gabrielius zagurskas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „gabrielius zagurskas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „gabrielius zagurskas“.

Lietuvos rezervinė rinktinė nugalėjo Šri Lankos komandą

Lietuvos rezervinė rinktinė trečiadienį sužaidė antrąsias draugiškas rungtynes su Šri Lankos komanda. Edgaro Jankausko treniruojama ekipa varžovus nugalėjo rezultatu 2:0. Mūsų futbolininkai nuo praėjusios savaitės treniravosi Kolombo mieste ir sužaidė draugiškas rungtynes su šri lankiečiais pagal UEFA ir AFC (Azijos futbolo konfederacijos) programą. Antrajame mače E. Jankauskas starto sudėtyje atliko septynis pakeitimus.
2018-07-11

Į Šri Lanką nuvykę Lietuvos futbolininkai neįveikė šios šalies rinktinės

Paukščiai ant vejos, tropinė šiluma, didelė drėgmė ir įvarčių sausra. Toks buvo pirmasis draugiškas Šri Lankos rinktinės ir Lietuvos rezervinės ekipos mačas Kolombe, sekmadienį pasibaigęs 0:0. Lietuvos futbolininkai, atvykę dvejų draugiškų rungtynių į Šri Lanką pagal UEFA ir AFC (Azijos futbolo konfederacijos) programą, „Racecourse Stadium“ (Hipodromo) arenoje dominavo visą rungtynių laiką. Tačiau pasinaudoti dėkingomis progomis nepavyko – sutrukdydavo arba Šri Lankos vartininkas, arba gynėjai.
2018-07-08

Skandalingus sprendimus priimantį „Utenį“ pjauna vidiniai nesutarimai

Utenos „Utenį“ pjauna vidiniai nesutarimai. Šią savaitę klubas išsiskyrė su vienu trenerių Olegu Boičišinu. Jį užstoję devyni komandos žaidėjai taip pat buvo atleisti. Netrukus gali būti pranešta apie daugiau išvykstančių futbolininkų. Visus sprendimus priima „Utenio“ sporto konsultantas Algirdas Jotautas, kurio vykdoma politika nepatenkinti nei žaidėjai, nei buvę treneriai. Sieks rasti geresnių, bet pigesnių žaidėjų Šią savaitę „Utenis“ pranešė, kad klubą palieka treneris O. Boičišinas.
2017-07-02

Patyrę vartininkai įvarčių nepraleido – Utenoje užfiksuotos lygiosios

A lygos 15-ojo turo rungtynėse Utenoje vietos „Utenis“ nerezultatyviomis lygiosiomis 0:0 išsiskyrė su „Kauno Žalgiriu“. Svečių vartus gynė 37-erių Modestas Stonys, šeimininkų – 38-erių Pavelas Leusas. Pirmajame kėlinyje aktyvumu ir turėtomis progomis išsiskyrė trys futbolininkai. Tai – „Utenio“ atstovai Kirilas Levšinas bei Gabrielius Zagurskas, „Kauno Žalgirio“ žaidėjas Aurimas Raginis. Pastarasis dukart smūgiavo netiksliai.
2017-06-15

Pirmosiose rungtynėse Utenoje – nulinės lygiosios

„Utenio“ ekipa pirmose rungtynėse Utenoje 33-ąją minutę likę dešimtiese iškovojo tašką rungtyniaudami su Kauno „Stumbro“ komanda. Rungtynes aktyviau pradėję uteniškiai pirmąsias penkias minutes kontroliavo kamuolį, bet pavojingesnių atakų sukurti nepavyko. Svečiai iš Kauno surengė pirmąją grėsmę po „Utenio“ vartininko klaidos. Marius Papšys galėjo nubausti uteniškius, bet užfiksuota nuošalė.
2017-05-17

„Utenis“ antrą sykį sezone įveikė „Kauno Žalgirį“

Olego Boičyšino sugrįžimas prie Utenos „Utenio“ vairo A lygoje buvo pergalingas. Aukštaitijos ekipa, po praėjusio turo dėl suprastėjusių rezultatų atleidusi trenerį Zvezdaną Miloševičių, antrą sykį sezone minimaliu rezultatu palaužė „Kauno Žalgirį“ – 1:0 (1:0). Uteniškiai, iškovoję trečiąją pergalę, įtvirtino pozicijas penktoje vietoje ir sumažino atsilikimą nuo kluptelėjusių „Trakų“. Kauno komanda lieka turnyro lentelės dugne.
2017-04-30

„Atlanto“ triumfas prieš „Utenį“ ir iškovoti trys taškai

Ekipos, A lygos pirmenybėse iki šiol susitikusios aštuonis kartus: penkis iš jų triumfavo klaipėdiečiai, tris kartus rungtynės baigėsi lygiosiomis. Statistikos „Uteniui“ pagerinti nepavyko ir šiandien: svečiai iš Klaipėdos Utenos ekipą įveikė 3:0 (1:0). 4-ąją rungtynių minutę kampinį kėlė ne bet kas, o tokių standartinių situacijų meistras Gabrielius Zagurskas. Adresatų baudos aikštelėje smūgis nesurado.
2017-04-20

Atidėtose I turo rungtynėse „Utenis“ įveikė „Kauno Žalgirį“

Dvi komandos – Utenos „Utenis“ ir „Kauno Žalgiris“ – sezoną A lygoje pradėjo nuo II turo, todėl šiandien susitiko tam, kad sužaistų rungtynių skaičiumi pasivytų visas kolegas ir užpildytų turnyro lentelės spragas. Po atkaklios kovos, antrajame kėlinyje „Uteniui“ pavyko pelnyti įvartį ir rezultatu 1:0 (0:0) išplėšti antrąją pergalę pirmenybėse.
2017-04-17

„Utenio“ komandoje artėjantį sezoną bus nemažai sirgaliams gerai pažįstamų veidų

Utenos futbolo klubas pradeda burti 2017-ųjų metų komandą, kurioje rungtyniaus ir praėjusiame sezone „Utenio“ garbę gynę žaidėjai. Utenoje lieka broliai vartininkai Lukas ir Marius Paukštės, Pavelas Leusas, gynėjai Gabrielius Zagurskas, Aurimas Tručinskas, ir Lukas Valvonis, saugai Jevgenijus Morozas, Takuya Matsunaga ir Aleksandras Levšinas, puolėjas Kirilas Levšinas. Taip pat į „Utenį“ sugrįžo buvęs komandos kapitonas Valentinas Jeriomenko.