Socialinė „X faktoriaus“ ir „Norfa“ iniciatyva – „Muzika suartina“ jau trečią kartą kviečia Lietuvos muzikos klases atnaujinti savo muzikos inventorių ir patalpas! Nesvarbu, kur muzikuojate: gimnazijoje, muzikos mokykloje, vaikų ir jaunimo ar senjorų centre, kultūros namuose ar bet kur kitur – dalyvaukite konkurse ir laimėkite muzikos klasės/patalpų atnaujinimą!

 

Kolektyvas, kuriam bus atnaujinta muzikavimo patalpa ir nupirkta instrumentų. Paramos vertė iki 14 500 Eur.

 

 

2022 metų nugalėtojas Ukmergės meno mokykla

 

 

 

 

DALYVIAI

 

Muzika suartina dalyviai

Konkursas pasibaigęs

Mažeikių lopšelis-darželis ,,Linelis“,...

Mažeikių lopšelis-darželis ,,Linelis“, mokytojos Vaiva Ubavičiūtė, Neringa Steponavičiūtė, ,,Žiogelių“ gr. 5-7m.

 

Atliepiant Mažeikių lopšelio-darželio ,,Linelis viziją – auginti sėkmingą, laimingą, sveiką ir kūrybišką vaiką, šalia prioritetinių tikslų, inovacijų – į pirmą vietą keliame filosofines nuostatas – per šiuolaikiškumą, modernumą, tęsti etninius, kultūrines tradicijas, pasitelkiant dainavimą, grojimą, ritmiką, judesį, vaidybinį siužetą. Atskleisti vaikų meninius gabumus ir kūrybiškumą, plėtoti jų talentą iš vidaus įstaigos patalpų, šią veiklą norime perkelti į darželio kiemą – įsirengti muzikinę klasę –sceną su šiuolaikiška, modernia muzikine įranga ir jai reikalingais priedais, instrumentais. Manome, kad tokia ugdymo forma lauke galės gerėtis, skatins joje dalyvauti ne tik mūsų darželio ugdytinius, bet ir aplinkinius gyventojus, tėvus bei kitų darželio bendruomenes. Gal žemaitiška daina skleisis ne tik darželio kieme, laiduos gyvybingumą aukštą kultūrą, bet ir suteiks savitumą ir išskirtinumo bruožus.

 

Muzikinis palikimas Prienų rajono Skriaudžių kaimo...

Muzikinis palikimas Prienų rajono Skriaudžių kaimo bendruomenėje gyvuoja jau 116 metų. 1906 metais Skriaudžiuose įkurtas vienas seniausių Lietuvoje folkloro ansamblis „Kanklės“. Mokiniai didžiuojasi, kad turi puikias etnokultūrines tradicijas lanko folkloro ansamblį „Kankliukai“, tačiau mokyklos bendruomenė ieško naujų muzikavimo formų.

​Muzikavimas padeda vertybinį pagrindą bendravimui, prasmingam laiko praleidimui, bendradarbiavimui, tobulėjimui ir ugdo kantrybę siekiant galutinio tikslo.

​Išgirdę apie projektą „Muzika suartina“ pradėjome galvoti, kokį muzikinį inventorių turime Prienų rajono Skriaudžių pagrindinėje mokykloje. Pasidarė liūdnoka, nes įgarsinimo aparatūra sena, jai daugiau kaip 20 metų; šiemet pradėjome kurti mokinių orkestrą – bet neturime nei vieno pučiamųjų instrumento; norime groti būgnais, elektrine gitara, bet jų, tiesiog, neturime. Bet, kai ką turime – tai mokytojus entuziastus, kurie moko vaikus muzikuoti negailėdami laiko ir asmeninių finansų, netgi paskolina muzikos instrumentus iš kitų įstaigų, kad tik vaikai galėtų įgyvendinti savo svajonę – norą groti.

​Kaip gera būtų laimėti projektą „Muzika suartina“ ir pakviesti visus į koncertą Prienų r. Skriaudžių pagrindinėje mokykloje, ir grotume su savais, o ne skolintais instrumentais. ​Sakoma, kad svajonės pildosi! Tikėsimės, kad taip ir bus!

 

 

 

Esame nauja mokykla, tik šiais mokslo metais...

Esame nauja mokykla, tik šiais mokslo metais gavusi savarankiškos progimnazijos vardą. Čia mokosi talentingi, aktyvūs, žingeidūs ir vieningi mokiniai, kurie nuolatos nori augti ir gyventi siautulingu muzikos ritmu, nes būtent muzika suvienija ir įkvepia siekti ateities mokyklos vardo. Tad muzikos klasės įrengimas tik dar labiau įkvėptų ir nudažytų tą patyrimų ir naujų atradimų kelią džiaugsmo bei laimės spalvomis.

 

Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijoje...

Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijoje mokosi kūrybingi ir iniciatyvūs mokiniai. Kūrybingoms asmenybėms reikia duoti į rankas tik instrumentus ir rezultatas džiugina visus. Gimnazistai sako, kad NORI ir MOKA groti. Muzikos pamoka, popamokinė veikla ir savanoriška iniciatyva burtis į įvairius muzikos kolektyvus, grupes skatina kurti pasirinkimų įvairovę. Skambantys garsai leidžia pažinti vieni kitus, nes atspindi mintis ir jausmus. Liūdna, linksma, gera ar blogai, muzika aplinkinius suvienija stipriai. Aplinka ir priemonės čia vaidina svarbų vaidmenį. Bendruomenė turi užsibrėžusi tikslą – tapti iniciatyviausia komanda. Tad leiskime jiems pajusti savo tembrą, toną, tempą, ritmą, foną. Balsuojam!

 

 

Vakams tarmie yr tas pėrms longs į pasaulį“...

Vakams tarmie yr tas pėrms longs į pasaulį“ (Juozas Pabrėža). Esame draugiška ir kūrybinga Telšių lopšelio darželio "Berželis" komanda, kuri labai myli savo žemaitišką šneką, didžiuojasi kurdama ir dainuodama dainas gražia žemaitiška kalba. Mūsų mažieji ugdytiniai užsispyrimą ir tvirtą žemaitišką būdą demonstruoja gausiai koncertuodami, dalyvaudami vakaronėse, šventėse, įvairiose sueigose. Vaikų pasiekimais didžiuojasi tėveliai, seneliai o ypatingai mes - darželio darbuotojai.

 

Šio projekto dėka mes - lopšelio darželio "Berželis" bendruomenė dar plačiau "atvertume langus" mūsų mažiesiems ugdytiniams į turtingą, kupiną spalvoto skambesio mūsų protėvių šneką, sustiprindami meilę muzikai ir jos garsams.

 

 

Usėnai tai nedidelė gyvenvietė Šilutės rajone....

Usėnai tai nedidelė gyvenvietė Šilutės rajone. Pagrindinėje mokykloje mokosi 110 mokinių. Šiemet nuo rugsėjo į kolektyvą prisijungė dirbti nauja muzikos mokytoja, pamačiusi, kad mokiniai turi potencialą muzikuoti, nusprendė dalyvauti jūsų organizuojamame konkurse. Moksleiviai patys po ketureilį parašė šią dainą, mokytoja sudėjo viską į vieną tekstą, surimavo kur reikėjo. Ir štai siunčiame rezultatą. Mums labai reiktų investicijos į muzikos kabinetą, bent pianino ir padaryti garso izoliaciją, nes kai dainuojame, ritmuojame, klausome muzikos, trukdome istorijos pamokoms, kurios vyksta šalia :) už sienos.

 

Dėkojame, kad organizuojate šį konkursą, net jei ir nelaimėtume, turėsime atminčiai dainą. 

 

 

Labas! Mes esame Vilniaus Taikos progimnazijos jaunučių...

Labas! Mes esame Vilniaus Taikos progimnazijos jaunučių choras - nuolat besikeičiantis ir visuomet jaunas kolektyvas! Mylime muziką, suartinti jos randame naujų draugų ir puikiai leidžiame laiką po pamokų. Kad mūsų kūrybiniai ieškojimai taptų dar sėkmingesni, svajojame apie naujai įrengtą jaukų muzikos kabinetą ir pačius įvairiausius muzikos instrumentus.

 

Su šilčiausias linkėjimais, nes muzika mus suartina!

 

8b klasės mokiniai dainuoja apie savo miestą. Daina...

8b klasės mokiniai dainuoja apie savo miestą. Daina "Visaginas - mano". Grojimas muzikos instrumentais lavina ritmo pojūtį, sukelia susidomėjimą muzika ir užpildo naujais muzikiniais įspūdžiais.

 

Muzikavimas kartu- galingiausia jėga, suvienijanti,...

Muzikavimas kartu- galingiausia jėga, suvienijanti, suartinanti ir apjungianti pačias skirtingiausias asmenybes. Bendro muzikavimo dėka laužomos visos sienos! Kiekvienas žmogus, o ypač vaikas, naujai atranda savo gebėjimus, atsiskleidžia, geriau pažįsta save ir bendraamžius muzikuojant drauge. Muzika suartina! Kauno "Vyturio" gimnazija turi didelį potencialą įtraukti į muzikines veiklas dar daugiau vaikų ir jaunimo. Šiuo metu gimnazijoje į meninės saviraiškos veiklas: jaunučių, jaunių , mišrų chorus, folklorinį ansamblį , krikščioniškos ir šiuolaikinės muzikos ansamblį įsitraukė daugiau nei 200 vaikų ir jaunimo! Turėdami šiuolaikinių, inovatyvių muzikinių instrumentų, bendrystei suteiktume dar daugiau spalvų, dar labiau išplėtotume muzikines veiklas. Vokalinių kolektyvų repertuarą paįvairintume inovatyvių muzikinių instrumentų pritarimu., išplėtotume kolektyvų galimybes. Įtrauktume į muzikavimą vaikus, kurių muzikiniai gebėjimai dainuojant atsiskleidžia ne visa jėga. Taip pat naujuosius šiuolaikinius muzikos instrumentus naudotume muzikos terapijos užsiėmimuose . Gimnazijoje dirba daug muzikalių pedagogų, kurie drąsiai muzikuotų kartu su ugdytiniais ir muzika bendruomenę dar labiau suartintų!

 

Tikime, kad socialinės iniciatyvos "Muzika suartina" pagalba, galėsime įgyvendinti savo svajonę, patirsime muzikavimo džiaugsmą grupėse ir individualiai.

 

Jonavos Senamiesčio gimnazijoje nuo pat jos įsikūrimo...

Jonavos Senamiesčio gimnazijoje nuo pat jos įsikūrimo pradžios mokosi daug muziką mėgstančių, kuriančių ir atliekančių mokinių, tarp kurių yra ir klasikinio, ir modernaus meno gerbėjų. Su kiekviena karta atsirasdavo vis naujų muzikos kūrėjų, dainininkų ir muzikantų, stebinančių savo gabumais ir kūrybiškumu. 2011 metais įsikūrė pirmoji mokyklos roko grupė, visada gausu dainuojančių gimnazistų. Mokiniai noriai įsilieja į neformaliojo muzikinio ugdymo kolektyvus: chorinio dainavimo studiją, vokalinį ansamblį, dainuoja solo ir duetu. Neformaliojo muzikinio ugdymo kolektyvai dalyvauja ne tik gimnazijos bendruomenės tradiciniuose renginiuose, tarpdalykiniuose projektuose, bet ir miesto, organizuojamuose renginiuose. Balsingiausieji dainininkai, kas du metus, atstovauja gimnaziją dalyvaudami Lietuvos vaikų ir moksleivių konkurse „Dainų dainelė“ ir pelno diplomus zoninėse atrankose. Eilę metų dalyvauta ir laimėta respublikos „Vokiškos dainos“ konkurse. Trečioji vieta laimėta respublikos dainuojamosios poezijos konkurse, II-oji vieta – Lietuviško dainuojamojo folkloro atlikėjų festivalyje - konkurse „Grįžulai“, taip pat respublikiniame dainų festivalyje „Mūsų dienos 2022”. Gimnazistams atsiskleisti padeda vienas iš garsiausių gimnazijos renginių-Techno meno dienos (TMD), kurios stebina išradingais pasirodymais visus mūsų miesto gyventojus. Kasmet šis renginys pritraukia daug žiūrovų ir aktyvaus palaikymo. Beje, tai skatina vis daugiau jaunų žmonių nebijoti savęs atskleisti, išbandyti savo talentus, o gal net atrasti savo gyvenimo kelią. Taip pat džiugu, kad nuo muzikuojančių mokinių neatsilieka ir mokytojai. Kartu su mokiniais jie dalyvavo TMD, drauge dainavo ir ruošė sveikinimą miesto bendruomenei kovo-11-osios proga, o 2017 m. entuziastingai priėmę KTU akademinio choro „Jaunystė“ mestą muzikinį iššūkį, padėjo mokiniams laimėti pagrindinį prizą.

 

Deja, kartais realizuoti savo idėjas trukdo muzikos instrumentų stoka. Su šia problema susiduriama ne vienerius metus, atsiranda nemažai muzikalių, jaunų žmonių, kurie norėtų groti, bet skurdus mokyklos inventorius riboja galimybes. Esame pasiruošę įveikti įvairias kliūtis, kad galėtume pakeisti šią situaciją. Dėkojame jums už tokią galimybę ir tikimės gerų naujienų!

 

 

Mažai, bet labai draugiškai Plikių mokyklos...

Mažai, bet labai draugiškai Plikių mokyklos bendruomenei iki pilnatvės trūksta tik modernios muzikos klasės.

 

Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos gimnazistams muzika...

Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos gimnazistams muzika – bendrystės jausmas. Gimnazistai savęs nelaiko muzikantais, jie – tiesiog muzikuojantys jauni žmonės, kurie susibūrė praėjusiais mokslo metais. Muziką suvokia ne tik kaip atlikimą, garso takelio kūrimą, video medžiagos redagavimą, bet ir kaip būdą kitaip mąstyti ir bendrauti. Gimnazijoje muzikavimo erdvės – muzikos kabinetas ir garso įrašų studija, kurią, patys savo iniciatyva, įsirengė gimnazistai. Norintys tobulinti muzikinius gebėjimus ar tiesiog atsikvėpti muzikuojant su draugais, dažniausiai atsineša savus instrumentus (akustines, elektrines gitaras, kitus styginius, pučiamuosius). Garso įrašų studijos erdvėje galima iš karto įrašyti ir perklausyti repeticijos garso įrašą. Klavišiniai instrumentai (sintezatoriai, elektrinis pianinas) ir mušamieji prieinami visiems – turime ne vieną. Norėtųsi muzikinę bazę papildyti studijiniais ir belaidžiais mikrofonais, midi klaviatūra, gitarų stovais, gitariniais kubais, koncertinėmis kėdutėmis gitaristams ir viskuo, kas suteikia galimybę muzikuoti, imtis muzikinių improvizacijų ir įrašinėti kūrinius savo studijoje.

 

 

Muzika gyvena kiekviename iš mūsų. Jai nesvarbus...

Muzika gyvena kiekviename iš mūsų. Jai nesvarbus nei amžius, nei lytis, nei išgyventos patirtys, nei socialinis sluoksnis. Muzika, suburianti tiek skirtingų asmenybių, suteikianti galimybę mokytis, pažinti, kurti, draugauti - yra neįkainojamo vertingumo. Skirtingus, unikalius, išraiškingus, muzikalius ir be galo įdomius žmones talpina Kazlų Rūdos Rimvydo Žigaičio menų mokykla. Tačiau mokykla tai nėra vien apie mokslą, žinias, laimėjimus. Mūsų mokykla pirmiausia yra apie betarpišką tarpusavio ryšį, šiltą ir jaukią atmosferą, gerus santykius. Tiesa, taip greitai besiplečiant, susiduriame su priemonių, instrumentų stygiumi. Todėl mums nepaprastai svarbu laimėti šį konkursą, kad galėtume ir toliau priimti vis daugiau muzikuojančių žmonių kurti, dainuoti, groti ir būti kartu.♥

 

 

Ansamblis „Saulė“1-4 klasės, Visagino...

Ansamblis „Saulė“1-4 klasės, Visagino Gerosios vilties progimnazija.

 

Mūsų mokykla-darželis“Kregždutė“, esanti...

Mūsų mokykla-darželis“Kregždutė“, esanti Lazdijų mieste labai noriai ir aktyviai dalyvauja užsiėmimuose, kurie vyksta lauke. Pertraukų metu visi vaikučiai ir mokytojai subėga bendram šokiui, kurio metu mes pasisemiame daug energijos. O kas pasakė, kad muzikuoti galima tik uždaroje erdvėje? Mes labai norėtumėm, kad mūsų laikas kieme būtų dar įdomesnis ir mes galėtumėm įsirengti MUZIKOS KLASĘ lauke.

 

Jonavos vaikų lopšelis-darželis...

Jonavos vaikų lopšelis-darželis „Lakštingalėlė“ turi nuostabų kiemą! Jame natūrali aplinka, kurioje gera būti. Vyksta spalvingos, originalios šventės, šokame, dainuojame, muzikuojame. Darželį lanko nemažai specialių poreikių vaikų. Mums labai svarbus buvimas kartu! Ypač gerai tai pavyksta muzikinėje meninėje veikloje. Tokios meninės veiklos idėja - socialinė sąveika tarp grupių, skirtingų savo gebėjimais bei socialiniu vaidmeniu: specialiųjų poreikių vaikų ir sveikų vaikų, pedagogų integracinis meninis bendradarbiavimas.

 

Siunčiamame įraše tai užfiksuota – muzikuoja visi tą dieną darželyje buvę vaikai ir jų auklėtojos. Meninis bendradarbiavimas gali įgyvendinti pagrindinį neįgalių žmonių socialinės integracijos principą – sukurti vienodas sąlygas visiems dalyvauti visuomenės gyvenime. Meninės veiklos aktualumą, idėjos reikšmingumą ir veiklos kokybę lemia jos naudingumas visiems dalyviams – visi tampa lygiaverčiais kūrėjais Pagrindiniai inkliuzinės meninės veiklos uždaviniai yra specialiųjų poreikių vaikų ugdymo galimybių plėtimas, įgyvendinant naujas komunikacijos arba veiklos formas, taip pat svarbūs socialinių nuostatų bei vaizdinių pokyčiai specialiųjų poreikių ir sveikų vaikų, pedagogų bendradarbiavimo meninės veiklos sferoje pagrindu. Mes nuolat ieškome tokios sąveikos su aplinka ryšių, formų ir būdų – todėl viltingai dalyvaujame ir šiame projekte. Muzikinės erdvės įkūrimas darželio kieme būtų puikus rezultatas!

 

Mūsų tikslai, orientuoti į esminius bendrųjų rezultatų aspektus: tai sąlygų sudarymas specialiųjų poreikių vaikų grupės integracinės situacijos kaitai planuojama linkme, grupių bendros meninės veiklos aktyvinimas, jų saviraiškos ir savirealizacijos plėtotė. Kodėl meninio ugdymo formos, kaip integracijos prielaida, yra tokios priimtinos ir patrauklios? Nes suteikiame vaikams sėkmės pojūtį, be to visapusiškai lavinamos jų stipriosios pusės, o be to jie gali įsigyti draugų, su kuriais bendrautų priimtina muzikine kalba. Vaikai gali įgyti tolerancijos ir bendravimo kultūros su bendraamžiais, turinčiais skirtingus gebėjimus.

 

Taip pat plečiasi specialiųjų poreikių vaikų socialinė erdvė: tarpusavio sąveika bendradarbiaujant su kitų grupių vaikais tenkina psichologinius neįgaliųjų poreikius (būti išklausytu, gerbiamu, svarbiu bendroje veikloje); bendraudami jie įsigyja naujų draugų, jaučiasi lygiaverčiais jų partneriais. Muzikavimo proceso metu atsiskleidžia jų saviraiška ir stipriosios savybės, jie įgyja naujų gebėjimų. Įgaliems Meno dėka visuomenės socialiniai reiškiniai tampa artimesni: tradicijų, nuostatų, elgesio būdų raiška meninėmis priemonėmis sutelkia žmones į darnesnė bendruomenę. Visi tampa lygiaverčiais kūrėjais. Meninė veikla tampa naudinga visiems dalyviams. Bendradarbiavimas muzikinėje veikloje teikia žmogiškųjų vertybių, jie įgyja tolerancijos ir solidarumo su vaikais, turinčiais skirtingus gebėjimus. Meninis bendradarbiavimas gali įgyvendinti pagrindinį neįgalių žmonių socialinės integracijos principą – sukurti vienodas sąlygas visiems dalyvauti visuomenės gyvenime.

 

Mūsų darželis vykdo ikimokyklinio ir...

Mūsų darželis vykdo ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo veiklą. Visuminiam vaiko ugdymui labai svarbus muzikos ugdymas. Norime vaikams suteikti kuo geresnes muzikinio ugdymo sąlygas(turėti muzikos ugdymo patalpas) ir įvairiapusį muzikinį ugdymą (turtinti įvairiomis ugdymo priemonėmis) . Šis projektas gali mums prisidėti prie kokybiškesnis ir įvairesnio muzikinio ugdymo. Labai prašome balsuoti. Dėkojame.

 

Kalvelių ,,Aušros” gimnazijos mokiniai yra...

Kalvelių ,,Aušros” gimnazijos mokiniai yra labai muzikalūs, dievina muzikos pamokas, mokosi valdyti įvairius instrumentus, atlieka mėgstamus kūrinius. Tačiau muzikiniai instrumentai sensta ir mokiniai neturi galimybių muzikuoti. Gimnazija negali šiuo metu atnaujinti muzikos kabineto bazės. Labai tikimės, kad mūsų gimnazijos mokiniams pavyks laimėti instrumentus, lavinti kūrybiškumą, išreikšti savo jausmus per garsus.

 

 

 Elektrėnų pradinėje mokykloje mokosi daug aktyvių,...

 Elektrėnų pradinėje mokykloje mokosi daug aktyvių, žingeidžių, kūrybingų mokinių. Muzikos klasėje kiekvieną dieną vyksta daug muzikos pamokų, repeticijų. Nė vienas mokyklos renginys nevyksta be dainų, šokių. Didžiulį talentingų mokinių norą dalyvauti kai kuriuose konkursuose, festivaliuose apriboja muzikos instrumentų ir aparatūros trūkumas. Norime, kad mūsų mokyklos mokiniai augtu su muzika: daugiau galėtu muzikuoti, kurti, improvizuoti, pritarti dainoms, o to pasiekti galima tik turint tinkamas priemonės. Labai norėtųsi papildyti savo muzikos kabinetą įvairiais muzikos instrumentais. Norimeaugti, kurti, tobulėti ir siekti dar daugiau.

 

 

Mažeikių lopšelis darželis...

Mažeikių lopšelis darželis „Delfinas“įgyvendina muzikines STEAM idėjas ikimokykliniame ir priešmokykliniame amžiuje. Mūsų darželiui reikalinga atnaujinta muzikos instrumentų bazė, kuri padės sudominti vaikus ugdymo procesu, skatins vaikus muzikuoti, kurti, improvizuoti. Suteikite mums tokią galimybę.

 

 

Mes, Meškuičių gimnazijos mokiniai, turime...

Mes, Meškuičių gimnazijos mokiniai, turime didžiulę didžiulę svajonę – labai norime prisidėti prie savo mylimos mokyklos gerovės ir gerbūvio kūrimo ir, tokiu būdu, palikti kažkokį jai svarbų ir prasmingą indėlį, kuriuo dar ilgai galėtų džiaugtis visa mokykla. O tokiu būdu, taip pat, prisidėdami ir prie jos, o taip pat, ir prie mūsų gražaus miestelio vykdomų visokiausių renginių, juose dalyvaudami ne tik kaip žiūrovai, bet kaip ir aktyvūs, dainuojantys, grojantys renginio dalyviai. Tačiau tam norui iki galo įgyvendinti labai trūkstam svarbiausio dalyko - įvairesnių muzikos instrumentų. Dabar tai darome su tuom, ką turime..., bet labai norėtųsi turėti ir platesnių galimybių kurti muziką ir tuo pačiu džiuginti moksleivius, mūsų tėvelius ir visus kitus muzikos mylėtojus.

 

Mes esame labai žingeidūs mokiniai - visur norintys dalyvauti, šokti, dainuoti, groti ir turintys tokią pačią aktyvią, draugišką, nuostabaus balso muzikos mokytoją Kristiną, kuri mus ir paskatino dar plačiau domėtis muzika ir muzikos instrumentais. Todėl ir norėtume turėti ir didesnes galimybes išmokti pagroti ne vienu instrumentu, kaip dabar yra, o su daugiau ir įvairesnių, kaip pvz.: gitaros, nes jų teturim šiuo metu tik vieną, o norinčių mokintis daug... Na, dabar jau visi žinote mūsų tikslus ir troškimus:). Ir yra labai geras posakis, kad ‚,Vienas lauke – ne karys‘‘, tai todėl ir prašome, ir tikimės visų Jūsų pagalbos išpildant mūsų svajones...

 

 

Atvira visiems mokykla.  

Atvira visiems mokykla.

 

Zarasų kultūros centro kapelytė susikūrė 2021 metais,...

Zarasų kultūros centro kapelytė susikūrė 2021 metais, bet sėkmingai dirbdama jau turėjo kelis koncertus ir sparčiai populiarėja. Vaikų, norinčių muzikuoti atsiranda vis daugiau ir daugiau, bet neturime tiek muzikos instrumemtų, kad galėtume patenkinti visų norinčių sėkmingą įsitraukimą į kapelytės muzikinę veiklą.

 

 

Zarasų kultūros centro vaikų ir jaunimo folkloro...

Zarasų kultūros centro vaikų ir jaunimo folkloro ansamblis "Čiūta" susikūrė 2015 metais. Šiuo metu ansamblyje dalyvauja 40 vaikų ir jaunimo, kurie dainuoja savo krašto liaudies dainas, gieda sutartines, skudučiuoja, pučia ragus, kankliuoja. Norinčių groti liaudies instrumentais vis daugėja, gerasis pavyzdys užkrečia. Tačiau neturime pakankamai muzikos instrumentų. Labai norime kuo daugiau įtraukti vaikų ir jaunimo, kurie galėtų muzikuoti liaudies instrumentais, propaguotų savo tautos, ypatingai sėlių muzikinę vokalinę ir instrumentinę kultūrą, augtų patriotiški ir sąmoningi. Dainavimas ir muzikavimas mus vienija, bet tam kad mūsų veikla būtų platesnė, o materialinė bazė turtingesnė, o vaikų ir jaunimo folkloro ansamblis "Čiūta" taptų reprezentuojančiu savo sėlių kultūrą ne tik lietuvoje, bet ir jos ribų.

 

 

Zarasų "Santarvės" pradinės mokyklos mokinukai...

Zarasų "Santarvės" pradinės mokyklos mokinukai labai mėgsta dainuoti. Jie dainuoja po vieną, po du, ansambliuose, chore "Šypsenėlės", folkloro ansamblyje "OP-KA". Dažnai savo mokykloje rengia koncertus, dalyvauja miesto, rajono, kitų įstaigų renginiuose, konkursuose. Į mokyklą koncertuoti ateina ir baigę šią mokyklą mokiniai. Daina mus suvienija, mes tampame atidesni vieni kitiems, vieningi, draugiškesni, tampame ŽMONĖMIS. Tačiau norime ne tik drauge dainuoti, bet ir kartu groti įvairiais instrumentais: ukulelėmis, gitaromis, kanklytėmis, perkusiniais instrumentais.

 

Deja, jų mokykloje muzikos klasėje neturime. Muzikos mokytoja atsineša savo asmeninius ir naudoja muzikos pamokose, bet to nepakanka. Šių muzikos instrumentų turėjimas mums praplėstų muzikinį akiratį, praturtintų mokyklos muzikinį gyvenimą, veiklas, pritrauktume dar daugiau norinčių muzikuoti. Be to, savo mokinukų tarpe turime tokių, kurie domisi garso operatoriaus specialybe, bet mokykloje turime tik dvi kolonėles su mikrofonais, su kuriomis treniruojasi berniukai dirbti. Norėtume profesionalesnės garso technikos, kad mokyklos muzikiniai renginiai būtų kokybiškesni, o berniukai - jaunieji garso operatoriai pasijustų tikrais profesionalais.

 

 

Mažieji darželio ugdytiniai labai myli muziką ir mėgsta...

Mažieji darželio ugdytiniai labai myli muziką ir mėgsta muzikuoti. Muzikinės erdvės atnaujinimas padėtų dar labiau atsiskleisti mažųjų „vyturiukų“ kūrybiškumui, muzikalumui. Juk tai, ką „įdėsime“ į jų mažas širdeles dabar, jie „nešiosis“ visą gyvenimą.

 

 

Norėtume kad mūsų darželyje vaikai turėtų daugiau...

Norėtume kad mūsų darželyje vaikai turėtų daugiau instrumentų galėtų kurti groti ir dainuoti.

 

Panevėžio "Vilties" progimnazijos mokinių...

Panevėžio "Vilties" progimnazijos mokinių širdys skamba Štrauso ritmu. Prisijunk ir tu. Tapk mūsų muzikavimo ir palaikymo draugu.

 

 

Saulės pagrindinė mokykla įsikūrusi gražiame...

Saulės pagrindinė mokykla įsikūrusi gražiame Joniškio miestelyje. Mokykla didžiuojasi kiekvienu mokiniu ir jų pasiekimais. Muzika šių mokinių gyvenime užima svarbią vietą, mokiniai nori groti, muzikuoti bet tam reikia muzikos instrumentų, bei muzika spinduliuojančios aplinkos, kuri leistų šią veiklą realizuoti. Didžiuojamės, kad mokomės Saulės mokykloje ir esame įsitikinę, kad ši mokykla ypatinga.

 

 

Visą mūsų I KTU klasę ir mokyklos bendruomenę jungia:...

Visą mūsų I KTU klasę ir mokyklos bendruomenę jungia: Muzika- Judesys- Draugystė!!! Siekiame skleisti ir dalintis džiaugsmu ir gėriu, taip ir mokytis lengviau... muzikos pamokos visad būna įdomios ir linksmos... o jei mokyklos muzikos kabinete dar atsirastų daugiau instrumentų, tai galėtume žymiai daugiau jais mokytis groti ir koncertuoti...Mūsų šūkis - Su daina ir šypsena - mes laimingi visada!!!

 

Mūsų lopšelio-darželio vaikučiai mėgsta dainuoti,...

Mūsų lopšelio-darželio vaikučiai mėgsta dainuoti, šokti ir muzikuoti. Tikra tiesa - muzika mus nuramina, pralinksmina, suartina ir suvienija.

 

Viską, ką reikia daryti, išmokstame darydami...

Viską, ką reikia daryti, išmokstame darydami (Aristotelis) Mažeikių Pavasario progimnazija – siekianti inovatyvios mokyklos statuso. Mūsų mokyklai labai reikalinga atnaujinta muzikos instrumentų bazė, nes tik tokiose sąlygose gali augti ir tobulėti asmenybė. Kiekviename mokyklos, rajoniniame ar respublikiniame renginyje pasirodo mūsų mokyklos muziką mylintys vaikai. Mes norime tobulėti, norime išmokti groti naujais muzikos instrumentais, norime kurti savo muziką. Mes nebijome naujų iššūkių, juos priimame su šypsena, energija bei entuziamu. Suteikite mus laisvės sparnus!

 

Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus gimnazijos...

Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus gimnazijos mokiniai per muzikos pamokas nori ne tik dainuoti, bet ir muzikuoti. Dažnai pamokas paįvairiname saviska Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus gimnazijos mokiniai muzikos pamokose ne tik dainuoja, bet ir kuria ritminius, melodinius taktus, dainavimo užsiėmimus paįvairina pačių gamintais ritmikos instrumentais. Esame pozityvūs ir žingeidūs. Labai norėtume naujų muzikos instrumentų. Dėkojame už Jūsų balsavimą.

 

 

Kapela APĖNTAAS susikūrė 2016 m. Kapelos nariai labai...

Kapela APĖNTAAS susikūrė 2016 m. Kapelos nariai labai noriai muzikuoja, dalyvauja vietiniuose, rajoniniuose renginiuose. Dalyvauja konkursuose. Daina ir muzika lydi kiekvienoje išvykoje. Kapelos repertuare ne tik liaudies dainos, bet ir vietinių plateliškių sukurtos melodijos. Stengiamasi išlaikyti ir toliau puoselėti savitumą. Tik deja, instrumentai jau labai nusidėvėję, o ir repeticijų patalpa nepritaikyta muzikos garsams. Džiaugiamės suteikta galimybe dalyvauti tokioje gražioje socialinėje iniciatyvoje.

 

Kauno Kovo 11-osios gimnazijoje vykdomas įtraukusis...

Kauno Kovo 11-osios gimnazijoje vykdomas įtraukusis ugdymas. Mokiniai, turintys specialiuosius poreikius, lanko neformalaus ugdymo muzikos orkestrą ,,Skambančios spalvos". Užsiėmimai vyksta mokyklos salėje, tačiau dažnai ji būna užimta ir tenka ieškoti, kur muzikuoti. Šiems vaikams dažnai būna stresas dėl vietos pokyčių. Salės scena yra labai didelė ir mokyklos vadovybė minėjo, jog gerai būtų įrengti scenoje kambarėlį, kur visuomet galėtume repetuoti. Reikalingos lėšos klasei įrengti. Būtų džiugu, jog laimėtume šį konkursą ir galėtume toliau vykdyti mokyklos viziją, įtraukti į grojimą su specialiųjų poreikių mokiniais kuo daugiau mokinių iš visų mokyklos klasių.

 

 

Muzika veikia žmogaus jausmų pasaulį, protą, todėl ji...

Muzika veikia žmogaus jausmų pasaulį, protą, todėl ji padeda ugdyti emocinį ir bendrąjį intelektą. Mūsų mokykla aktyviai dalyvauja įvairiuose renginiuose, koncertuose, tačiau turimų instrumentų bazė labai skurdi ir mums labai reikia muzikos instrumentų, kad galėtume paįvairinti savo koncertines programas. Turėdami naujų instrumentų ir muzikiniam ugdymui patrauklią aplinką galėtume paskatinti mokinius susiburti bendrai veiklai, kuri padėtų ne tik įgyti būtinų žinių, bet geriau prisitaikyti socialiniame gyvenime, išmokyti bendravimo, atvirumo, jausmų reiškimo.

 

 

Artėjant gražiausiai metų šventei –...

Artėjant gražiausiai metų šventei – Kalėdoms, mes, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazijos bendruomenė, džiaugiamės vykusio renginio archyvo akimirka, kurioje užfiksuota jauki progimnazijos bendruomenės – mokinių, jų tėvų, senelių, mokytojų bendrystė, įvykusi mokytojos Ritos nuoširdaus darbo su mokiniais ir kolegomis dėka. Ji - muzikos židinys, aplink save skleidžiantis šilumą, jaukumą ir skirpijantis meilę muzikai. Pamokos ir repeticijos vyksta sename kabinete, bet net senas ir iškleręs pianinas mokytojos rankose stengiasi skambėti nepriekaištingai. Koncertai vyksta aktų salės scenoje, kuri yra ir valgykla. O kiek norinčių lankyti chorą! O kiek norinčių groti instrumentais! O kiek norinčių dalintis muzikos šiluma! Ir nesvarbu, ar tai mokiniai, ar tėvai, ar mokytojai... visus juos sujungia Muzikos Mokytojos Ritos šypsena. Mes visi verti kiečiausios muzikos klasės Lietuvoje, nes mes – šeima.

Mes labai norime būti atnaujinti ir norime muzikuoti!

Mes labai norime būti atnaujinti ir norime muzikuoti!

Šis video apie tai, kaip muzika suartina mokyklos...

Šis video apie tai, kaip muzika suartina mokyklos bendruomenę - mokytojus ir vaikus. Neturime nei atskiros klasės, nei instrumentų, net grojama batais, ritmą mušam savo savo kūnu, kamuoliais, šokam su kėdėmis. Smagu, kai mus jungia muzika!

 

 

Mažeikių rajono Tirkšlių kultūros centras...

Mažeikių rajono Tirkšlių kultūros centras patraukli renovuota kultūros įstaiga, kurioje jau daugelį metų skamba liaudiška muzika, vyresnio amžiaus klausytojų pamėgtos romansų dainos. Jaunimas taip pat domisi muzika ir noriai dalyvauja kultūros gyvenime, bet labiau įsitraukti į muzikinį gyvenimą trukdo muzikos instrumentų stoka. Nesvarbu ar didmiestyje, ar mažame miestelyje – jeigu yra graži idėja, jaunimas seks paskui. Mums rūpi, kad kuo daugiau jaunų žmonių turėtų kuo įvairesnių „organizuotų“ galimybių sėkmingai tapti visuomenės dalimi, neprarasdami savojo indivi- dualumo. Manome, kad naujų jaunimo ugdymo(si) formų diegimas leis prakalbinti vien tradiciniais būdais sunkiai pasiekiamus jaunuolius. Mūsų tikslas įtraukti jaunimą ir vaikus į Tirkšlių kultūros centro veiklas, skatinti juos domėtis muzika, supažindinti su muzikos instrumentais ir mokinti jais groti. Siekiame sukurti sąlygas, kad kultūros centras būtų inovatyvus ir patrauklus tiek šiuolaikiniam jaunam žmogui ieškančiam naujų laisvalaikio praleidimo formų, tiek vyresniems gyventojams. Šiam tikslui įgyvendinti reikalinga stiprinti muzikos instrumentų materialinę bazę. Reikalingi nauji instrumentai, kuriais kultūros centro lankytojai galės mokytis groti, repetuoti įvairiems kultūros centro ir ugdymo įstaigų renginiams, pasirodymams prižiūrimi personalo.

Panevėžio „Šaltinio“ progimnazijoje...

Panevėžio „Šaltinio“ progimnazijoje muzika skamba nuo rugsėjo iki birželio, dainuoja ir pirmokas, ir aštuntokas, ir tėveliai, ir kiti bendruomenės nariai. Nė vienas mokyklos renginys neapsieina be dainos-lietuviškos, ukrainietiškos. Didžiulį norą talentingų mokinių saviraiškai, galimybėms dalyvauti konkursuose, renginiuose apriboja galimybės, muzikos instrumentų ir garso aparatūros trūkumas. Žinoma, kaskart, susitelkus bendruomenei, išeitį galima surasti, bet turint naujus muzikos instrumentus, garso aparatūrą, muzikos kabinetą, atitinkantį savo tikrąją paskirtį, būtų galima susitelkti ne į aparatūros paieškas, o į muzikos būrelių pasiūlą, pamokų įvairovę, Tai suteiktų galimybę mokiniams atskleisti savo talentus ir kūrybiškumą. Mes norime, kad „Šaltinio“ progimnazijos vaikai augtų su muzika, ugdytųsi muzikinį skonį, turėtų galimybę saviraiškai, o tai įmanoma tik tam tinkamoje aplinkoje, turint tinkamas priemones.

Mūsų gimnazijoje susikūrė "Dainuojanti...

Mūsų gimnazijoje susikūrė "Dainuojanti pertrauka". Dainuoja mokiniai ir mokytojai. Svajojame, kad atsirastų "Dainuojanti ir muzikuojanti pertrauka", tam reikalingi instrumentai.

 

Skyrius įsikūrė prieš metus,vaikai noriai lanko....

Skyrius įsikūrė prieš metus,vaikai noriai lanko. Tik problemėlė,jog vaikams besimokantiems fortapioną ir dainavimą tenka groti senais fortapionais.

 

 

Mūsų svajonė – pučiamųjų instrumentų orkestras....

Mūsų svajonė – pučiamųjų instrumentų orkestras. Pučiamųjų instrumentų klasė Meno mokykloje įkurta 2015 metais. Tuomet trimito klasėje mokėsi tik vienas mokinys, o dabar groti saksofonu, trimitu ir eufonija mokosi jau 28 mokiniai. Turime puikius mokytojus, kurie ne tik moko mūsų vaikus, bet ir garsina Lietuvos vardą, grodami Lietuvos operos ir baleto teatro, Lietuvos kariuomenės sausumos pajėgų orkestruose bei Panevėžio „Garso“ pučiamųjų orkestre. Kad mūsų svajonės išsipildytų, trūksta tik Jūsų balso paremiant. Laimėję konkursą, įsigytume reikalingų pučiamųjų ir mušamųjų instrumentų, įsirengtume klasę su garso izoliacija ir pakviestume mokytis dar daugiau mokinių.

 

 

Kaip mus suartina muzika?Muzika jau ilgą laiką yra su...

Kaip mus suartina muzika?Muzika jau ilgą laiką yra su mumis ir vienija mūsų klasę. Dalyvaudami įvairiuose projektuose, koncertuodami ir mokindamiesi, ugdome savo pasitikėjimą, charakterį bei stipriname tarpusavio bendravimą. Mokindamiesi naujų kūrinių, dažnai repetuodami, geriau pažinome vieni kitus, daug juokaudavome, gerai leisdavome laiką. Mes niekada nesigailėjome išėję iš savo komforto zonos, nes tik augame kaip asmenybes ir paruošiame save dar didesniems gyvenimo iššūkiams.

 

Klaipėdos lopšelio-darželio...

Klaipėdos lopšelio-darželio „Berželis“ vaikučiai labai mėgsta dainuoti, šokti, muzikuoti. Pristatome puikų ritmo ir judesio dermės vaikučių pasirodymą. Norime augti ir tobulėti!!!

 

 

Sveiki, esame iš Vilniaus Naujosios Vilnios...

Sveiki, esame iš Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokyklos Orkestras "DoMinO" ir labai norėtume pagerinti mūsų orkestro studiją ar instrumentų bazę.

 

 Mes dainuojame, kuriame, rašome natas ir...

 Mes dainuojame, kuriame, rašome natas ir ritmuojame, mokomės biologijos, geografijos, tikybos ir muzikos – 4 dalykų - vienoje klasėje. Dainuojame pritardami 30-mečiu pianinu, o penklines braižome lentoje, kad galėtume išmokti užrašyti natas. Norime muzikuoti savo muzikos klasėje ir naudotis interaktyvia lenta, audio centru bei šiuolaikišku derančiu pianinu. Tik tiek...☺

 

 

Šiemet Zarasų meno mokyklai buvo suteiktas...

Šiemet Zarasų meno mokyklai buvo suteiktas kompozitoriaus Fausto Latėno vardas, o taip pat įvyko reforma - prijungtas Dusetų meno skyrius. Nauja muzikos įranga būtų tikra dovana, įgalinanti mūsų mokyklą dar labiau susivienyti, kūrybiškai eksperimentuoti sujungiant tiek įvairias kūrybos sritis, tiek idėjas, o svarbiausia – žmones – ir jaunus, ir patyrusius, kuriančius tiek Zarasuose, tiek Dusetų meno skyriuje, tiek Salake.

 

Mes siekiame būti inovatyvia, eksperimentuojančia, mokykla, ieškome įdomių kūrybiškų jungčių, norime įkvėpti vaikus ir jaunimą būti ne tik atlikėjais ir aktyviais piliečiais, bet tikrais šiuolaikiniais kūrėjais. Šiuo metu mums labai labai LABAI reikia naujos KOMPIUTERINĖS MUZIKOS ir KŪRYBOS KLASĖS. Planuojame, jog čia veiks mūsų nauja KŪRYBINĖ KO-LABORATORIJA, Modernios muzikos kūrimo studija, čia bus įrašoma, aranžuojama, programuojama (būsimas mokytojas – hiphop‘o atlikėjas ir prodiuseris Andrius Glušakovas Pushaz). Svajojame klasikinę ir liaudies muziką konstruoti su šiuolaikiniais „beatais“ (mokytoja - folkloro propaguotoja Diana Skvarčinskaitė). Naujoje klasėje savo kūrybos dainas tobulins studija „Inverso“ (mokytoja, dainų kūrėja Dangira Zavackienė), klasė bus įkurta ir Dusetų meno skyriuje (čia dirbs mokytoja, šiuolaikinės muzikos atlikėja Evelina Akatjeva ir dailininkas, ekperimentatorius, multi-instrumentalistas Eugenijus Raugas).

 

Ta pačia klase naudosis ir mūsų talentingieji dailininkai, kurie nori išmokti muziką jungti su vaizdais, kurti grafiką, video bei animacinius klipus. Svajojame ir apie originalaus įgarsinimo kūrimą mūsų jungtiniams teatralizuotiems šokėjų, muzikantų, dailininkų pasirodymams.

 

Įranga, kurios mums reikia: kompiuteriai, multimedija, programinė įranga, garso kortos, mikrofonai, stovai, filtrai, ausinės, kolonėlės, laidai ir jungtys, akustiniai instrumentai ir medžiagos. Turime konkretų sąrašą.

 

Dėkojame už šį projektą ir prašome palaikymo. Idėjos „priartintojos“ – mokyklos direktorė, teatro edukologė Rasa Juškėnienė ir direktorės pavaduotoja ugdymui, buvusi kūrybinių medijų dėstytoja Solent universitete (JK) Irma Gineikienė

 


 

 

Esam Vytė Nemunėlis! Koks mums būtų smagumėlis Vilniaus...

Esam Vytė Nemunėlis! Koks mums būtų smagumėlis Vilniaus aikštėj koncertuoti Mušti būgnus ir skanduoti. Seno miesto vidury, Aušros vartų pakrašty, Šlovint sostinę garbingą Tik va – instrumentų stinga... Jei laimėtume projektą, Tai užtikrinam efektą!!! Išsipildytų mūs norai – Suskambėtų pilies kuorai!

 

 

Daug vaikučių aktyvių, nori daug pažinti. Muzikos...

Daug vaikučių aktyvių, nori daug pažinti. Muzikos klasėje kuklioj noris tik kvailioti. Jau nedžiugina lazdelės, akmenukai, kiaušinukai. Pianinas vienas vos, neatlaiko mūs gausos. Noris groti mums rimtais instrumentais tik gerais.

 

Raseinių Šaltinio progimnazijoje labai mažai...

Raseinių Šaltinio progimnazijoje labai mažai renginių, kuriuose neskambėtų muzika. Mokykloje mokosi linksmi, draugiški ir smalsūs vaikai. Nuo vaikų neatsilieka ir jų tėveliai, mokytojai ir visi kiti bendruomenės nariai, kurie dalyvauja progimnazijos kultūriniame gyvenime. Tiek tėvai, tiek mokytojai aktyviai dalyvauja ir rodo pavyzdį mokiniams įvairiuose muzikiniuose projektuose, koncertuose ir vakaronėse. Didžiulis noras ir pastangos, kad renginiai praeitų kuo sklandžiau ir įdomiau, priverčia pasukti galvas, iš kur gauti muzikos instrumentų, garso aparatūros. Ir tik bendruomenės dėka pavyksta bent laikinai išspręsti kylančias problemas. Nauji muzikos instrumentai, muzikos aparatūra ir atnaujintas muzikos kabinetas tikrai padėtų išvengti daug nepatogumų, paįvairintų muzikos pamokas, neformalaus muzikinio ugdymo būrelių veiklą ir renginių kokybę. Užplūsta visai kitokios emocijos ir džiaugsmas, kai gali gyvai paliesti muzikos instrumentą ir sugroti pirmuosius akordus, net nekyla abejonių, kad muzikuojančių vaikų tikrai būtų vis daugiau. Jei būtų galimybė ne tik dainuoti, bet ir groti įvairiais instrumentais, muzikos pamokos taptų patrauklesnės, o į neformalias muzikinio ugdymo veiklas įsijungtų ir vyresniųjų klasių mokiniai, mokytojai ir tėveliai.

 

 

Mūsų lopšelis-darželis įsikūręs gražiame...

Mūsų lopšelis-darželis įsikūręs gražiame Švėkšnos miestelyje. Vaikučiai nori muzikuoti ne tik darželyje, bet ir visame pasaulyje

Garsui jungiantis su garsu gimsta muzika. Muzikai...

Garsui jungiantis su garsu gimsta muzika. Muzikai suskambus, suklūstame, ieškome jos skambesio namų. Atradę – suprantame, kad mes ne vieni. Juk muzika mus jungia. Su muzika mes augame. Su muzika mes auginame. Garsų pasaulis mus įkvėpia, ramina ir atveria kelius į neapsakomą pažinimo pasaulį. Privatus darželis „Pipirai“ Muzikos mokytoja Dalia Kantienė.

 

Esame Priekulės I. Simonaitytės gimnazijos...

Esame Priekulės I. Simonaitytės gimnazijos instrumentinis-vokalinis ansamblis . Gyvuojame jau 6 metus. Per tiek laiko daugelis iš mūsų keitėsi, bet džiaugiamės, kad vis prisijungia nauji veidai, norintys muzikuoti, kartu pajausti bendrystės jausmą. Koncertuojame nuolat, pasirodome ne tik gimnazijos organizuojamuose koncertuose, bet ir ne kartą grojome miesto bendruomenei, respublikiniuose festivaliuose. daugelis mūsų instrumentų asmeniniai, skolinti iš kaimynų, draugų. Tikimės, kad įsigijus naujų instrumentų mūsų kokybė dar pagerėtų, būtume dar patrauklesni ir įdomūs. Be to instrumentai puikiai pasitarnautų pamokoje, jos taptų spalvingesnės, muzikalesnės. .

 

 

Mes kaip naujokai mokyklos mažiukai, norėtumėm, kad mūsų...

Mes kaip naujokai mokyklos mažiukai, norėtumėm, kad mūsų mokykla patobuletu savo muzikos klasė. Esam mėgstantis groti. Dainuoti ir jaučiantis ritmas.

 

Esame nedidelė muzikuojanti bendruomenė – Liepijų...

Esame nedidelė muzikuojanti bendruomenė – Liepijų mokykla – Plungės rajone prie Platelio ežero. Muzikuojame ir mažas ir didelis, nuo darželinuko iki mokyklos darbuotojo ir net tėvelio...Džiaugiamės, kad būtent mus suartina muzika.

 

Video pristatyme skamba mūsų mokyklos mokinio sukurta melodija su IT muzikos kūrimo programomis.

 

Labai norime atnaujinti muzikos kabinetą ukulėlėmis, akustinėmis gitaromis, perkusiniais instrumentais – varpeliais, djembe, pučiamaisiais instrumentais – didgeridoo, okarinomis, bliok fleitomis. Kodėl norime atsinaujinti? Mums tiesiog trūksta šių instrumentų, nes muzikuoti nori ir mokyklos mokytojai, ir mokinių tėvai. Muzika mus artina. Ir tai nuostabu. Padėkite mums!!!

 

Muzika tikrai suartina. Mūsų gimnazijos mokiniai labai...

Muzika tikrai suartina. Mūsų gimnazijos mokiniai labai muzikalūs. Dainuoja, groja, ritmuoja, koncertuoja įvairiuose renginiuose, dalyvauja konkursuose. Vienas didžiausias minusas, kad muzikos kabinetas visai nepatrauklus.

 

Norėtume mūsų gimnazijoje turėti šiuolaikiškai įrengtą muzikos klasę su visa tinkama įranga ir būtiniausiais instrumentais, minimaliu remontu. Būtume labai laimingi, turėdami tokią klasę mūsų gimnazijoje. Todėl visų mūsų gimnazijos vardu (mokinių, tėvų, mokytojų, administracijos) norime, kad gimnazijos koridoriais vėl skambėtų muzikos garsai. Muzikos mokytoja metodininkė Božena Čenko

 

 

TELŠIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS...

TELŠIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS „EGLUTĖ“ AUGINA ŽVAIGŽDES!!! TAI ĮRODYTA!!!

 

Nuo ankstyvojo amžiaus vaikai skatinami tyrinėti ir drąsiai žengti muzikos pasaulio labirintais. Mūsų darželyje auginami „Dainų dainelės“, muzikinių konkursų laureatai, būsimi dainų tekstų, muzikos autoriai, dainininkai, muzikantai.

 

Ko mums trūksta auginant Lietuvos ateities menininkus??? Mums trūksta atskiros inovatyvios muzikinės erdvės, kurioje vaikai būtų apsupti muzikos garsų, priemonių, kur jie galėtų pajusi emocinį pasitenkinimą, turėtų galimybę save išreikšti, laisvai atskleisti ir puoselėti savo kūrybiškumą, muzikalumą. Ši erdvė vaikams ir mokytojams būtų tarsi ieškojimų ir atradimų kelias, o galbūt kūrybos džiaugsmo išgyvenimas. Mūsų bendruomenė turi daug muzikinių idėjų, kurioms įgyvendinti trūksta tik Jūsų visų pagalbos.

 

 

 

Kažkas yra pasakęs,kad muzika-tai didžiausias gėris,kurį...

Kažkas yra pasakęs,kad muzika-tai didžiausias gėris,kurį pažįsta mirtingieji,tai angelų kalba,o anot Heinricho Heinės :,,Ten,kur baigiasi žodžiai,prasideda muzika''. Muzika yra neatsiejama mūsų gyvenimo dalis,mūsų dvasios ir meninio skonio ugdytoja,o graikai yra pasakę,kad gražiame kūne graži siela turi tarpti,taip ir muzikai reikalinga graži aplinka,turtinga įvairiais garsais ir tembrais...Žinome,kad visi labai nori ir labai tikisi gražesnės aplinkos muzikai ir jai atlikti reikalingų priemonių,bet mes to taip pat labai labai norime...

 

 

Labai norime atsinaujinti muzikos kabinetą. Turime...

Labai norime atsinaujinti muzikos kabinetą. Turime pradinukų chorą, įvairių ansamblių, 2022 m. Dainų dainelės laureatą ir kt.

 

 

Muzika, muzika, muzika.. o,kad ji būtų mes turime ją...

Muzika, muzika, muzika.. o,kad ji būtų mes turime ją saugoti, puoselėti..kad tą padaryti, mums labai reikia turėti atnaujintą muzikos klasę, kurioje šiai akimirkai teturim pianiną ir 1 gitarą..klasė atrodo niekuo nesiskirianti nuo kitų ir gimnazijoje esančių. Suteikite mums progą įrodyti,kad mūsų gimnazijos mokiniai ne ką mažiau kūrybingi ir nori groti, dainuoti, muzikuoti ar tiesiog po pamokų pabūti su savo mintimis ir instrumentų garsais ❤️

 

 

Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazijoje nuo pirmos...

Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazijoje nuo pirmos klasės mokiniai mokomi ne tik bendrųjų dalykų, bet ir kryptingai ugdomi jų meniniai gebėjimai. Bendruomenės narių santykiai grindžiami tarpusavio pasitikėjimo ir pagalbos principais, džiugu, kad ir mokinių tėvai aktyviai įsitraukia į Progimnazijos veiklą. Progimnazijos renginių, valstybinių švenčių minėjime muzika sujungia mokytojus, mokinius ir jų tėvus, senelius į bendrą chorą. Ateities planuose dar daug renginių, švenčių, susitikimų, koncertų, festivalių... Tačiau trūksta muzikos instrumentų ir erdvės visiems šiems planams įgyvendinti. Muzika mus suartina!

 

 

 Dainuoja, muzikuoja visa mokykla. Esam kūrybinga,...

 Dainuoja, muzikuoja visa mokykla. Esam kūrybinga, darbšti ir meniška įstaiga. Labai norėtume tobulėti ir siekti dar daugiau.

 

 

 ,,Muzika yra universali žmonijos kalba”....

 ,,Muzika yra universali žmonijos kalba”. Henry Wadsworth Longfellow

 

Nuoseklus ir sistemingas muzikinis ugdymas mūsų gimnazijoje vyksta per įvairias muzikines veiklas, apimančias muzikavimą, muzikos kūrimą ir muzikos pažinimą bei vertinimą. Daug dėmesio skiriame muzikinės tapatybės paieškoms kad muzikinė veikla paaugliams būtų artima, kad sietųsi su jų gyvenimu, ugdomas jų skonį per jų mėgiamą muziką.

 

Plungės ,,Saulės” gimnazijoje mokiniai muzikuoja net keliose instrumentinėse grupėse. Nors instrumentai, prieš dešimtmetį gauti per projektą, jau gerokai nusidėvėję, skamba nekokybiškai, bet, tai netrukdo išradingai muzikuoti. Tačiau, turime ir nemažą problemą, kuri temdo muzikavimo džiaugsmą - tai muzikos kabineto patalpos išvėdinimas. Muzikos kabinetas yra rūsyje, o jame yra tik vienas nedidelis langas, pro kurį matosi tik praeivių kojos ir kurio dėka, nespėjame pertraukų metu, išvėdinti patalpos. Mes dūstame, nes per 6 -7 pamoką jau nebėra kuo kvėpuoti.

 

Mus išgelbėtų kondicionieriaus įsigijimas. (Kondicionierius kabineto vėdinimui: https://oromeistras.lt/midea-kondicionieriai) Taip pat, būtų nuostabu, jeigu galėtume atnaujinti repeticijoms skirto kabineto patalpas. Jose būtina apšiltinti ir izoliuoti sienas, o, kad grojant būgnais, tinkas nebyrėtų ant galvų, paremontuoti ir lubas. Mes turime ir dar vieną svajonę - iki gimnazijos jubiliejinio koncerto, įsigyti 25 ukulėles, nes gimnazijai 25-eri ir, kad jomis klasėje galėtų groti visi. (Ukulėlės: https://www.tamsta.com/en/guitars/ukuleles) Plungės ,,Saulės” gimnazijoje mokosi patys nuostabiausi žemaitijos mokiniai - paaugliai, kurie myli muziką, myli savo kraštą, dega noru muzikuoti, kurti ir koncertuoti. Čia dirba ir patys šauniausi pedagogai, kurie ne tik suteikia įvairių žinių , bet ir noriai, kartu su moksleiviais, muzikuoja įvairių renginių metu. Plungės ,,Saulės” gimnazija išugdė daug šaunių, šalyje gerai žinomų muzikantų. Daugelis jų muzikavo šviesios atminties direktoriaus, gimnazijos įkūrėjo, Juozo Milašiaus estradinėse grupėse.

 

Šiais metais mūsų gimnazijai jau 25 -eri Tad, projekto ,,Muzika suartina” iniciatyva, muzikos kabineto, repeticijų kabineto atnaujinimas ir ukulėlių įsigijimas būtų puiki dovana mūsų bendruomenei. Mes tikime, kad muzika ne tik suartina, bet ir daro stebūklus. Aprašymą parengė Plungės ,,Saulės” gimnazijos muzikos mokytoja ekspertė Jolanta Raišutienė

 

 

Mokykla yra unikalioje vietoje - ant Rėkyvos ežero...

Mokykla yra unikalioje vietoje - ant Rėkyvos ežero kranto, grafo Karpio dvaro teritorijoje ir tuoj bus atidaryti naujausias Šiaulių apskrityje mokyklos pastatas. Todėl superinio muzikos kabineto MUMS laaaaabai norėtųsi ir reikėtų!

 

 

Labai norėtume atnaujinti muzikos klasę kurioje ugdomi...

Labai norėtume atnaujinti muzikos klasę kurioje ugdomi būsimi kūrėjai.

 

 

Meno mokykla yra viena iš svarbiausių...

Meno mokykla yra viena iš svarbiausių bendruomenių, kurioje ugdomas ir puoselėjamas Ukmergės rajono vaikų kūrybiškumas bei meniniai, muzikiniai gebėjimai. Čia mokiniai ruošiami studijoms į konservatorijas, į Lietuvos muzikos ir teatro akademiją. Ne visi meno mokyklą baigę mokiniai tampa profesionaliais atlikėjais, bet profesionaliais, išprususiais muzikos klausytojais tampa visi. Ukmergės meno mokyklos pučiamųjų instrumentų, styginių instrumentų, akordeonų orkestrų mokiniai, chorai aktyviai dalyvauja koncertinėje veikloje, Dainų šventėse, yra nuolatiniai rajono švenčių, koncertų, renginių dalyviai, dalyvauja kūrybinėse saviraiškos stovyklose, projektuose, kartu repetuoja, bendrauja, pramogauja.

 

Muzikos instrumentai (styginiai, pučiamieji, akordeonai) mokykloje nėra nauji, juos tenka dažnai remontuoti, keliems vaikams dalintis vienu instrumentu. Naujas instrumentas - stipriai motyvuojantis faktorius vaikui, deja mokyklos finansinės galimybės yra ribotos. Mokyklai, o labiausiai mokiniams, kurių šiais mokslo metais Muzikos skyriuje yra 327, būtų didelis džiaugsmas groti su kokybiškais, naujais muzikos instrumentais.

 

Tik pažiūrėkite, kokie linksmi, dainingi yra...

Tik pažiūrėkite, kokie linksmi, dainingi yra Šveicarijos progimnazijos vaikai! Jiems patinka dainuoti, patinka muzikuoti... ir jie tai daro ne vien tik muzikos pamokose, bet ir vykdami į išvykas, žygyje ar eidami į mokyklą ar namo. Turėti įvairių muzikos instrumentų ir galimybę dar labiau ugdyti vaikų kūrybiškumą - mūsų svajonė!

 

 

Esam muzikuojanti visa bendruomenė. Šokame,...

Esam muzikuojanti visa bendruomenė. Šokame, dainuojame, grojame ritminiais instrumentais. Muzikuoja ne tik vaikai, bet ir mokytojai, tėvai.

 

 

Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazijos muzikos klasėje...

Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazijos muzikos klasėje kiekvieną mielą dieną vyksta daug muzikos pamokų, repeticijų, o kabinete stovi tik kėdės, sintezatorius ir kompiuteris. Neturime nei stalų, nei šiuolaikinių muzikos instrumentų, kuriais mokiniai mielai norėtų muzikuoti, kurti ir improvizuoti; pajausti melodiją, ritmą ir harmoniją. Liūdna mokiniams ir mokytojai. „Muzika yra mūsų gyvenimo džiaugsmas!“ Taip mano progimnazijos mokiniai. Mūsų progimnazijos kolektyvas tikina, kad muzika jiems – dieviškas skambesys, suteikiantis naujų jėgų ir uždegantis šviesą judėti pirmyn. „Mums patinka dainuoti, mums patinka muzikuoti, esame visų renginių, koncertų aktyvūs dalyviai, švenčių organizatoriai. Muzikuojame per pamokas, per pertraukas, kieme, gatvėje. Į kasmetinius mūsų renginius ateina daugybė žiūrovų. Visa progimnazijos bendruomenė kartu leidžiasi į muzikinę kelionę. Kartu su mumis muzikuoja mokytojai, tėvai, mokiniai. Su mokiniais turėjome galimybę įrašyti ir išleisti kompaktinius diskus, reprezentuoti mokyklą įvairiuose konkursuose, renginiuose. Esame, net pasiekę ir užfiksavę Lietuvos Rekordą dainuodami 100 lietuvių liaudies dainų Lietuvai. Mūsų kolektyvas šaunus, šiemet mokosi daug mokinių atvykusių iš Ukrainos: dažnai pasvajojame, kad ne tik ruduo turtingas nuostabiomis spalvomis, bet ir muzika, kiekvienas garsas yra spalvotas. Kai tiek spalvų, tai ir gyvenimas, kiekviena mūsų diena tampa įdomesnė ir spalvingesnė. Taip norėtume, kad mes visi kurtume muzikos spalvas ir pasaulis būtų spalvingesnis, geresnis... O jei turėtume šiuolaikišką kabinetą išsipildytų karščiausios mokinių ir mokytojos svajonės, būtų geresnė motyvacija mokiniams ruoštis koncertams progimnazijoje, mieste, senelių slaugos namuose, specialiosios mokyklos - daugiafunkciame centre, pasiruošti ir dalyvauti muzikos olimpiadose, pasiruošti giedoti šv. Mišioms. Iš tiesų mums labai reikalingos šiuolaikinės jaukios patalpos, kuriose visi kartu turėtume galimybę muzikuoti su naujais instrumentais. Norime daugiau patyrinėti, labiau pajusti ir išgirsti įvairius garsus. To mūsų progimnazijai labai trūksta. Apie tai svajojame, svajonėmis tikime ir jos išsipildo...

 

 

  Muzika yra kalba. Vilniaus r. Riešės...

 
Muzika yra kalba. Vilniaus r. Riešės šv. Faustinos Kovalskos pagrindinę mokyklą lanko talentingi mokiniai. Mums labai patinka muzikuoti. Norėtųsi papildyti savo kuklų muzikos kabinetą. Improvizacijai netrūkstą idėjų, bet trūkstą muzikos instrumentų. Norėtųsi gyvo garso skambančio pianino, mušamųjų instrumentų.

 

 

Tryškių kultūros centras – įstaiga,...

Tryškių kultūros centras – įstaiga, įsikūrusi gražiausiame miestelyje Telšių rajone, deja, labai nutolusiame nuo didesnių miestų. Miestelio žmonėms pramogų ir saviraiškos židinys yra kultūros centras. Mūsų gyventojus suartina muzika. Kultūros centre muzikuoja įvairaus amžiaus meno mėgėjai, nuo pačių mažiausių iki garbaus amžiaus senjorų. Veikia vokalinis instrumentinis ansamblis ,,Vinis“, šokių studija ,,Liepsna“ (trys amžiaus grupės – vaikams, jaunimui ir suaugusiems) ir moterų vokalinis ansamblis ,,Mondriuoses“, kuris šiais metais švenčia 15 metų jubiliejų. Kolektyvai aktyviai dalyvauja vietos koncertinėje veikloje, per metus suorganizuojama apie 50 įvairaus pobūdžio renginių. Vyksta koncertuoti į kitas kultūros įstaigas visoje Lietuvoje, aktyviai bendradarbiaujama su Tryškių Lazdynų Pelėdos gimnazija, bendruomene, seniūnija. Nuostabus ir motyvuotas meno mėgėjų užsidegimas aktyviai dalyvauti muzikinėje veikloje džiugina meno vadovus ir klausytojus, deja, kultūros įstaiga šiuo metu neturi galimybės parūpinti reikiamų instrumentų, tad atlikėjai koncertuoja tik su savo instrumentais. Dažnai pasvajojame apie instrumentus, ypatingai būgnus, nes jų vežiojimas apsunkina repeticijų eigą, akordeoną, akustinę gitarą, bosinę gitarą. Lauksime jūsų atvykstant ir maloniai kviečiame į Tryškių kultūros centrą! Vaizdo įraše Tryškių miestelio renginių vaizdai, bei meno mėgėjų pasirodymai, skamba ,,Tryškių daina“, kurią atlieka Tryškių kultūros centro moterų vokalinis ansamblis ,,Mondriuoses“.

 

 

Maišiagalos vaikų lopšelį-darželį lanko...

Maišiagalos vaikų lopšelį-darželį lanko talentingi vaikai. Mums labai patinka groti, koncertuoti. Mes visi koncertuojantys dalinamės vienu ir tuo pačiu instrumentu, o tai yra ganėtinai sudėtinga. Norėtųsi papildyti savo kuklų muzikos instrumentų lagaminą įvairiais instrumentais. Kad mūsų koncertai ir pasirodymai būtų dar efektyvesni. Manome, kai laimėsime šį konkursą tai mūsų salė taps koncertų sale, o vaikučiai koncertuos kaip tikrame orkestre.

 

 

 Konkurse dalyvaujame, kadangi labai norime laimėti...

 Konkurse dalyvaujame, kadangi labai norime laimėti ir gauti arba atnaujinti mušamųjų komplektą, nes turimas per 10 metų nusidėvėjo.

 

 

Į viršų