Čempionų lygoje madas diktavo svečiai (3 VIDEO)

Antradienį UEFA Čempionų lygoje prasidėjo ketvirtasis atrankos etapas, po kurio paaiškės 10 ekipų, pateksiančių į pagrindinį turnyro etapą – grupių varžybas. Bene įdomiausios kovos laukta dvikovoje tarp dviejų britų komandų – Glazgo „Celtic“ bei Londono „Arsenal“.

Pirmosiose rungtynėse Škotijoje savo pranašumą įrodė Anglijos klubas. Jis nugalėjo savo varžovus 2:0 (1:0) bei žengė nemažą žingsnį link grupinio Čempionų lygos etapo.

Pirmąjį įvartį baigiantis pirmajam kėliniui „Arsenal“ klubui po rikošeto pelnė gynėjas Williamas Gallasas, o antrajame kėlinyje „kanonieriai“ padidino savo persvarą, kai įvartį į savo vartus po Gaelio Clichy perdavimo įsimušė Gary Cadwellas.

Ir kitose rungtynėse sėkmė daugiausiai lydėjo svečius – pergales rezultatais 2:0 iškovojo tiek Pirėjo „Olympiakos“, tiek „Stuttgart“ klubai, o Florencijos „Fiorentina“ pasiekė rezultatyvias lygiąsias 2:2 itin „karštoje“ dvikovoje su Lisabonos „Sporting“ vienuolike.

Vienintele komanda, kuriai pavyko laimėti savo žiūrovų akivaizdoje, tapo danų FC „Kobenhavn“ ekipa, kuri minimaliu rezultatu 1:0 (0:0) palaužė Nikosijos APOEL futbolininkus.

Šiandien bus sužaisti likusių penkių porų pirmieji mačai. Susitiks: „Ventspils“„Zurich“, „Levski“„Debrecen“, „Olympique“ – „Anderlecht“, „Panathinaikos“„Atletico“, „Salzburg“ – „Maccabi.“

Visų antradienio rungtynių rezultatai ir statistika:

Glazgo „Celtic“ (Škotija) – Londono „Arsenal“ (Anglija) 0:2 (0:0).

Įvarčiai: 43 min. William Gallas 0:1, 71 min. Gary Cadwellas ( į savo vartus) 0:2.

FC „Kobenhavn“ (Danija) – Nikosijos APOEL (Kipras) 1:0 (0:0).

Įvartis: 54 min. Zdenekas Pospechas 1:0.

Tiraspolio „Sheriff“ (Moldova) – Pirėjo „Olympiakos“ (Graikija) 0:2 (0:0).

Įvarčiai: 46 min. Dudu Cearense‘as 0:1, 81 min. Konstantinos Mitroglou 0:2.

FC „Timisoara“ (Rumunija) – VFB „Stuttgart“ (Vokietija) 0:2 (0:2).

Įvarčiai: 28 min. Timo Gebhart 0:1, 30 min. Aleksandras Hlebas 0:2.

Lisabonos „Sporting“ (Portugalija) – Florencijos „Fiorentina“ (Italija) 2:2 (0:1).

Įvarčiai: 6 min. Juanas Manuelis Risco Vargasas 0:1, 58 min. Simonas Vukčevičius 1:1, 66 min. Miguelis Veloso 2:1, 79 min. Alberto Gilardino 2:2.

Siūlome pasižiūrėti „Celtic“– „Arsenal“, „Sporting“–„Fiorentina“ ir „Kobenhavn“–APOEL rungtynių įvarčius: