Domantas Sabonis ant NBA parketo vėl buvo sunkiai sustabdomas, savo pasirodymą paženklino įspūdidingu dėjimu per Joelį Embiidą, tačiau jo atstovaujama Indianapolio „Pacers“ (7/5) namuose nusileido Filadelfijos „76ers“ (7/5) krepšininkams.

Filadelfijos komanda šventė pergalę rezultatu 94:100 (23:29, 27:21, 21:28, 23:22).

Pirmoji rungytnių pusė D. Sabonio komandai klostėsi puikiai, kova vyko taškas į tašką, tačiau svečiai savo pranašumą pradėjo įrodinėti trečiojo kėlinio pabaigoje, kai spurtavo 5:13. Vėliau svečiai ketvirtojo kėlinio metu pridėjo spurtą 0:9 ir intrigos dvikovoje nebeliko (75:92).

„Pacers” dar bandė grįžti į rungtynes ir buvo sumažinę atsilikimą iki 8 taškų, tačiau vos per kelias akimirkas svečiai vėl nutolo ir iškvojo sunkią bei efektingą pergalę.

Sabonis žaidė 31 minutę, per kurią pelnė 16 taškų, sugriebė 11 kamuolių ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Pacers“: Victoras Oladipo 36, D.Sabonis 16, Bojanas Bogdanovičius 13.

„76ers“: Joelis Embiidas 20, Dario Šaričius 18, Benas Simmonsas 16, Robertas Covingtonas 13, Landry Shametas 12.