„Trakai“ UEFA Europos lygos antrojo kvalifikacinio etapo atsakomosiose rungtynėse šokiravo Serbiją. Prieš šios šalies vicečempioną Belgrado „Partizan“ trakiškiai Vilniuje pirmavo, bet praleido apmaudų įvartį ir sužaidė netenkinusiomis lygiosiomis 1:1 (1:1).

Lietuvos komanda į priekį išsiveržė 9-ąją minutę. Po kampinio stipriai galva į vartus smūgiavo Justinas Januševskis. Vartininkas Vladimiras Stojkovičius atmušė kamuolį. Prie jo suskubo ir į vartų tinklą pasiuntė gynėjas Jevgenijus Osipovas.

Pirmajame kėlinyje progą po kontratakos turėjo ir Svajūnas Čyžas. „Trakų“ saugas nepataikė į vartus.

Vėliau meistriškumo ne kartą teko demonstruoti „Trakų“ vartininkui Tomui Švedkauskui. Per pridėtą pirmojo kėlinio laiką (45+3 minutė) bejėgis buvo ir jis. Sumaištimi po kampinio pasinaudojo Nemanja Miletičius.

Trakų komandos viltys atgijo 53-ąją minutę, kai antroji geltona kortelė parodyta varžovui Seydouba Soumah.

Vis dėlto šeimininkams kiekybine persvara pasinaudoti nepavyko.

Rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1. Į trečiąjį etapą žengė „Partizan“, prieš savaitę namuose laimėjęs 1:0.

„Trakai“ šiemet preliminariame Europos lygos etape eliminavo Velso „Cefn Druids“, pirmajame – Pavlodaro „Irtyš“ iš Kazachstano.