irtyš

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „irtyš“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „irtyš“.

Kazachstane – dar vienas Manto Kuklio įvartis

Mantas Kuklys įvarčiu prisidėjo prie pergalės Kazachstano futbolo čempionate. Lietuvio atstovaujama Taldykorgano „Žetisu“ sekmadienį namuose 2:0 (2:0) nugalėjo Pavlodaro „Irtyš“. Šeimininkų darbą palengvino varžovams parodyta raudona kortelė. 16-ąją minutę iš aikštės išvytas Rafkatas Aslanas. Kiekybine persvara pirmasis pasinaudojo M. Kuklys. 31-erių saugas kamuolį į vartus nukreipė 17-ąją minutę. <br> Lietuvio pavyzdžiu 36-ąją minutę pasekė komandos draugas Olegas Chromcovas.
2018-08-19

„Trakų“ saugas po apmaudžių lygiųjų su „Partizan“: labai gaila

„Trakų“ futbolininkai metė rimtą iššūkį Belgrado „Partizan“ klubui, tačiau du praleisti įvarčiai standartinių padėčių metu neleido Lietuvos komandai peržengti serbų barjero. Birželio mėnesio pabaigoje prie „Trakų“ prisijungęs saugas Donatas Kazlauskas iš karto tapo svarbia komandos dalimi ir žaidė visose šešeriose šio sezono Europos lygos rungtynėse.
2018-08-03

„Trakai“ šokiravo Serbiją, bet triūsą nubraukė apmaudžiai praleistas įvartis

„Trakai“ UEFA Europos lygos antrojo kvalifikacinio etapo atsakomosiose rungtynėse šokiravo Serbiją. Prieš šios šalies vicečempioną Belgrado „Partizan“ trakiškiai Vilniuje pirmavo, bet praleido apmaudų įvartį ir sužaidė netenkinusiomis lygiosiomis 1:1 (1:1). Lietuvos komanda į priekį išsiveržė 9-ąją minutę. Po kampinio stipriai galva į vartus smūgiavo Justinas Januševskis. Vartininkas Vladimiras Stojkovičius atmušė kamuolį. Prie jo suskubo ir į vartų tinklą pasiuntė gynėjas Jevgenijus Osipovas.
2018-08-02

Policija sukelta ant kojų: atvyks vieni aršiausių sirgalių pasaulyje

Sėkmingą periodą išgyvenantis Lietuvos klubinis futbolas skina pergales tarptautinėse varžybose. Jos sirgaliams suteikia džiaugsmo, bet priverčia sunerimti šalies policiją. „Sūduva“ ruošis visiems įmanomiems scenarijams Marijampolės „Sūduva“ pirmajame UEFA Čempionų lygos kvalifikacinio turnyro etape sensacingai eliminavo Nikosijos APOEL.
2018-07-20

„Trakų“ žaidėjai: šansai – neblogi, reikia jais pasinaudoti

A lygos bronziniai prizininkai „Trakų“ futbolininkai žaisti atsakomųjų UEFA Europos lygos atrankos pirmojo etapo rungtynių su Pavlodaro „Irtyš” ekipa išvyko pirmadienio vakarą. Naktį jie pasiekė Astanos miestą, o antradienį surengė pirmąją treniruotę. Ketvirtadienį riterių laukia dvikova Pavlodare, į kurį dar laukia skrydis ir kurios metu svarbu bus nepralaimėti. Pirmosios rungtynės Vilniuje baigėsi nulinėmis lygiosiomis.
2018-07-18

„Trakų“ vartininkas tapo didvyriu – lemiamu metu atrėmė 11 metrų baudinį

„Trakai“ antrąjį UEFA Europos lygos kvalifikacinio turnyrą etapą pradėjo nerezultatyviomis lygiosiomis. Trakiškiai namuose 0:0 sužaidė su Pavlodaro „Irtyš“ futbolininkais iš Kazachstano. „Trakai“ pačioje rungtynių pabaigoje galėjo ir pralaimėti, bet 86-ąją minutę Sergejaus Kisliako nuo 11 metrų žymos smūgiuotą kamuolį atrėmė vartininkas Tomas Švedkauskas. Atsakomosios rungtynes vyks po savaitės Kazachstane. Trakiškiai preliminariame etape eliminavo „Cefn Druids“ iš Velso.
2018-07-12

Naujasis „Trakų“ strategas: į Velsą vykstame ne gintis, o mušti įvarčius

Trečiadienio ryte „Trakų“ klubas iš Vilniaus oro uosto išskrenda į Velsą, kur ketvirtadienį rungtynėmis su „Cefn Druids“ pradės 2018 metų UEFA Europos lygos kampaniją. Sumažėjęs klubinis šalies reitingas trečiajai A lygos komandai garantavo startą ne pirmajame, o nuliniame etape. „Nuliniame, tai nuliniame.
2018-06-27

Georgas Freidgeimas grįžta į „Žalgirio“ šeimą

Po pirmųjų kontrolinių rungtynių „Žalgirio“ gretas oficialiai papildė patyręs gynėjas Georgas Freidgeimas. 30-metis futbolininkas į komandą grįžta po pusmečio pertraukos ir su žalgiriečiais pradės aštuntąjį sezoną. „Labai smagu grįžti į „Žalgirio“ šeimą.
2018-01-21

„Sūduvos“ gretas papildė Semiras Kerla

Prie „Sūduvos“ prisijungia neblogai Lietuvos futbolo mėgėjams pažįstamas gynėjas iš Bosnijos ir Hercegovinos Semiras Kerla. 29 metų, 191 cm ūgio futbolininkas savo profesionalią karjerą pradėjo gimtajame Sarajeve, „Železničar“ klube, su kuriuo tris kartus tapo Bosnijos ir Hecegovinos čempionu, kartą laimėjo šalies taurę. Semiras legionieriaus duonos pirmą kartą paragavo 2011 metais, perėjęs į Graikijos „Panseraikos“ klubą.
2017-06-30

Du buvę Panevėžio „Ekrano“ futbolininkai rado naujus klubus

Naujos komandos paieškos sekasi ne visiems buvusiems Panevėžio „Ekrano“ žaidėjams. Po dviejų mėnesių peržiūrų sutartis pasirašė tik gynėjas Laurynas Rimavičius ir vartininkas Bogdanas Stefanovičius. L. Rimavičius įrodė savo vertę Kazachstano klubo Pavlodaro „Irtyš“ treneriams. Su aukščiausios kazachų futbolo lygos bronzininkais buvęs „Ekrano“ gynėjas pasirašė vienų metų kontraktą. „Ekranui“ atstovavęs serbas B. Stefanovičius nuo šiol turėtų ginti Slovakijos I lygos „Humenne“ vartus.