maksimas marusičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „maksimas marusičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „maksimas marusičius“.

Nervų kare Jonavoje – Lauryno Stonkaus dublis ir šeimininkų pergalė

Puikią formą sezono finiše demonstruojanti „Jonava“ kyla į ketvirtąją turnyro lentelės vietą. Aukštaitijos derbyje jonaviečiai padovanojo savo žiūrovams puikią pergalę, įveikdami antrajame kėlinyje mažumoje likusį Utenos „Utenį“ – 3:0 (1:0). Prie pergalės L. Stonkus prisidėjo dviem įvarčiais. Emocingame ir kovingame pirmajame kėlinyje į stadioną susirinkę žiūrovai daug progų neišvydo.
2017-10-29

Mindaugas Čepas ir Maksimas Marusičius: pergalės norėjome ir ja tikėjome

Po pergalės 2:1 (2:0) prieš Utenos „Utenį“ ir užsitikrintos šeštosios vietos „Jonavos“ vyr. treneris Mindaugas Čepas bei puikiai šiame mače sužaidęs puolėjas Maksimas Marusičius džiaugėsi komandos žaidimu ir pateikimu į paskutinį A lygos ratą. „Išvykoje pasiekta kovinga pergalė prieš komandą, kuri tikrai žaidžia kokybišką futbolą, mėgsta kontroliuoti kamuolį ir aštriai atakuoti. Puikiai pasiruošėme šioms rungtynėms, žinojome, kur važiuojame ir kas mūsų lauks.
2017-10-14

„Jonava“ nutraukė nesėkmių seriją, „Atlanto“ krizė tęsiasi

Daugiau nei tris mėnesius nelaimintis Klaipėdos „Atlantas“ patyrė dar vieną skaudų smūgį. Uostamiesčio ekipa namuose antrą sykį sezone nusileido „Jonavai“, nutraukusiai šešerių rungtynių be pergalės seriją – 0:1 (0:0). Pergalingą įvartį aukštaičiams pelnė Mindaugas Grigaravičius. Po lygiųjų Utenoje klaipėdiečiai vis dar išlaiko ketvirtąją turnyro lentelės poziciją, tačiau ant šeštojo laiptelio įsikūrę jonaviečiai nuo jų atsilieka trimis taškais.
2017-08-10

Luko Kochanausko įvartis dovanojo pergalę „Kauno Žalgiriui“

Po mėnesio pertraukos šeštadienį atsinaujino A lygos kovos. Pirmosiose 17 turo rungtynėse pergale džiaugėsi naujasis „Kauno Žalgirio“ treneris iš Šiaurės Airijos Johnatanas McKinstry – jo auklėtiniai namie 1:0 palaužė „Jonavos“ komandą. O pergalingą įvartį kauniečiams pelnė sunkią traumą išsigydęs komandos naujokas, buvęs „Trakų“ futbolininkas Lukas Kochanauskas. Rungtynes abi ekipos pradėjo atsargiai.
2017-07-22

Netikėtumas – „Sūduva“ namie sužaidė lygiosiomis su „Jonava“

Ketvirtadienį A lygoje užfiksuotas netikėtumas. Namie rungtyniavusi Marijampolės „Sūduva“ 15-ojo turo mače po puikaus įvarčio pirmavo, bet 1:1 (1:0) sužaidė su „Jonava“. Pirmajame kėlinyje pavojai kilo prie svečių vartų. 20-ąją minutę puikiai sužaidė Karolis Laukžemis. „Sūduvos“ puolėjas baudos aikštelėje apsisuko, smūgiavo į vartus, bet pataikė į tolimąjį virpstą. Po to savaisiais šansais nepasinaudojo Ernestas Veliulis, Robertas Vėževičius. Sūduviškiai tikslą pasiekė 41-ąją minutę.
2017-06-15

„Jonava“ Kaune nutraukė pralaimėjimų seriją

A lygoje penkių pralaimėjimų seriją nutraukė „Jonava“. Ji 10 turo rungtynėse svečiuose 3:1 (1:0) nugalėjo „Kauno Žalgirį“, kuriam pirmąkart vadovavo Vitalijų Stankevičių pakeitęs Laimis Bičkauskas. Iki pirmojo įvarčio, įmušto kėlinio pabaigoje, išsiskyrė vienintelis epizodas – tolimas Aurimo Raginio smūgis. „Kauno Žalgirio“ saugas mušė silpnai, tad kamuolį lengvai pagavo svečių vartininkas Karolis Salikas.
2017-05-04

Legionierių įvarčiai nulėmė „Atlanto“ pergalę Jonavoje

Klaipėdos „Atlanto“ legionieriai Andrejus Paniukovas ir Olegas Dmitrijevas įsirašė savo pavardes į statistikos protokolą, o uostamiesčio ekipa – dar tris taškus A lygoje. Klaipėdiečiai svečiuose 2:0 (1:0) įveikė „Jonavą“ ir pakilo į antrąją turnyro lentelės vietą, aplenkdami rungtynėmis mažiau sužaidusią Marijampolės „Sūduvą“. Futbolas gali būti neteisingas. Tą savo kailiu pirmajame kėlinyje pajuto antrąjį iš eilės pralaimėjimą patyrusi „Jonavos“ ekipa.
2017-04-12

Futbolo spektaklis Vilniuje baigėsi „Žalgirio“ pergale

Iki šiandien A lygoje nepralaimėjusios „Jonavos“ sėkmingą kelionę V ture apkartino čempionai. Rezultatyviausią komandą Vilniaus „Žalgiris“ namuose įveikė 2:1 (1:0). 4-ąją minutę jonaviečiai surengė kontrataką ir atliko pirmą smūgį į vartų plotą. Maksimas Marusičius prasiveržė arčiau vartų, kamuolys atiteko Tautvydui Eliošiui, kuris nuo 16 metrų linijos mušė į Armantą Vitkauską. Vilniečiai tuoj pat atsakė savo ataka.
2017-04-06

A lygoje vienvaldžiu lyderiu tapo čempionas

Marijampolės „Sūduvai“ ir Klaipėdos „Atlantui“ sužaidus lygiosiomis, savo pergalę IV ture iškovojęs Vilniaus „Žalgiris“ tapo vienvaldžiu A lygos čempionato lyderiu. Debiutai. Jei ilgai lauktas traumą išsigydžiusio čempionų puolėjo Komneno Andričiaus debiutas A lygoje nebuvo rezultatyvus, tai Kauno „Stumbro“ naujokas Nasro Boucharebas startavo tiksliu smūgiu į Utenos „Utenio“ vartus. Šanso „Jonavos“ komandoje sulaukęs Klaudijus Upstas taip pat savo pirmąsias minutes aikštėje pavertė įvarčiu.
2017-04-02

„Jonava“ nuskriaudė ir „Trakus“

Sezono starte išplėšusi tašką Marijampolėje prieš bronzą pernai iškovojusią „Sūduvą“, atsinaujinusi „Jonava“ nenusileido ir vicečempionams „Trakams“. Be įvarčių pasibaigusioje II-ojo A lygos turo dvikovoje ekipos pasidalijo po tašką – 0:0. Nuo rungtynių pradžios kamuolį ilgiau kontroliavo svečiai, tačiau didelėmis pajėgomis prie savo vartų atsitraukusių jonaviškių užtvarų jiems pralaužti nesisekė.