Vienas pavojingiausių ir gražiausių pirmosios rungtynių pusės epizodų – kaunietis Tomas Bučma bandė permesti kamuolį per vartininką, bet saugui pristigo tikslumo.

Svečiai itin aktyviai pradėjo antrąjį kėlinį. Į vartus smūgiavo Timotėjus Dodlekas, bet kamuolį pirštų galais į kampinį nukreipė vartininkas M. Stonys. Galiausiai „Kauno Žalgiris“ prisitaikė – 50-ąją minutę po kampinio įmušė Mykola Večurka, bet įvartis nebuvo įskaitytas.

56-ąją minutę atsiraitoti rankoves teko šeimininkų vartų sargui. Jis po kampinio apsigynė nuo itin grėsmingo Yohei Iwasakio smūgio.

Aktyviai žaidė po keitimo aikštėje pasirodęs uteniškis Edvinas Baniulis. Jis keliskart grasino varžovų vartams, bet rungtynių nebaigė – 92-ąją minutę už varžovo stumtelėjimą gavo raudoną kortelę.

„Utenis“ (17 taškų) užima penktąją A lygos poziciją. „Kauno Žalgiris“ (6 tšk.) – paskutinis, aštuntas.

Utenos „Utenis“ – „Kauno Žalgiris“ 0:0

Įspėti: 33 min. Casperas Bruunas, 63 min. Valentinas Jeriomenka („Utenis“), 64 min. Brunno, 82 min. Povilas Malakas („Kauno Žalgiris“), 89 min. Aleksandras Kuganas („Utenis“).

Pašalintas: 92 min. Edvinas Baniulis („Utenis“).

„Utenis“: Pavelas Leusas, Aurimas Tručinskas, Casperas Bruunas, Gabrielius Zagurskas, Aleksandras Kuganas, Valentinas Jeriomenka, Mykola Večurka, Kirilas Levšinas (69 min. Edvinas Baniulis), Timotėjus Dodlekas (69 min. Stefanas Cebara), Aleksandras Levšinas, Šachromas Suleimonovas.

„Kauno Žalgiris“: Modestas Stonys, Ignas Dedura, Yohei Iwasakis, Levanas Chapodze, Mario Gonzalezas Duque, Povilas Malakas, Tomas Bučma, Aurimas Raginis, Brunno (84 min. Lukas Sendžikas), Igoris Jasinskis, Ernestas Mickevičius.