Kristapas Porzingis praėjusią naktį Filadelfijoje sužaidė vienas geriausių karjeros rungtynių – pelnė 29 taškus ir buvo rezultatyviausias žaidėjas aikštėje, tačiau to pergalei neužteko. Latvio atstovaujamas Bostono „Celtics“ (5/2) klubas išvykoje 103:106 (27:22, 27:39, 17:20, 32:25) pralaimėjo „76ers“ ekipai (6/1).

Iki rungtynių pabaigos likus mažiau nei 4 minutėms Filadelfijos komanda pirmavo 15 taškų persvara, tačiau „keltai“ sugebėjo grįžti į rungtynes. Rungtynių pabaigoje pratęsimą galėjo išplėšti tas pats K. Porzingis, tačiau jo tolimas metimas skriejo pro šalį.

K. Porzingis per 31 min. taip pat atkovojo 6 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Įdomu tai, kad „Celtics“ dar antrojo kėlinio pradžioje turėjo 11 taškų pranašumą.

„76ers“ laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių (56:43), tačiau atliko mažiau rezultatyvių perdavimų (20:28).

Tuo metu „76ers“ vežimą į priekį tempė atitinkamai 27 ir 25 taškus pelnę Joelis Embiidas ir Tyrese‘as Maxey.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad J. Embiidas praėjusį sezoną tapo naudingiausiu ir rezultatyviausiu NBA krepšininku.

K. Porzingio žaidimo epizodus galite rasti naujienos viršuje esančiame lange.

NBA rungtynes jums patogiu metu galite stebėti „Go3“ platformoje.