Lėverkuzeno „Bayer“ klubas tapo oficialiu Europos futbolo rekordininku. Eilinį kartą vokiečiai išsigelbėjo jau tada, kai varžovai atrodė jau laimės rungtynes. Septintąją pridėto laiko minutę įvartį pelnę Xabi Alonso auklėtiniai 2:2 baigė dvikovą su „Roma“.

Šiose rungtynėse „Bayer“ buvo nelengva. Pirmojo kėlinio pabaigoje, bei įpusėjus antrajam kėliniui į jų vartus buvo skirti vienuolikos metrų baudiniai, kurios realizavo Leandro Peredesas.

Visgi, nepalaužiamieji vokiečiai iš pradžių pelnė įvartį, kai į savo vartus kamuolį nukreipė Gianluca Mancini, o jau septintąją pridėto laiko minutę dar vieną kartą nuo pralaimėjimo komandą išgelbėjo Josipas Stanisičius.

Po šių rungtynių „Bayer“ tapo vienvaldžiais rekordininkais – jie nepralaimėjo 49 rungtynių iš eilės.

Finale „Bayer“ klubo lauks „Atalanta“ klubas, kuris 3:0 sutriuškino „Marseille“.