Socialinė „X faktoriaus“ ir „Norfa“ iniciatyva – „Muzika suartina“ kviečia Lietuvos muzikos klases atnaujinti savo muzikos inventorių ir patalpas! Nesvarbu, kur muzikuojate: gimnazijoje, muzikos mokykloje, vaikų ir jaunimo ar senjorų centre, kultūros namuose ar bet kur kitur – dalyvaukite konkurse ir laimėkite muzikos klasės/patalpų atnaujinimą. 

 

 

Viskas, ką reikia padaryti: užpildyti dalyvių anketą ir atsiųsti patalpos nuotrauką, o gal net video, smagiai ir linksmai papasakojant, kodėl būtent jums reikia naujų muzikos instrumentų. Visa tai padarius beliks kantriai laukti gruodžio 8 dienos, kai bus paskelbtas laimėtojas  kolektyvas, kuriam bus atnaujinta muzikavimo patalpa ir nupirkta instrumentų, kurių bendra vertė sieks iki 14 500 eur ir net suteikta galimybė pasirodyti „X faktoriaus scenoje“!

 

 

 

 

 

Balsuok už „Muzika suartina“ konkurso dalyvius


Konkursas pasibaigęs

 • Vaikai, kurie...

  Vaikai, kurie paruošė šį video ypatingi tuo, kad ekstremaliomis situacijomis sugeba susikaupti, susivienyti ir rezultatas - nuostabus! Sužinojus apie šią galimybę dalyvauti, visų akys nušvito ir visi sutiko, nesvarbu kad reikėjo įdėti papildomo darbo. Manau, kad vaikams svarbus pagyrimas ir įvertinimas. O man, kaip mokytojai, begalinis džiaugsmas matyti jų sėkmę ir akis, kurios dega noru eiti toliau. Mokinių tikslas laimėti arba padaryti viską, kad nesigailėtų, tad ir šį pasirodymą ruošė labai atsakingai.

  BALSUOTI
  Balsų skaičius: 1067
 • Didžiulio noro dėka...

  Didžiulio noro dėka išreikšti save, būti aktyviems, džiaugtis gyvenimu susibūrė senjorų grupė, norinti ir galinti muzikuoti. Ansamblis susikūrė vos prieš keletą dienų ir tai, kuo dalinamės video įraše yra vos keleto valandų darbo rezultatas!!!


  Muzikuojantys senjorai tikros brangenybės. Jie neturi muzikinio išsilavinimo, akordeonu ir lūpine armonikėle groja iš klausos. Jų amžiaus vidurkis - 80 metų !!! Turėdami daugiau ir įvairesnių instrumentų suburtume dar didesnę muzikuojančių senjorų grupę. Turime labai balsingų senjorų, savo atmintyje išsaugojusių daug liaudies dainų.


  Ansambliui vadovaus Edita Gaižauskienė - užimtumo specialistė, turinti muzikinį išsilavinimą, dalyvavusi chorų karuose, yra ne vienerius metus vadovavusi neįgaliųjų spalvų muzikos orkestrui, merginų vokaliniam ansambliui ,,Žvaigždūnė" (,,Dainų dainelė" konkurso dalyviai, pelnę žiūrovų simpatijų prizą), organizavusi ne vieną rajoninį muzikos festivalį.
  Šiuo metu globos namuose rengiamės įkurti sensorinį, pojūčių ugdymo kambarį, kuriame bus vykdoma muzikos terapija.

  BALSUOTI
  Balsų skaičius: 747
 • Esame mylintis muziką,...

  Esame mylintis muziką, turime daug dainuojančių mokinių, nes šiai veiklai nereikalingas joks papildomas instrumentas, jį vaikai nešiojasi su savimi - tai balsas. Neturime instrumentų, kurių pagalba kurtume naują mokyklos tradiciją - miuziklą. Norime išlieti save ritme turėdami 30 kachonų, treniruoti pirštus liečiant jais ukulėles, emocijas "ištaškyti"į būgnų komplektą. Mūsų mokyklos mokiniai yra dalyviai įvairių konkursų: X faktorius, "Muzikos talentų lyga", "Aukštaitijos deimantai" , "Pavasario fiesta", "Baltumo šventė" ir įvairiausių kitų. Organizuojame tarptautinį vokalistų festivalį "Obels žiedo gesmė", kurio globėjas bei komisijos narys yra Merūnas Vitulskis.

  BALSUOTI
  Balsų skaičius: 425
 • Sveiki, mes - muzikos...

  Sveiki, mes - muzikos studija "Linksmieji garsiukai" ir kiti Šiaulių rajono Bubių mokyklos ikimokyklinio bei priešmokyklinio ugdymo grupių ugdytiniai, 1 - 10 klasių mokiniai, kreipiamės į Jus su prašymu padėti mums įsigyti muzikos instrumentų. Įsigytais instrumentais naudotumėmės draugiškai - ir maži, ir dideli. Mūsų inventorius yra labai skurdus. Mėgstame muzikuoti. Tad naudojamės ir savo sukurtais instrumentais (video medžiagoje - grojame popieriniais instrumentais). Norime groti naujais instrumentais. Norime laimėti.

  BALSUOTI
  Balsų skaičius: 292
 • Sveiki, aš labai...

  Sveiki, aš labai norėčiau, kad šį konkursą laimėtų mano buvusi mokykla ir dabar dukros mokykla. Ši mokykla man kelia labai daug gerų, jaukių ir nuostabių prisiminimų,čia jaučiausi tikrai gerai ir labai noriai būdavau mokykloje. Atrodo neįmanoma kad vaikai noriai būtų mokykloje, bet čia nuostabi aplinka, nuostabios ir mylincios savo darbą mokytojos, ši mokykla mažytė, bet kartu labai didelė savo meile mokiniui.
  Muzikos mokytoja, tai mokytoja iš dyyyydziausios raidės, ji taip atsidavusi savo darbui, taip myli mokinius, kad tikrai yra verta dirbti tik geriausioje ir moderniausioje klasėje. Ji labai daug atiduoda savo laiko ruošdamas vaikus įvairiems renginiams, konkursams tai manau tik pagerintų jos darba ir rezultatus nauja įranga. Foto šiuo metu negaliu įkelti, nes neturiu o beto norėčiau kad tai būtų staigmena.

  BALSUOTI
  Balsų skaičius: 196
 • Buvo, yra ir bus - vieni...

  Buvo, yra ir bus - vieni gyvena turtingiau, kiti kukliau - ir gerai, taip ir turi būti. Dar geriau, kad turtingesni dalindamiesi savo sėkme padeda kukliau gyvenantiems. Ačiū jiems už tai. Gimnazijai šiuo metu nupirkti instrumentus arba sutvarkyti patalpas finansiškai nepakeliama, tad su didele aistra ir atsakingumu ruošiamės šiam projektui ir tikimės sėkmės. Juk gimnazija yra ta įstaiga kurioje mokiniai turi rasti įvairiapusiškas ugdymo galimybes.

  BALSUOTI
  Balsų skaičius: 163
 • Esame Rietavo Mykolo...

  Esame Rietavo Mykolo Kleopo Oginskio meno mokykla. Mylime Muziką ir tikime, kad Muzika išgelbės pasaulį :) Kai instrumentų trūksta, įsijungia fantazija. Ir drenažo vamzdis suskamba tikro muzikanto rankose :)

  BALSUOTI
  Balsų skaičius: 76
 • Kaip mes galime nelaimėti,...

  Kaip mes galime nelaimėti, jei mes esame gilias muzikavimo bei dainavimo tradicijas turinti gimnazija.

  BALSUOTI
  Balsų skaičius: 31
 •  Esame VšĮ...

   Esame VšĮ „Elgesio Sprendimai“ pas mus lankosi truputi kitokie, bet fantastiškai muzikalūs vaikai! Kai kurie turi net labai didelius muzikinius gebėjimus. O muzikuoti ir groti patinka visiems. Mūsų centrą ir savaitgalinę mokyklėlę lanko apie 36 vaikus. Jie visi turi autizmo ar kitus raidos sutrikimus. Šią vasarą turėjome 7 savaičių stovyklą joje buvo daug muzikos. Labai vaikams patiko. Labai norime turėti daugiau ir įvairesnių muzikos instrumentų.

  BALSUOTI
  Balsų skaičius: 29
 •  Kazlų Rūdos...

   Kazlų Rūdos pradinėje mokykloje mokosi 334 mokiniai.  Muzikos kabinete trūksta instrumentų.  Tie, kuriais grojame yra tikrai pasenę "archaiški".

  Visi mokiniai yra talentingi ir kiekvienas turi savo išskirtinumą. Muzikos pamokose mes ir norime tai parodyti, padėti vaikams atsiskleisti. Šiam tikslui įgyvendinti mums trūksta naujų instrumentų.

  BALSUOTI
  Balsų skaičius: 18
Į viršų