UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio atsakomosiose rungtynėse pergales šventė Paryžiaus „Saint-Germain“ ir Dortmundo „Borussia“ ekipos, kurios abi buvo patyrusios nesėkmes pirmuosiuose susitikimuose.

„Camp Nou“ žaidusi „Barcelona“ po pirmųjų rungtynių turėjo vieno įvarčio persvarą, o savo padėtį dar labiau pasigerino po ankstyvo brazilo Raphinos įvarčio 1:0.

Tačiau katalonams reikalai pradėjo griūti po Ronaldo Araujo 29-ą minutę užsidirbtos raudonos kortelės.

Mažumoje likę aikštės šeimininkai tuomet praleido keturis įvarčius be atsako, o įvarčius mušė Ousmane'as Dembele, Vitinha ir nuo 11 metrų atžymos pasižymėjęs Kylianas Mbappe 1:3.

87-ą minutę Xavi auklėtiniai turėjo galimybę išlyginti serijos rezultatą, kai greitos atakos smaigalyje atidūręs Robertas Lewandowskis nepasidalino kamuoliu su Raphina ir smūgiavo tiesiai į gynėją.

Netrukus po to „Barca“ kėlė kampinį, tačiau kamuolys atšoko PSG ekipai, kuri surengė žaibišką kontraataką, o rungtynes uždariusį įvartį vėl įmušė K. Mbappe 1:4.

Rungtynės taip pat baigėsi „Barcos“ trenerio Xavi raudona kortele ir išvarymu iš aikštės, dar vieną raudoną kortelę užsidirbo ir trenerio asistentas.

Ketvirtfinalio seriją Luiso Enrique auklėtiniai laimėjo bendru rezultatu 6:4 ir pusfinalyje susitiks su Dortmundo „Borussia“.

„Borussia“ žengė į pusfinalį

Savo ruožtu Dortmundo „Borussia“ vienuolikė dominavo savo aikštėje ir panaikino 1 įvarčio deficitą, parsivežtą iš Madrido. Savo ketvirtfinalio varžovę Vokietijos ekipa įveikė bendru rezultatu 5:4.

Iki 33-ios rungtynių minutės vyravo atkakli kova ir abi ekipos kūrė pavojingus epizodus, tačiau pirmiesiems rungtynėse pavyko pasižymėti Dortmundo futbolininkams. Įvartį pelnė Julianas Brandtas, kuris aštria trajaktorija iš arti nubaudė Janą Oblaką 1:0.

Po 5 minučių „geltonieji“ persvarą padvigubino, o įvartį pelnė kairiuoju aikštės kraštu į baudos aikštelę prasmukęs Ianas Maatsenas.

Po ilgosios pertraukos „Borussia“ suklydo gynyboje, o į savo vartus įsimušė Matsas Hummelsas 2:1. Vėliau 64-ą minutę įvartį pelnė Angelis Correa, po kurio smūgio padėties šeimininkais vėl buvo „Atletico“ 2:2.

Savo progas rungtynių pabaigoje geriau išnaudojo Edino Terzičiaus auklėtiniai, o pergalę ir bilietą į pusfinalį Dortmundo ekipai dovanojo įvarčiais pasižymėję Niclas Fulkrugas ir Marcelis Sabitzeris 4:2.

Neabejotinai liūdnas vakaras visiems ispaniškojo futbolo gerbėjams, nes po pirmųjų ketvirtfinalio susitikimų atrodė, kad bent viena iš dviejų šios šalies komandų tikrai pavyks išvysti Čempionų lygos pusfinalyje ar net regėti šios šalies derbį.