kirilas aleksijanas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kirilas aleksijanas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kirilas aleksijanas“.

Netikėtumas – „Sūduva“ namie sužaidė lygiosiomis su „Jonava“

Ketvirtadienį A lygoje užfiksuotas netikėtumas. Namie rungtyniavusi Marijampolės „Sūduva“ 15-ojo turo mače po puikaus įvarčio pirmavo, bet 1:1 (1:0) sužaidė su „Jonava“. Pirmajame kėlinyje pavojai kilo prie svečių vartų. 20-ąją minutę puikiai sužaidė Karolis Laukžemis. „Sūduvos“ puolėjas baudos aikštelėje apsisuko, smūgiavo į vartus, bet pataikė į tolimąjį virpstą. Po to savaisiais šansais nepasinaudojo Ernestas Veliulis, Robertas Vėževičius. Sūduviškiai tikslą pasiekė 41-ąją minutę.
2017-06-15

„Jonava“ nuskriaudė ir „Trakus“

Sezono starte išplėšusi tašką Marijampolėje prieš bronzą pernai iškovojusią „Sūduvą“, atsinaujinusi „Jonava“ nenusileido ir vicečempionams „Trakams“. Be įvarčių pasibaigusioje II-ojo A lygos turo dvikovoje ekipos pasidalijo po tašką – 0:0. Nuo rungtynių pradžios kamuolį ilgiau kontroliavo svečiai, tačiau didelėmis pajėgomis prie savo vartų atsitraukusių jonaviškių užtvarų jiems pralaužti nesisekė.