jevgenijus osipovas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jevgenijus osipovas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jevgenijus osipovas“.

„Trakai“ šokiravo Serbiją, bet triūsą nubraukė apmaudžiai praleistas įvartis

„Trakai“ UEFA Europos lygos antrojo kvalifikacinio etapo atsakomosiose rungtynėse šokiravo Serbiją. Prieš šios šalies vicečempioną Belgrado „Partizan“ trakiškiai Vilniuje pirmavo, bet praleido apmaudų įvartį ir sužaidė netenkinusiomis lygiosiomis 1:1 (1:1). Lietuvos komanda į priekį išsiveržė 9-ąją minutę. Po kampinio stipriai galva į vartus smūgiavo Justinas Januševskis. Vartininkas Vladimiras Stojkovičius atmušė kamuolį. Prie jo suskubo ir į vartų tinklą pasiuntė gynėjas Jevgenijus Osipovas.
2018-08-02

„Stumbro“ horizonte – pirmasis lygos trejetas

Jauna ir ambicinga Kauno „Stumbro“ komanda žaidžia geriausią atkarpą Lietuvos čempionate. Ketvirtąją pergalę per paskutines penkerias rungtynes iškovoję kauniečiai Lietuvos futbolo čempionato 17-ojo turo rungtynėse 1:0 (1:0) įveikė „Trakus“ su naujuoju treneriu Jose Antonio Vicuna priešakyje. 13-ąją susitikimo minutę gerą progą išsiveržti į priekį turėjo svečiai. Etienne’as staigiai prasimetė kamuolį pro varžovą, tačiau belgo smūgiuotas kamuolys skriejo virš vartų.
2018-06-19

Tomas Švedkauskas nustelbė gimtojo miesto klubą

„Trakų“ vartininkas Tomas Švedkauskas ir toliau nepraleidžia A lygoje. 12-ojo turo mače išvykoje su titulą ginančia Marijampolės „Sūduva“ vartų sargas sužaidė įspūdingas rungtynes ir padėjo savo komandai iškovoti tašką – 0:0. Per pirmąsias 45 minutes abi komandos daug kovojo aikštės viduryje ir aštrių smūgių į vartų plotą neatliko. Pirmojoje kėlinio pusėje iniciatyva priklausė „Sūduvai“, tačiau vėliau „Trakams“ pavyko perkelti veiksmą į varžovų aikštės pusę.
2018-05-06

„Trakai“ stiprinasi gynėju iš Rusijos „Premier“ lygos

Praėjusio sezono A lygos bronzos medalių laimėtojai „Trakai” pasirašė sutartį su 31 metų rusu Jevgenijumi Osipovu. Didžiąją karjeros dalį Rusijos „Premier” lygoje praleidęs gynėjas dar pernai atstovavo „Orenburg” klubui, o šiemet į „Trakus“ atvyksta kaip laisvasis agentas. „Po Arūno Klimavičiaus išvykimo, vidurio gynėjų grandyje atsirado vakancija, kurią pagaliau užpildėme.