edvinas baniulis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „edvinas baniulis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „edvinas baniulis“.

„Trakai“ stiprinasi dar vienu puolėju

Į A lygos bronzos medalius besitaikantis „Trakų“ klubas sudėtį stiprina dar vienu puolėju Vadimu Monzonu. Visose Rusijos jaunimo rinktinėse žaidęs puolėjas į riterių ekipą atvyksta iš Izraelio, Beer Shevos „Hapoel“ klubo, su kuriuo tapo šalies čempionu. „Baigėsi sutartis, atsirado „Trakų“ pasiūlymas ir aš čia. Pirmieji įspūdžiai labai geri, nors aš kažko kito ir nesitikėjau. Lietuva yra Europos Sąjungos šalis ir, natūralu, kad čia gyvenimas kitoks nei Rusijoje ar Izraelyje.
2018-08-18

A lyga siekia padėti „Atlantui“

A lygos valdyba priėmė sprendimą nukelti dvejas Klaipėdos „Atlanto“ rungtynes – mačą birželio 26 dieną Kaune „Stumbru“ ir susitikimą liepos 4-ąją Klaipėdoje su Vilniaus „Žalgiriu“. Bus nukeltos ir birželio 30-ąją Klaipėdoje turėjusios vykti „SHARP LFF taurės“ aštuntfinalio rungtynės tarp „Atlanto“ ir „Stumbro“. Tam pritarė LFF Varžybų ir licencijavimo departamentas.
2018-06-25

„Trakų“ gretas papildė belgas ir du atlantiečiai

Dėl finansinių sunkumų Klaipėdos „Atlantą“ palikę Edvinas Baniulis ir Dovydas Virkšas pasirašė sutartis su trečiąją vietą A lygoje užimančiu ir kitą ketvirtadienį UEFA Europos lygos atrankos kampaniją pradedančiu „Trakų“ klubu. Šis duetas bus pasiruošęs šeštadienį LFF stadione įvyksiančioms Lietuvos futbolo federacijos taurės rungtynėms su Marijampolės „Sūduva“. Kartu su šiuo dvejetu „Trakus“ papildė ir vidurio gynėjas iš Belgijos Kevinas Bondombe.
2018-06-21

Lietuvos U-21 rinktinė iškovojo Baltijos taurę

Lietuvos U-21 rinktinė antradienį Gargžduose pademonstravo puikų žaidimą ir kovoje dėl Baltijos taurės palaužė Latvijos komandą 1:0, taip susigrąžindama trofėjų po aštuonerių metų pertraukos. Vyriausiasis komandos treneris Caritas Falchas po paskutinių rungtynių su Estijos rinktine (1:1) atliko tris keitimus – pirmą kartą ekipoje nuo mačo pradžios žaidė Pijus Širvys, taip pat vienuoliktuke buvo ir Edvinas Kloniūnas su Edgaru Dubicku.
2018-06-04

Baltijos taurės starte – dramatiškos U-21 rinktinės lygiosios

Antradienio vakarą startavo 2018 metų Baltijos taurės U-21 rinktinių varžybos. Lietuvos jaunimo rinktinė po ilgos pertraukos įmušė įvartį, tačiau trapios persvaros lietuviams išlaikyti nepavyko – Pernu mieste jie sužaidė lygiosiomis 1:1 su Estijos komanda. Rungtynių pradžioje abi komandos žaidė atakuojantį futbolą, o pirmąją rimtesnę progą įmušti turėjo estai.
2018-05-29

„Atlantas“ iškovojo pirmąją sezono pergalę namuose

Tris iš eilės pralaimėjimus patyręs Klaipėdos „Atlantas“ grįžo į pergalingas vėžes bei šoktelėjo į ketvirtąją A lygos turnyro lentelės vietą. 9-ojo turo Lietuvos futbolo čempionato susitikime namuose atlantiečiai 1:0 (1:0) nugalėjo „Jonavą“. Vienintelis šių rungtynių įvartis buvo pelnytas 2-ąją minutę. „Atlantas“ apsigynė nuo varžovų pakelto kampinio ir surengė žaibišką kontrataką, kurios metu Edvinas Baniulis perdavė kamuolį į baudos aikštelę Anilui Kočui. Šis tiksliai smūgiavo pažeme.
2018-04-25

Vakarų Lietuvos derbyje – iškovotas „Palangos“ taškas

„Palangos“ futbolininkai trečiąkart šiame sezone baigė rungtynes identišku rezultatu, kuris Valdo Trakio kariaunos sąskaitą papildė tašku. Čempionato debiutantai 5-ojo turo susitikime sugebėjo atsilaikyti prieš Klaipėdos „Atlantą“ ir sužaisti lygiosiomis 1:1 (1:1). Scenarijus, kaip įprasta, buvo beveik identiškas. Klaipėdiečiai mačo pradžioje ilgiau kontroliavo kamuolį, tačiau bene pirmos oponentų atakos metu praleido įvartį.
2018-03-31

„Jonava“ ir „Atlantas“ sužaidė lygiosiomis

A lygos antrojo turo rungtynėse Marijampolės manieže „Jonavos“ ir Klaipėdos „Atlanto“ komandos sužaidė lygiosiomis 1:1. Rungtynių pradžioje aktyviau atakavo „Atlanto“ futbolininkai, o „Jonavos“ gynėjams trūko tarpusavio supratimo. Jie dažnai leido varžovams įkirsti į laisvą plotą. 12-ąją minutę galimybę pasižymėti turėjo klaipėdietis Edvinas Baniulis, bet gavęs perdavimą iš aikštės gilumos, jis smūgiavo šalia vartų. Vėliau atkuto ir „Jonavos“ futbolininkai.
2018-03-04

Geriausiųjų rinkimai: tradicija sena, bet naujovių netrūksta

Geriausiojo Lietuvos futbolininko rinkimai vyksta daugiau kaip pusę amžiaus, o treneris apdovanojamas dešimtmetį. Vis dėlto, šiemet naujovių netrūksta. Viena jų – balsavimas vyksta portale tv3.lt. Čia gruodžio 4-ąją bus transliuojama ir apdovanojimų ceremonija. Vienintelis Lietuvos čempionas – už rinktinės kapitoną Šiemet geriausiu Lietuvos futbolininku pretenduoja tapti visa komanda – 11 futbolininkų. Aštuoni jų žaidžia užsienyje.
2017-11-22

Patyrę vartininkai įvarčių nepraleido – Utenoje užfiksuotos lygiosios

A lygos 15-ojo turo rungtynėse Utenoje vietos „Utenis“ nerezultatyviomis lygiosiomis 0:0 išsiskyrė su „Kauno Žalgiriu“. Svečių vartus gynė 37-erių Modestas Stonys, šeimininkų – 38-erių Pavelas Leusas. Pirmajame kėlinyje aktyvumu ir turėtomis progomis išsiskyrė trys futbolininkai. Tai – „Utenio“ atstovai Kirilas Levšinas bei Gabrielius Zagurskas, „Kauno Žalgirio“ žaidėjas Aurimas Raginis. Pastarasis dukart smūgiavo netiksliai.