povilas malakas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „povilas malakas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „povilas malakas“.

Prieš šventes „Sūduva“ pademonstravo galią (5 turo apžvalga)

Po rinktinių pertraukos A lygos klubai grįžo į aikštes ir Velykų išvakarėse sužaidė penktojo turo rungtynes. Staigmena. Didžiausias penktojo turo netikėtumas užfiksuotas sostinėje per Vilniaus „Žalgirio“ ir „Jonavos“ rungtynes. Žalgiriečiai patyrė pirmą pralaimėjimą, svečiams iš Jonavos nusileidę rezultatu 1:2. „Pagaliau nuskynėme sunkaus darbo vaisius. Smagu, kad tai pavyko padaryti žaidžiant su vienu geriausių Lietuvos klubų.
2018-04-02

Šalčio ir sniego mūšyje – užtikrinta „Trakų“ pergalė

A lygoje pirmąją pergalę iškovojo „Trakų“ futbolininkai. Jie šeštadienį, spaudžiant speigui, svečiuose 4:1 (1:0) nugalėjo „Kauno Žalgirį“. Nacionalinės futbolo akademijos (NFA) stadione trakiškiai pirmieji išsivežė į priekį. 33-ąją minutę po Svajūno Čyžo perdavimo vienu lietimu kamuolį į vartus nukreipė Deividas Česnauskis. „Trakai“ skirtumą padvigubino iškart po pertraukos. 46-ąją minutę Mukanya Kabobola pabėgo nuo varžovų ir laimėjo akistatą su vartininku.
2018-03-03

Patyrę vartininkai įvarčių nepraleido – Utenoje užfiksuotos lygiosios

A lygos 15-ojo turo rungtynėse Utenoje vietos „Utenis“ nerezultatyviomis lygiosiomis 0:0 išsiskyrė su „Kauno Žalgiriu“. Svečių vartus gynė 37-erių Modestas Stonys, šeimininkų – 38-erių Pavelas Leusas. Pirmajame kėlinyje aktyvumu ir turėtomis progomis išsiskyrė trys futbolininkai. Tai – „Utenio“ atstovai Kirilas Levšinas bei Gabrielius Zagurskas, „Kauno Žalgirio“ žaidėjas Aurimas Raginis. Pastarasis dukart smūgiavo netiksliai.
2017-06-15

„Kauno Žalgirio“ gynyboje įstrigę „Trakai“ tenkinosi tašku

Pagirtinai kovojęs „Kauno Žalgiris“ buvo arti pirmosios sezone pergalės. Paskutinėse I A lygos rato rungtynėse laikinosios sostinės komanda didžiąją laiko dalį sėkmingai gynėsi prieš ir toliau neužsivedančią „Trakų“ puolimo mašiną, įmušė pirmieji, tačiau persvaros neišlaikė – 1:1 (0:0). Kauniečiai, įsirašę antrąjį tašką, lieka turnyro lentelės dugne.