Ketvirtadienį UEFA Europos lygoje buvo sužaistos visos aštuonios atsakomosios aštuntfinalio rungtynės.

Mančesteryje įvyko amžinų priešininkų dvikovą tarp vietos „United“ ir „Liverpool“ ekipų. Prieš rungtynes dviejų įvarčių persvarą turėjo svečiai, namie laimėję 2:0. Mančesterio „United“ strategas Louisas van Gaalas pareiškė, kad esant reikalui „United“ gali pelnyti ir keturis įvarčius. Tačiau šie olando žodžiai nepasitvirtino, rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1.

Pirmieji pasižymėjo šeimininkai. 31-ąją minutę „Liverpoolio“ baudos aikštelėje Nathaniel Clyne ne pagal taisykles nugriovė Anthony Martialį ir pastarasis sėkmingai realizavo 11-os metrų baudinį. Rezultatą svečiams pavyko išlyginti dar pirmajame kėlinyje. Coutinho sėkmingai prasiveržė pro kairį kraštą į baudos aikštelę ir joje apgavęs vartininką pasiuntė kamuolį į vartus.

Antrajame kėlinyje daugiau nei vienai komandai nepavyko pasižymėti ir kelialapiu į ketvirtfinaliu galėjo džiaugtis svečiai. „Liverpool“ ekipai ši pergalė buvo tik dar saldesnė, nes varžybos įvyko „Old Trafford“ stadione pilname „raudonųjų velnių“ fanų.

*- ekipa pateko į UEFA Europos ketvirtfinalį

Ketvirtfinalio burtai bus traukiami penktadienį Šveicarijoje. Ketvirtfinalio rungtynės bus žaidžiamos balandžio 7/14 d.