Vakar Ispanijos „La Ligos“ futbolo pirmenybėse buvo sužaisti likę keturi 4-ojo turo susitikimai, po kurių pasikeitė šalies čempionato lyderis. Juo tapo praėjusiais metais itin nesėkmingai žaidusi CF „Valencia“ vienuolikė, kuri išvykoje 2:0 privertė kapituliuoti lygos naujokę „Malagos“ ekipą.

Abu įvarčius svečiams antrajame kėlinyje pelnė rezultatyviausiais 2008-ųjų metų Europos futbolo čempionato Austrijoje ir Šveicarijoje žaidėjas Davidas Villa – jis pasižymėjo 70 ir 90 minutėmis. Beje, „Malaga“ šiais metais dar nėra įmušusi nė vieno įvarčio.

Pirmą pergalę į savo sąskaitą pagaliau įsirašė „Mallorca“ futbolininkai – jie savo aikštėje be didesnių problemų rezultatu 2:0 laimėjo prieš „Numancią“ klubą.

Tokiu pačiu rezultatu pergalę šventė ir Valjadolido „Realas“, kuris namie nepaliko šansų „Almeria“ vienuolikei.

Paskutinis mačas tarp Huelvos „Recreativo“ ir Bilbao „Athletic“ baigėsi taikiai 1:1.

Visų ketvirtadienį vykusių rungtynių rezultatai:

„Malaga“ - „Valencia“ 0:2 (0:0)

„Mallorca“ - „Numancia“ 2:0 (1:0)

„Valladolid“ - „Almeria“ 2:0 (0:0)

„Recreativo“ - „Athletic“ 1:1 (0:0)

Turnyrinė lentelė po 4-ių turų (vieta, komanda, žaistos rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):

1. „Valencia“     4  3  1  0   8: 2  10

2.  „Villarreal“   4  3  1  0   6: 2  10

3.  „Real“          4  3  0  1  14: 6  9

4.  „Atletico“     4  3  0  1  11: 3  9

5.  „Sevilla“       4  2  2  0   7: 4  8

6.  „Barcelona“ 4  2  1  1  10: 5  7

7.  „Almeria“    4  2  1  1   6: 5  7

8.  „Espanyol“  4  2  1  1   3: 3  7