aurimas raginis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „aurimas raginis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „aurimas raginis“.

Čempioną persekiojanti „Sūduva“ dar sykį įveikė „Kauno Žalgirį“

Antroji iš eilės šią savaitę Marijampolės „Sūduvos“ ir „Kauno Žalgirio“ akistata baigėsi dar viena įspūdinga suvalkiečių pergale A lygoje. Savaites pradžioje į varžovų vartus pelnę penkis įvarčius savo žiūrovų akivaizdoje, sūduviečiai nepasikuklino ir svečiuose – 5:1 (2:0). Tris įvarčius įmušė antrajame kėlinyje pasirodęs Josipas Tadičius.
2017-10-14

Tašką Kaune pelnęs „Utenis“ pavijo „Atlantą“

Paskutinėse A lygos 23-ojo turo rungtynėse „Kauno Žalgiris“ namie lygiosiomis 1:1 sužaidė su Utenos „Utenio“ komanda. Šis taškas uteniškiams leido pavyti ketvirtojoje vietoje esantį Klaipėdos „Atlantą“. Tiesa, pastarasis klubas sužaidęs rungtynėmis mažiau. Vien su užsieniečiais ir be lietuvių šį kartą rungtyniavusi „Utenio“ ekipa rungtynių pradžioje pabandė perimti iniciatyvą, bet kamuolį dažniausiai valdė savoje aikštės pusėje.
2017-08-24

Patyrę vartininkai įvarčių nepraleido – Utenoje užfiksuotos lygiosios

A lygos 15-ojo turo rungtynėse Utenoje vietos „Utenis“ nerezultatyviomis lygiosiomis 0:0 išsiskyrė su „Kauno Žalgiriu“. Svečių vartus gynė 37-erių Modestas Stonys, šeimininkų – 38-erių Pavelas Leusas. Pirmajame kėlinyje aktyvumu ir turėtomis progomis išsiskyrė trys futbolininkai. Tai – „Utenio“ atstovai Kirilas Levšinas bei Gabrielius Zagurskas, „Kauno Žalgirio“ žaidėjas Aurimas Raginis. Pastarasis dukart smūgiavo netiksliai.
2017-06-15

Klasę parodę „Trakai“ po pertraukos nukovė „Kauno Žalgirį“

Po tragiško A lygos starto atsigaunantys „Trakai“ neturėjo didesnių problemų II rato dvikovoje prieš „Kauno Žalgirį“. Nors svečiams pavyko išlyginti rezultatą pirmojo kėlinio pabaigoje, tačiau antrajame riteriai pasižymėjo tris sykius ir iškovojo užtikrintą pergalę – 4:1 (1:1). Dusyk aikštės šeimininkų gretose pasižymėjo Oscaras, be įvarčio aikštės nepaliekantis jau trečiose rungtynėse iš eilės.
2017-05-23

Į kovą dėl medalių sugrįžo „Trakai“

Pergales iškovoję Vilniaus „Žalgiris“ ir Marijampolės „Sūduva“ įtvirtino savo pozicijas turnyro lentelėje. Prasiveržė. Pusantro rato kažkur įkalinta ir išspausdavusi daugiausiai vieną įvartį „Trakų“ puolimo upė pagaliau išsilaisvino ir keturių tikslių smūgių potvynyje nuskandino ne bet ką, o vieną konkurentų kovoje dėl medalių Klaipėdos „Atlantą“. Pašalinti. Net trejose iš keturių turo rungtynių arbitrams teko iš kišenės traukti raudonas korteles.
2017-05-13

Antrajame Kauno derbyje „Stumbras“ nudūrė žalgiriečius

Antrojoje šio sezono A lygos Kauno komandų akistatoje triumfavo „Stumbras“. Pirmą sykį šiemet namų rungtynes S. Dariaus ir S. Girėno stadione žaidę „mėlynieji“ antrajame kėlinyje palaužė mažumoje likusį „Kauno Žalgirį“ – 3:0 (0:0). Po šio pergalės „Stumbras“ turnyro lentelėje vėl pavijo ir dėl geresnio tarpusavio rungtynių rezultato aplenkė „Jonavą“. „Kauno Žalgirio“ atsilikimas nuo artimiausių varžovų išaugo iki septynių taškų.
2017-05-11

Vilniaus „Žalgiris“ grįžo į pergalių kelią

Savo žiūrovų akivaizdoje pralaimėjęs Utenos „Uteniui“, sostinės klubas žūtbūt norėjo atsitiesti ir susikaupusį pyktį išliejo principinėje dvikovoje. Svečius Vilniaus „Žalgiris“ įveikė minimaliu rezultatu 1:0 (0:0). Nepamiršdami „juodojo sekmadienio“ nuopolio, žalgiriečiai iškart griebė jautį už ragų: 3-ąją minutę atliko du pro šalį skriejusius smūgius. Netrukus galva mušė Linas Klimavičius, bet gynėjas prasižengė prieš vartininką. Netrukus iš toli vienu lietimu smūgiavo Egidijus Vaitkūnas.
2017-03-16

Kazlų Rūdos „Šilo“ futbolininkai – pirmos lygos čempionai

Kazlų Rūdos „Šilas“ tapo pirmos lygos čempionais. Visą sezoną pirmavusi komanda pirmą vietą užsitikrino tik paskutiniajame ture. Šeimininkai „Šilo“ futbolininkai susitiko su Gargždų „Banga“ ir įveikė ją 2:1. Pirmieji pasižymėjo šeimininkai, kai įvartį jau 4-ąją minutę pelnė Ričardas Beniušis. Rezultatą išlyginti buvo pavykę Algimantui Bačanskiui (39`), tačiau auksinį įvartį įkalė Aurimas Raginis (54`). Nors „Banga“ dar bandė kabintis, pramušti čempioniškos gynybos nepavyko.