„Barcelona“ futbolininkai sutriuškino Madrido „Real“ jų pačių stadione ir laimėję „El Clasico“ mūšį žengė į Ispanijos futbolo taurės „Copa del Rey“ finalą.

Atsakomosiose rungtynėse katalonai buvo stipresni net 3:0 (0:0). Pirmos rungtynės Barselonoje baigėsi 1:1. „Barcelona“ žais šeštame iš eilės „Copa del Rey“ finale ir sieks penkto paeiliui čempionų titulo. „Real“ į finalą neprasimuša penktus metus iš eilės.

Pirmame kėlinyje nė viena ekipa neįgijo pranašumo, nors „Real“ ir kūrė kiek pavojingesnes progas. Antrasis kėlinys greitai viską pakeitė, kai katalonams du įvarčius sukūrė Ousmane’o Dembele ir Luiso Suarezo duetas.

50 min. L.Suarezas sulaukė gero O.Dembele perdavimo ir nuginklavo varžovų vartininką. 69 min. tas pats duetas ir vėl kėlė gaisrą prie „Real“ vartų, kuris pasibaigė Raphaelio Varane’o įvarčiu į savo vartus.

Vos po kelių akimirkų L.Suarezas uždirbo 11 m baudinį ir jį realizavęs pasiuntė „Real“ į galutinį nokdauną.

Karališkasis klubas antrame kėlinyje kūrė daugybę pavojingų progų, o puikiai atrodė jaunasis Vinicius Jr. Vis tik įvarčius mušė „Barcelona“, kuri ir šventė galutinę pergalę.

„El Clasico“ vėl sugrįš savaitgalį, kai abi ekipos tarpusavyje susikaus jau „La Liga“ pirmenybėse.