paulius janušauskas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „paulius janušauskas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „paulius janušauskas“.

Ilgametis A lygos žaidėjas Paulius Janušauskas baigia futbolininko karjerą

Šį sekmadienį FK „Panevėžys“ kapitonas Paulius Janušauskas atsisveikins su profesionalo karjera. Baigiamosiose A lygos sezono rungtynėse su Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ komanda paskutinį kartą P. Janušauskas oficialiose rungtynėse į aikštelę išbėgs vilkėdamas FK „Panevėžys“ marškinėlius. 2017 metų pabaigoje panevėžietis sugrįžo į gimtąjį miestą, kuomet FK „Panevėžys“ dar rungtyniavo Lietuvos Pirmos lygos pirmenybėse.
2021-11-26

Panevėžio futbolas atgimsta?

„Bus staigmenų“, – žada „Panevėžio“ klubo direktorius Bronius Vaitiekūnas. Portalo tv3.lt žiniomis, „Aukštaitijos“ stadiono veją vėl gali minti žinomiausi šalies futbolininkai, o, idealiausiu atveju, klubas gali susigrąžinti legendinį „Ekrano“ vardą. Sugrįš panevėžiečiai? Pirmadienį paskelbta apie netikėtas permainas čempionų komandoje – Marijampolę palieka Paulius Janušauskas.
2017-12-05

Išsiskyrė „Sūduvos“ ir P. Janušausko keliai

Marijampolės „Sūduvos“ marškinėlių 2018 metais nevilkės saugas Paulius Janušauskas. 28 metų futbolininkas turėjo galiojančią sutartį su klubu, tačiau nusprendė pasinaudoti galimybe pasukti kitu keliu. „Pradėsiu naują gyvenimo etapą“, – taip savo pasirinkimą komentavo futbolininkas. P. Janušauskas „Sūduvoje“ žaidė du sezonus ir labai svariai prisidėjo prie sėkmingiausio komandos istorijoje sezono.
2017-12-04

„Sūduvoje“ – marijampolietis Saulius Klevinskas

Marijampolės „Sūduva“ sudarė metų sutartį su vartininku Sauliumi Klevinsku. 33 metų futbolininkas gimė ir užaugo Marijampolėje, „Sūduvoje“ pradėjo ir profesionalo karjerą. Gimtajame klube S. Klevinskas rungtyniavo 2001–2009 metais, buvo komandos kapitonas ir su ja tapo 2007 metų Lietuvos vicečempionu, 2005 ir 2009 metų bronzos medalių laimėtoju, taip pat 2006 ir 2009 metais iškovojo LFF taurę bei 2009 metų Supertaurę.
2017-12-01

„Sūduva“ vėl pranoko „Trakus“ ir įgijo pranašumą kovoje dėl sidabro medalių

Savaitės viduryje sutriuškinusi „Trakus“ namuose, Marijampolės „Sūduva“ dar sykį triumfavo šių komandų akistatoje nukeltame A lygos XVIII ture Vilniuje, išsiverždama į priekį kovoje dėl antrosios vietos. Puikiame trileryje pasiekusi pergalę rezultatu 3:2 (1:2), Suvalkijos ekipa sumažino atsilikimą nuo „Trakų“ turnyro lentelėje iki šešių taškų, turėdama trejas rungtynes atsargoje. Pirmasis kėlinys vyko panašiu scenarijumi kaip dvikova Marijampolėje.
2017-09-16

Per plauką nuo sensacijos: kapitonas išgelbėjo „Žalgirį“

Nedaug trūko, kad įspūdinga Vilniaus „Žalgirio“ 14-os iš eilės laimėtų trofėjų serija nutrūktų. Marijampolės „Sūduva“ buvo labai arti Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės finalo, bet į jį žengė žalgiriečiai. Marijampoliečiai pirmieji išsiveržė į priekį. 14-ąją minutę po standartinės padėties ir „Žalgirio“ futbolininkų klaidos įmušė Karolis Chvedukas. 44-ąją minutę „Sūduvos“ žaidėjų aikštėje liko 10. Iš aikštės pašalintas Paulius Janušauskas.
2017-09-09

Stebuklas Suvalkijoje: Marijampolės „Sūduva“ sušaudė „Sion“

Marijampolės „Sūduva“ sukūrė sensaciją. Galingąjį „Sion“ iš Šveicarijos priėmę suvalkiečiai nepašykštėjo įvarčių ir namuose iškovojo pergalę 3:0. Nors aiškūs favoritai buvo svečiai, „sūduviečiai“ niekuo nenusileido varžovams ir netgi turėjo daugiau rimtų progų pasižymėti, o oponentai atrodė sutrikę ir savo meistriškumo persvaros nepademonstravo. Rungtynes Marijampolėje stebėjo beveik 3800 žiūrovų, o tai – šių metų rekordas.
2017-07-27

Netikėtumas – „Sūduva“ namie sužaidė lygiosiomis su „Jonava“

Ketvirtadienį A lygoje užfiksuotas netikėtumas. Namie rungtyniavusi Marijampolės „Sūduva“ 15-ojo turo mače po puikaus įvarčio pirmavo, bet 1:1 (1:0) sužaidė su „Jonava“. Pirmajame kėlinyje pavojai kilo prie svečių vartų. 20-ąją minutę puikiai sužaidė Karolis Laukžemis. „Sūduvos“ puolėjas baudos aikštelėje apsisuko, smūgiavo į vartus, bet pataikė į tolimąjį virpstą. Po to savaisiais šansais nepasinaudojo Ernestas Veliulis, Robertas Vėževičius. Sūduviškiai tikslą pasiekė 41-ąją minutę.
2017-06-15

Rungtynių herojus Paulius Janušauskas: emocijos – kaip gimus vaikui, netoli buvo ir ašaros

Ketvirtadienį Paulius Janušauskas Marijampolėje pasiuntė Utenos „Utenį“ į nokautą. „Sūduvos“ saugas įmušė 94-ąją minutę, o jo komanda iškovojo dramatišką pergalę – 2:1. „Emocijos – kaip gimus vaikui. Netoli buvo ir ašaros“, – po mačo kalbėjo P. Janušauskas. Jis gavo perdavimą iš kroato Andro Švrljugos. „Kai Andro turi kamuolį tokiose pozicijose, reikia ne tikėtis, o žinoti, kad perduos kamuolį“, – tikino P. Janušauskas.
2017-05-11

„Sūduva“ reikalus su „Stumbru“ sutvarkė pirmajame kėlinyje

Antradienį Marijampolės „Sūduva“ iškovojo dar vieną pergalę A lygoje – namie 2:0 (2:0) nugalėjo Kauno „Stumbrą“. Šeimininkai abu įvarčius pelnė pirmajame kėlinyje. „Sūduvai“ ilgai vargti neteko. 7-ąją minutę netoli aikštės centro skirtas baudos smūgis. Kapitonas Vaidas Slavickas kėlė kamuolį į baudos aikštelę, kur laiku ir vietoje galvą kyštelėjo Povilas Leimonas. Netoli vartų buvęs Karolis Laukžemis galva nukreipė kamuolį į vartus (1:0). Marijampoliečiai 24-ąją minutę padvigubino skirtumą.