Mantas Kuklys įvarčiu prisidėjo prie pergalės Kazachstano futbolo čempionate. Lietuvio atstovaujama Taldykorgano „Žetisu“ sekmadienį namuose 2:0 (2:0) nugalėjo Pavlodaro „Irtyš“.

Šeimininkų darbą palengvino varžovams parodyta raudona kortelė. 16-ąją minutę iš aikštės išvytas Rafkatas Aslanas.

Kiekybine persvara pirmasis pasinaudojo M. Kuklys. 31-erių saugas kamuolį į vartus nukreipė 17-ąją minutę.

Lietuvio pavyzdžiu 36-ąją minutę pasekė komandos draugas Olegas Chromcovas.

M. Kuklys žaidė visas rungtynes. Futbolininkas 11-ąją minutę įspėtas geltona kortelė.

Saugas šiame sezone Kazachstano čempionate pelnė trečiąjį įvartį.

„Žetisu“ (29 taškai) Kazachstano lygoje žengia šešta. Čempionate rungiasi 12-a komandų.