svajūnas čyžas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „svajūnas čyžas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „svajūnas čyžas“.

„Trakai“ Klaipėdoje iškovojo antrąją pergalę iš eilės

Po batalijų tarptautiniame fronte į Lietuvos futbolo A lygos kovas grįžę „Trakai“ iškovojo antrąją pergalę iš eilės. 22-ojo turo rungtynėse išvykoje „riteriai“ 2:0 (1:0) palaužė Klaipėdos „Atlantą“. Svečiai iš Trakų ilgiau kontroliavo kamuolį ir vertė šeimininkus gintis didelėmis pajėgomis. Tiesa, pirmojo įvarčio teko palaukti – jis buvo pelnytas 26-ąją minutę.
2018-08-19

„Trakai“ stiprinasi dar vienu puolėju

Į A lygos bronzos medalius besitaikantis „Trakų“ klubas sudėtį stiprina dar vienu puolėju Vadimu Monzonu. Visose Rusijos jaunimo rinktinėse žaidęs puolėjas į riterių ekipą atvyksta iš Izraelio, Beer Shevos „Hapoel“ klubo, su kuriuo tapo šalies čempionu. „Baigėsi sutartis, atsirado „Trakų“ pasiūlymas ir aš čia. Pirmieji įspūdžiai labai geri, nors aš kažko kito ir nesitikėjau. Lietuva yra Europos Sąjungos šalis ir, natūralu, kad čia gyvenimas kitoks nei Rusijoje ar Izraelyje.
2018-08-18

„Trakai“ šokiravo Serbiją, bet triūsą nubraukė apmaudžiai praleistas įvartis

„Trakai“ UEFA Europos lygos antrojo kvalifikacinio etapo atsakomosiose rungtynėse šokiravo Serbiją. Prieš šios šalies vicečempioną Belgrado „Partizan“ trakiškiai Vilniuje pirmavo, bet praleido apmaudų įvartį ir sužaidė netenkinusiomis lygiosiomis 1:1 (1:1). Lietuvos komanda į priekį išsiveržė 9-ąją minutę. Po kampinio stipriai galva į vartus smūgiavo Justinas Januševskis. Vartininkas Vladimiras Stojkovičius atmušė kamuolį. Prie jo suskubo ir į vartų tinklą pasiuntė gynėjas Jevgenijus Osipovas.
2018-08-02

„Trakai“ atsisveikino su legionieriumi iš Izraelio

Prieš metus į Lietuvą atvykęs Alonas Netzeras atsisveikino su komandos draugais bei išvyko namo į Izrealį. Prieš išvyką gynėjas su „Trakais“ abipusiu sutarimu nutraukė sutartį. Atvykęs į komandą praėjusią vasarą, A. Netzeras labai greitai išsikovojo vietą starto sudėty ir tapo svarbia ekipos dalimi. Jo sėkmingas žaidimas tapo paskata pasirašyti naują sutartį.
2018-06-04

Lietuvos U-21 rinktinė iškovojo Baltijos taurę

Lietuvos U-21 rinktinė antradienį Gargžduose pademonstravo puikų žaidimą ir kovoje dėl Baltijos taurės palaužė Latvijos komandą 1:0, taip susigrąžindama trofėjų po aštuonerių metų pertraukos. Vyriausiasis komandos treneris Caritas Falchas po paskutinių rungtynių su Estijos rinktine (1:1) atliko tris keitimus – pirmą kartą ekipoje nuo mačo pradžios žaidė Pijus Širvys, taip pat vienuoliktuke buvo ir Edvinas Kloniūnas su Edgaru Dubicku.
2018-06-04

Baltijos taurės starte – dramatiškos U-21 rinktinės lygiosios

Antradienio vakarą startavo 2018 metų Baltijos taurės U-21 rinktinių varžybos. Lietuvos jaunimo rinktinė po ilgos pertraukos įmušė įvartį, tačiau trapios persvaros lietuviams išlaikyti nepavyko – Pernu mieste jie sužaidė lygiosiomis 1:1 su Estijos komanda. Rungtynių pradžioje abi komandos žaidė atakuojantį futbolą, o pirmąją rimtesnę progą įmušti turėjo estai.
2018-05-29

9-ojo turo apžvalga: intrigai A lygoje iškilo grėsmė

Marijampolės „Sūduva“ nemažina apsukų bei, naudodamasi Vilniaus „Žalgirio“ kluptelėjimais, didina atotrūkį. Dabar turnyro favoritus skiria devyni taškai. Banguoja. Antrasis sezono ratas „Žalgiriui“ prasidėjo nekaip – vilniečiai du sykius iš eilės nepajėgė įveikti Kauno klubų. Maža to, po lygiųjų 1:1 su Kauno „Stumbru“ pastarosios ekipos treneris Mariano Barreto pareiškė, kad jo ekipa ne iškovojo tašką, bet prarado du.
2018-04-26

Atkutę „Trakai“ pradeda vytis lygos favoritus

Sunkiai A lygos sezoną pradėjusi „Trakų“ komanda po truputį įgauna pagreitį. Trakiškiai šalies čempionate iškovojo antrąją pergalę iš eilės, kai antradienį LFF stadione rezultatu 1:0 palaužė „Kauno Žalgirio“ atstovus. Pirmajame kėlinyje iniciatyva priklausė „Trakams“, tačiau mačo šeimininkams sunkiai sekėsi pramušti varžovų gynybą. Iš pradžių Jevgenijaus Osipovo smūgį galva atrėmė vartininkas Martynas Matuzas. Po to galimybę turėjo Rokas Gedminas, bet trakiškis smūgiavo virš vartų.
2018-04-25

Olegas Vasilenka – apie prabėgusius metus, jaunimą ir būsimą sezoną

Sausio vidury į Lietuvą atvykęs Olegas Vasilenka pirmąja stotele pasirinko „Sportimos“ maniežą. Ten jis turėjo galimybę susipažinti su būsimais auklėtiniais, kurie apie naujojo trenerio atvykimą nieko nežinojo. Kaip vėliau O. Vasilenka atskleidė – geriausią įspūdį jam paliko Valdemaras Borovskis ir jaunasis Svajūnas Čyžas, kurių treneris apskritai nebuvo matęs. Dar po kelių dienų strategas oficialiai tapo „Trakų“ treneriu ir pradėjo ilgą kelią, kurio pradžioje prošvaistės buvo vos matomos.
2017-11-23

„Trakų“ apdovanojimai: geriausias – Michailo Šiška, siela – Valdemaras Borovskis

Trečiąją vietą Lietuvos futbolo čempionate užėmęs „Trakų“ klubas uždarė sezoną. Ceremonijos metu netrūko gražių kalbų, apdovanojimų. Lietuvos futbolo federacijos (LFF) prezidentas Tomas Danilevičius įteikė ir trečiajai vietai skirtą taurę. „Labai smagu, kad toks jaunas klubas ketvirtus metus iš eilės iškovojo kelialapį į UEFA turnyrą ir trečius metus iš eilės laimėjo medalius.