nemanja bjelanas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „nemanja bjelanas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „nemanja bjelanas“.

Čempionai namie pranoko „Jonavos“ komandą

Marijampolės „Sūduva“ futbolininkai A lygoje iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės. Lietuvos čempionate tvirtai pirmaujantys praėjusio sezono nugalėtojai trečiadienio vakarą namie rezultatu 2:0 nugalėjo „Jonavos“ komandą. Šeimininkus šiame mače palaikė ir buvęs ilgametis „Sūduvos“ žaidėjas, gyva šio klubo legenda Tomas Radzinevičius. Jis neabejojo saviškių laimėjimu ir tapo 13-osios sūduviečių pergalės liudininku.
2018-06-20

Po pergalės Kaune „Sūduva“ įsitvirtino antrojoje vietoje

Marijampolės „Sūduva“ saulėtą antradienio vakarą Kaune antrą kartą šiame sezone įrodė pranašumą prieš „Kauno Žalgirį“. Dvi šeimininkų klaidas įvarčiais pavertę marijampoliečiai šventė pergalę 2:0 (1:0) ir įtvirtino savo pozicijas A lygos antroje vietoje. Dvikovos pradžioje abi ekipos nestokojo ryžto įmušti greitą įvartį. 5-ąją minutę po Marjano Altiparmakovskio nestipraus smūgio kamuolys atsitrenkė į „Kauno Žalgirio“ vartų virpstą.
2017-05-16

„Kauno Žalgirio“ gynyboje įstrigę „Trakai“ tenkinosi tašku

Pagirtinai kovojęs „Kauno Žalgiris“ buvo arti pirmosios sezone pergalės. Paskutinėse I A lygos rato rungtynėse laikinosios sostinės komanda didžiąją laiko dalį sėkmingai gynėsi prieš ir toliau neužsivedančią „Trakų“ puolimo mašiną, įmušė pirmieji, tačiau persvaros neišlaikė – 1:1 (0:0). Kauniečiai, įsirašę antrąjį tašką, lieka turnyro lentelės dugne.
2017-04-21

Atidėtose I turo rungtynėse „Utenis“ įveikė „Kauno Žalgirį“

Dvi komandos – Utenos „Utenis“ ir „Kauno Žalgiris“ – sezoną A lygoje pradėjo nuo II turo, todėl šiandien susitiko tam, kad sužaistų rungtynių skaičiumi pasivytų visas kolegas ir užpildytų turnyro lentelės spragas. Po atkaklios kovos, antrajame kėlinyje „Uteniui“ pavyko pelnyti įvartį ir rezultatu 1:0 (0:0) išplėšti antrąją pergalę pirmenybėse.
2017-04-17

„Kauno Žalgiris“ atidarė taškų sąskaitą miesto derbyje

Pirmasis A lygos sezone Kauno derbis stipresnės komandos neišaiškino. Be įvarčių 0:0 pasibaigusiame mače netrūko kietos kovos, o arčiau įvarčio buvo Kauno „Stumbras“, tačiau kelis sykius „Kauno Žalgirį“ gelbėjo vartininkas Nemanja Bjelanas, bene labiausiai prisidėjęs prie to, kad turnyro lentelės dugne esantys žalgiriečiai išlaikytų sausus vartus bei iškovotų pirmąjį tašką čempionate. Vienu laipteliu aukščiau įsikūrusio „Stumbro“ taupyklėje – 2 taškai.
2017-04-05

Jonavoje – septyni įvarčiai, tarp jų – vienas per save

Šeštadienį A lygoje užtikrintą pergalę iškovojo „Jonavos“ komanda. Ji namuose 5:2 (2:0) sutriuškino „Kauno Žalgirio“ futbolininkus. Rungtynių pradžioje puikiai suveikė brolių tandemas. 13-ąją minutę idealų perdavimą iš gilumos atliko Tautvydas Eliošius. Tadas įkirto į baudos aikštelę, pabėgo nuo Mato Gavrilovo ir nukreipė kamuolį į vartus (1:0). 33-ąją minutę panašų perdavimą atliko Tadas Eliošius.