Netikėtą nesėkmę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) ketvirtadienio rytą patyrė Filadelfijos „76ers“ (9/7) ekipa.

Filadelfijos komanda išvykoje 106:111 (30:27, 22:26, 35:23, 19:35) nusileido Orlando „Magic“ (7/8) komandai.

„76ers“ po trijų kėlinių dar pirmavo 11 taškų skirtumu - 87:76. Tiesa, mačo pabaiga buvo įtempta, o nervingą dvikovą vis tik sėkmingiau sužaidė šeimininkai.

Orlande debiutavo NBA lygos žvaigždė Jimmy Butleris. Jis per 33 minutes stebuklo nesukūrė. Amerikietis pelnė 14 taškų (6/11 dvit.), atkovojo ir atkovojo 4 kamuolius.

Filadelfijos komandos lyderis Joelis Embiidas surinko trigubą dublį, tačiau net ir tokių krepšininko pastangų pergalei šįkart buvo per mažai.

„76ers“: J.J.Redickas 22 (4/7 trit.), Joelis Embiidas 19 (13 atk. kam., 10 rez. perd.), Wilsonas Chandleris ir Jimmy Butleris po 14.

„Magic“: Nikola Vucevičius 30, Aaronas Gordonas 17, Terrence‘as Rossas 15, Jonathonas Simmonsas 12, Wesley Iwundu 11.