embiidas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „embiidas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „embiidas“.

Intrigavusioje NBA klubų akistatoje – „76ers“ pergalė

Pergalę NBA čempionate iškovojo Filadelfijos „76ers“ (21/9) klubas. Be praėjusio sezono lygos MVP Joelio Embiido rungtyniavęs Filadelfijos komanda 112:92 susitvarkė su vienais sezono išsišokėlių Orlando „Magic“ (18/12) krepšininkais. „Magic“ paskutinį kartą pirmavo antrojo kėlinio pabaigoje. Išvykoje žaidę „76ers“ krepšininkai po didžiosios pertraukos įgijo dviženklį pranašumą.
2023-12-28

Kristapas Porzingis buvo rezultatyviausias rungtynių žaidėjas: pranoko naudingiausią NBA krepšininką

Kristapas Porzingis praėjusią naktį Filadelfijoje sužaidė vienas geriausių karjeros rungtynių – pelnė 29 taškus ir buvo rezultatyviausias žaidėjas aikštėje, tačiau to pergalei neužteko. Latvio atstovaujamas Bostono „Celtics“ (5/2) klubas išvykoje 103:106 (27:22, 27:39, 17:20, 32:25) pralaimėjo „76ers“ ekipai (6/1). Iki rungtynių pabaigos likus mažiau nei 4 minutėms Filadelfijos komanda pirmavo 15 taškų persvara, tačiau „keltai“ sugebėjo grįžti į rungtynes.
2023-11-09

Naudingiausias NBA krepšininkas pasiuntė nerimastingą žinutę „76ers“ klubui

Nuo savo profesionalo karjeros pradžios 2014 m. Filadelfijos „76ers“ rungtyniaujantis Joelis Embiidas pirmą kartą prakalbo apie galimybę tęsti karjerą kitur. „Tiesiog noriu laimėti titulą, – interviu su Mavericku Carteriu sakė NBA žvaigždė. – Noriu laimėti titulą Filadelfijoje arba kažkur kitur. Tiesiog noriu turėti galimybę tam.“ „76ers“ 2014 m. NBA naujokų biržoje J.Embiidą pasirinko trečiuoju šaukimu.
2023-07-18

Shaqas nestabdo: sukritikavo Embiidą ir kalbėjo apie Wembanyamą

Keturiskart Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionu tapęs Shaquille‘as O‘Nealas pasisakė apie būsimą pirmąjį naujokų biržos šaukimą. Pasak NBA legendos, jo laikais Victoras Wembanyama nebūtų sėkmingas žaidėjas dėl pernelyg liauno kūno, o būtent anksčiau lyga garsėjo kietu žaidimu. „Jeigu tai būtų mano laikai, užtektų vos kartą stumtelėti Victorą, jis iškart taptų vištienos sriuba su makaronais, kurį aš labai mėgstu.
2023-05-18

Embiido metimas išplėšė „76ers“ ekipai pergalę Jutoje

Dramatišką pergalę NBA lygoje iškovojo Filadelfijos „76ers“ (26-16) krepšininkai. Jie svečiuose paskutinėmis sekundėmis 118:117 (41:24, 25:32, 22:29, 30:32) palaužė Jutos „Jazz“ (22-24) komandą ir nutraukė jos dviejų paeiliui laimėtų rungtynių seriją. Galingai mače startavę svečiai jau pirmajame kėlinyje ėmė dominuoti ir susikrovė didžiulį 20 taškų pranašumą (41:21). Aikštės šeimininkams atsitiesti pavyko jau antrajame ketvirtyje.
2023-01-15

Ketvirtas kartas nemelavo: „76ers“ pasiekė pirmąją sezono pergalę

Pergalę NBA iškovojo Filadelfijos „76ers“ (1/3) ekipa. Doco Riverso auklėtiniai savo arenoje 120:106 (33:23, 31:23, 26:30, 30:30) įveikė Indianos „Pacers“ (1/3) komandą. Filadelfijos ekipai tai yra pirmoji sezono pergalė po keturių sužaistų rungtynių. Nugalėtojus į priekį vedė Jameso Hardeno ir Joelo Embiido duetas, kurie kartu surinko 55 taškus.
2022-10-25

40 taškų suvertęs Embiidas neišgelbėjo „76ers“ nuo trečio pralaimėjimo iš eilės

Vis dar be pergalės NBA lygoje lieka Filadelfijos „76ers“ (0/3) krepšininkai. Šį kartą Doco Riverso auklėtiniai namuose 105:114 (25:19, 26:35, 26:31, 28:29) neatsilaikė prieš San Antonijaus „Spurs“ (2-1) komandą. Greggo Popovičiaus treniruojama ekipa į priekį šovė ketvirtajame kėlinyje, kai surengė spurtą 15-2, o skirtumas išaugo iki dviženklio (90:102). Aikštės šeimininkų pastangos taisyti situaciją daug naudos neatnešė.
2022-10-23

Hardenas prisiminė geriausius savo laikus, bet pergalę šventė „Bucks“

Pergalę NBA iškovojo Milvokio „Bucks“ ekipa. Mike'o Budenholzero auklėtiniai svetimoje arenoje 90:88 (30:24, 17:21, 26:18, 17:25) palaužė Filadelfijos „76ers“ komandą. Giannis Antetokounmpo nualėtojams per 36 minutes įmetė 21 tašką (8/13 dvit., 1/3 trit., 2/5 baud.), atkovojo 13 kamuolių, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, bet padarė 1 klaidą, prasižengė 4 kartus. Jamesas Hardenas pralaimėjusiems per 40 minučių surinko 31 tašką (12/17 dvit., 1/7 trit., 4/4 baud.
2022-10-21

Geriausiame NBA penketuke – du europiečiai, Jamesas už borto

Ketvirtadienio vakarą buvo paskelbti geriausi šio Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) žaidėjai. Analitikai sudarė tris krepšininkų penketukus, o pirmajame – dviejų europiečių pavardės. Pirmajame penketuke dominavo Milvokio „Bucks“ ir Hiustono „Rockets“ lyderiai graikas Giannis Antetokounmpo bei amerikietis Jamesas Hardenas, jie surinko maksimalų balų skaičių.
2019-05-23

Orlande – Butlerio debiutas su „76ers” marškinėliais ir sužverėjęs Embiidas

Netikėtą nesėkmę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) ketvirtadienio rytą patyrė Filadelfijos „76ers“ (9/7) ekipa. Filadelfijos komanda išvykoje 106:111 (30:27, 22:26, 35:23, 19:35) nusileido Orlando „Magic“ (7/8) komandai. „76ers“ po trijų kėlinių dar pirmavo 11 taškų skirtumu - 87:76. Tiesa, mačo pabaiga buvo įtempta, o nervingą dvikovą vis tik sėkmingiau sužaidė šeimininkai. Orlande debiutavo NBA lygos žvaigždė Jimmy Butleris. Jis per 33 minutes stebuklo nesukūrė.