• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Josipas Iličičius laikomas vienu iš geriausių Slovėnijos rinktinės žaidėjų, tačiau pastarieji metai 36-erių sportininkui buvo pilni iššūkių. Nuo karjeros viršūnės Italijos lygoje, žmonos neištikimybės, iki gilios depresijos ir galiausiai sugrįžimo į Slovėnijos rinktinę.

Josipas Iličičius laikomas vienu iš geriausių Slovėnijos rinktinės žaidėjų, tačiau pastarieji metai 36-erių sportininkui buvo pilni iššūkių. Nuo karjeros viršūnės Italijos lygoje, žmonos neištikimybės, iki gilios depresijos ir galiausiai sugrįžimo į Slovėnijos rinktinę.

REKLAMA

Puolėjas geriausius savo karjeros laikus praleido Italijoje, kur atstovavo „Palermo“, „Fiorentina“ ir „Atalanta“ klubams. Italijos lygoje jis praleido 12 sezonų ir buvo labai vertinamas futbolininkas.

Ypač „Atalanta“ gretose jis pasižymėjo puikiu žaidimu ir įvarčiais. Iš viso per per penkerius metus jų komandoje įmušė 47.

Vis tik kelias jam nebuvo rožėmis klotas. Pasak artimo šeimai šaltinio, futbolininkas įniko į gilią depresiją. Tuo metu jo galvoje nebuvo futbolas, o problemos vijo viena kitą.

REKLAMA
REKLAMA

Sveikatos problemos 

J. Iličičius dar anksčiau karjeros pradžioje turėjo sveikatos sutrikimų, bet, nepaisant to, tęsė profesionalo karjerą. Kaip pats vėliau teigė, nepaisant visko, baimės visada buvo daug ir nuolat ateidavo į galvą minčių, kad gal laikas tiesiog sustoti.

REKLAMA

Futbolo pasaulį 2018 m. kovą apskriejo žinia, kad dėl širdies smūgio namuose miegodamas mirė Davide'as Astori. 31-erių futbolininkas tuo metu atstovavo „Fiorentina“ klubui.

„Tai mane sukrėtė. Buvo metas, kai nenorėjau eiti miegoti, nes irgi maniau, kad nepabusiu“, – yra sakęs J. Ilčičius.

Slovėną persekiojo imuninės sistemos ligos, kartais būdavo sunkiau kvėpuoti. Didelį poveikį sveikatos būklei galėjo padaryti bet kokia infekcija.

REKLAMA
REKLAMA

J. Iličičius, kaip pat sakė, tokiomis akimirkomis norėdavo atsiremti į pačius mylimiausias savo žmones – žmoną Tiną ir dvi dukrytes. 

J. Iličičius su žmona Tina susituokė 2010-aisiais. Pirmoji dukra gimė 2013-aisiais, o antroji – dar po penkerių metų.

„Buvo metas, kai iš viso nežiūrėjau futbolo. Tiesiog norėjau būti su artimaisiais. Ir viskas“, – yra pasakojęs sportininkas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Pasaulyje prasidėjus koronaviruso pandemijai, virusas neaplenkė ir J. Iličičiaus. Jam šis periodas buvo labai sunkus, nes futbolininkas įniko į depresiją, norėjo tiesiog viską mesti.

„Jis persirgo koronavirusu ne kartą. Jam tai buvo labai sunkus gyvenimo periodas. Mes stengėmės jam padėti ir vėliau, atrodo, kad pavyko tą padaryti. Jis komandai svarbus žaidėjas, puikus žmogus“, – sakė tuometinis slovėno komandos draugas Papu Gomezas.

Sukrėtusi žmonos neištikimybė

Bet J. Iličičiaus gyvenimo istorija netikėtai vėl pasisuko kita linkme. Kai jis žaidė Italijoje, jo šeima daugiausiai laiko leisdavo gimtojoje Slovėnijoje, o kartais atvažiuodavo jo apankyti.

2020 metai sportininkui pametėjo dar daugiau išbandymų. Vieno vizito į Slovėniją metu J. Iličičius savo žmoną užklupo su kitu vyru. Tai buvo jam milžiniškas smūgis ir vyras paniro į dar gilesnę depresiją.

REKLAMA

Kaip prisimena artimi šeimai šaltiniai, tai buvo labai juodas nežinomybės periodas. Atrodė, kad visi nesklandumai ir visos gyvenimo bėdos sukrito į vieną vietą.

J. Iličičius galiausiai kuriam laikui nustojo žaisti. Jis nerungtyniavo beveik visą sezoną, priaugo nemažai svorio ir vyravo didžiulė nežinia – kas bus toliau?

Laimei, padedamas artimųjų vyras po truputį sugebėjo vėl atsistoti ant kojų. 2022 metais jis sugrįžo į gimtąją Slovėniją ir pasirašė sutartį su „Maribor“ klubu.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Savo, kaip žaidėjo klasę, jis įrodė jau pirmajame mače, kai pelnė įvartį. Vėl užgimusi meilė futbolui J. Iličičiui po trejų metų pertraukos pravėrė duris ir į Slovėnijos rinktinę.

„Apie tai net negalvojau, nesitikėjau, kad sugrįšiu“, – sakė 36-erių futbolininkas, kuris rinktinėję per savo karjerą yra įmušęs 17 įvarčių.

Nors socialinėje erdvėje futbolininko nuotraukų su žmona labai mažai, yra tik su dukrelėmis, bet, pasak anglų spaudos, pora nėra išsiskyrusi ir vis dar palaiko ryšius. Pats J. Iličičius bei jo žmona šia tema į klausimus neatsakinėja.

REKLAMA

J. Iličičius pirmosiose Europos futbolo čempionato rungtynėse nuo suolo nepakilo. Kitas rungtynes slovėnai ketvirtadienio vakarą žais su serbais.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų