Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse Londono „Chelsea“ klubas namuose 6:0 sutriuškino Liverpulio „Everton“ futbolininkus.

Cole‘as Palmeris per trisdešimt šių rungtynių žaidimo minučių pelnė tris įvarčius ir rezultatas tapo triuškinamas 3:0. Nicolas Jacksonas pirmojo kėlinio pabaigoje taip pat pridėjo įvartį ir dar labiau padidino pranašumą 4:0.

C. Palmeris antrajame kėlinyje realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir rezultatas tapo jau net 5:0. Po keitimo aikštėje pasirodęs Alfie Gilchristas taip pat pridėjo savo įvartį, o šeimininkai iškovojo pergalę rezultatu 6:0.

C. Palmeris tapo pirmuoju „Chelsea“ futbolininku, pasižymėjusiu septyneriose iš eilės „Premier“ lygos rungtynėse „Stamford Bridge“ stadione. Pastarasis taip pat tapo pirmuoju Londono komandos žaidėju, pelniusiu 20+ įvarčių visuose turnyruose nuo Edeno Hazardo, kuris tai padarė 2018/2019 metų sezone.

C. Palmeris tapo pirmuoju „Chelsea“ žaidėju, pelniusiu keturis įvarčius „Premier“ lygos rungtynėse nuo Franko Lampardo, kuris tai padarė vos 2010 metais.

„Chelsea“ po 31 sužaistų rungtynių turi surinkęs 47 taškus ir rikiuojasi devintoje „Premier“ lygos turnyrinės lentelės vietoje. Tuo tarpu „Everton“ su 27 taškais žengia vos šešioliktas.