Vakar Ispanijos „La Ligos“ futbolo pirmenybėse buvo sužaisti likę keturi 4-ojo turo susitikimai, po kurių pasikeitė šalies čempionato lyderis. Juo tapo praėjusiais metais itin nesėkmingai žaidusi CF „Valencia“ vienuolikė, kuri išvykoje 2:0 privertė kapituliuoti lygos naujokę „Malagos“ ekipą.

Abu įvarčius svečiams antrajame kėlinyje pelnė rezultatyviausiais 2008-ųjų metų Europos futbolo čempionato Austrijoje ir Šveicarijoje žaidėjas Davidas Villa – jis pasižymėjo 70 ir 90 minutėmis. Beje, „Malaga“ šiais metais dar nėra įmušusi nė vieno įvarčio.

Pirmą pergalę į savo sąskaitą pagaliau įsirašė „Mallorca“ futbolininkai – jie savo aikštėje be didesnių problemų rezultatu 2:0 laimėjo prieš „Numancią“ klubą.

Tokiu pačiu rezultatu pergalę šventė ir Valjadolido „Realas“, kuris namie nepaliko šansų „Almeria“ vienuolikei.

Paskutinis mačas tarp Huelvos „Recreativo“ ir Bilbao „Athletic“ baigėsi taikiai 1:1.