porzingis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „porzingis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „porzingis“.

Kristapas Porzingis svariai prisidėjo prie sunkios „Celtics“ pergalės

Po atkaklios kovos pergalę NBA reguliariojo sezono dvikovoje iškovojo Bostono „Celtics“ (37/11) klubas. Joe'o Mazzulla auklėtiniai savo arenoje 129:124 (36:26, 45:40, 25:37, 23:21) įveikė Indianos „Pacers“ (27/21) krepšininkus. Kristaps Porzingis Bostono klube buvo vienas lyderių. Po čiurnos traumos į aikštę sugrįžęs latvis per 31 žaidimo minutę įmetė 17 taškų (4/11 dvit., 2/6 trit., 3/4 baud.
2024-01-31

Kristapas Porzingis buvo rezultatyviausias rungtynių žaidėjas: pranoko naudingiausią NBA krepšininką

Kristapas Porzingis praėjusią naktį Filadelfijoje sužaidė vienas geriausių karjeros rungtynių – pelnė 29 taškus ir buvo rezultatyviausias žaidėjas aikštėje, tačiau to pergalei neužteko. Latvio atstovaujamas Bostono „Celtics“ (5/2) klubas išvykoje 103:106 (27:22, 27:39, 17:20, 32:25) pralaimėjo „76ers“ ekipai (6/1). Iki rungtynių pabaigos likus mažiau nei 4 minutėms Filadelfijos komanda pirmavo 15 taškų persvara, tačiau „keltai“ sugebėjo grįžti į rungtynes.
2023-11-09

Latvijos rinktinės kandidatų sąrašas: du NBA ir trys LKL krepšininkai

Pasaulio čempionate kovosianti Latvijos vyrų krepšinio rinktinė paskelbė kandidatų sąrašą. Jame – gausybė žinomų pavardžių. Latvijos nacionalinė komanda planetos pirmenybėse tikisi sulaukti Bostono „Celtics“ aukštaūgio Kristapo Porzingio bei Oklahomos „Thunder“ puolėjo Daviso Bertanio pagalbos. Kandidatų sąraše atsidūrė ir Kauno „Žalgirio“ puolėjas Rolandas Šmitas. Taip pat buvo pakviesti dar du krepšininkai, žaidę „Betsafe-LKL“ čempionate: Martinas Laksa bei Arturas Žagaras.
2023-06-28

Porzingio blykstelėjimas: mače su „76er“ pelnė 32 taškus

Pergalę NBA iškovojo Filadelfijos „76ers“ (4/4) klubas. Doco Riverso auklėtiniai svetimoje arenoje 118:111 (30:28, 22:24, 34:21, 32:38) palaužė Vašingtono „Wizards“ (3/4) ekipą. Kristapas Porzingis sužaidė geriausias sezono rungtynes JAV sostinės klube. Latvis per 34 minutes pelnė 32 taškus (7/10 dvit., 3/7 trit., 9/9 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, bet prasižengė 3 kartus.
2022-11-01

Porzingis siautėjo, bet Valančiūnas su „Grizzlies“ šventė pergalę Dalase

Memfio „Grizzlies“ (26-25) ekipa vis labiau stiprina pozicijas kovoje dėl patekimo į NBA atkrintamąsias varžybas. Nors ir nesulaikė latvio Kristapo Porzingio, šįkart „grizliai“ išsivežė pergalę iš Dalaso. Jono Valančiūno klubas 121:107 (31:32, 28:24, 41:22, 21:29) nugalėjo „Mavericks“, kurią vienu metu triuškino 25 taškų skirtumu. Lietuvis per 27 minutes pelnė 8 taškus (3/6 dvit., 2/2 baud.) ir atkovojo 10 kamuolių. Pagal pastarąjį rodiklį jis buvo nepralenkiamas komandoje.
2020-02-06

NBA arenoje – lygiaverčių varžovų dvikovos

Pastaruoju metu NBA čempionate banguotai žaidžia Indianos „Pacers“ ir Dalaso „Mavericks“ klubai, kuriems atstovauja Lietuvos ir Latvijos krepšinio žvaigždės Domantas Sabonis bei Kristapas Porzingis. Abi komandos laimėjo tik dvejas iš paskutinių penkerių rungtynių. Šiąnakt Lietuvos laiku Indianapolio ekipos namie laukia mūšis su turnyro lentelės kaimynais Filadelfijos „76ers“ krepšininkais. Dar nežinia, ar aikštėje pasirodys lietuvis, kuris gydėsi kelio traumą.
2020-01-13

NBA arenose „braliukų“ latvių laukia itin galingi varžovai

NBA čempionate pastaruoju metu permainingai žaidžia Dalaso „Mavericks“ klubas, kuriam atstovauja Europos superžvaigdės slovėnas Luka Dončičius ir latvis Kristapas Porzingis. Dalaso komanda laimėjo tik du iš pastarųjų penkių mačų, Vakarų konferencijoje nukrito į šeštąją vietą (23 pergalės ir 13 pralaimėjimų). Kurį laiką dėl traumos nežaidęs K. Porzingis šią savaitę pasirengęs grįžti į rikiuotę. Latvis yra vienas naudingiausių ekipos žaidėjų.
2020-01-08

Porzingio neužteko: „Mavericks“ neatsilaikė prieš „Celtics“

Latvis Kristaps Porzingis sužaidė galingas rungtynes, bet jo atstovaujama Dalaso „Mavericks“ patyrė retą nesėkmę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA). „Mavericks“ namuose 103:109 krito prieš Bostono „Celtics“. Ryškiausią žvaigždę Luka Dončičių praradusi Dalaso komanda ilgai kovojo taškas į tašką, bet galiausiai pripažino svečių pranašumą ketvirtojo kėlinio metu.
2019-12-19

Eilinė diena NBA: Dončičiaus trigubas dublis ir merdintys „Warriors“

Luka Dončičius nemažina apsukų, o jo atstovaujamas Dalaso „Mavericks“ (9-5) klubas, rungtynėse prieš absoliučią krizę išgyvenančius lygos vicečempionus Oklando „Warriors“ (3-13), šventė triuškinančią pergalę.
2019-11-21

Dončičiaus pastangų ir vėl buvo maža: „Mavericks“ nusileido autsaideriams

Puikaus Luka Dončičiaus ir Kristapo Porzingio žaidimo neužteko Dalaso „Mavericks“ (6-5) klubui, rungtynėse prieš vienus iš lygos autsaiderių Niujorko „Knicks“ (3-9). „Mavericks“ po įtemptos kovos turėjo pripažinti rungtynių šeimininkų pranašumą Niujorke 103:106 (23:27, 30:31, 34:29,16:19). Dar vienas įspūdingas rungtynes sužaidė L. Dončičius, įsirašęs trigubą dublį: 33 taškai, 10 atkovotų kamuolių bei 11 rezultatyvių perdavimų.