Trečiadienio vakarą sužaistos dar dvejos UEFA čempionų lygos aštuntfinalio porų pirmosios rungtynės.

Fredas (nuotr. SCANPIX)

Smagią pergalę namuose iškovojo Donecko „Shakhtar" klubas 2:1 (0:1) įveikęs „Romą".

41-ą mačo minutę turkas Cergizas Underis išvedė svečių komandą į priekį (0:1).

Antrajame kėlinyje pabudusi Donecko ekipa pradėjo diktuoti savo sąlygas. 52-ą susitikimo minutę po puikaus komandos draugo perdavimo Facundo Ferreyra pabėgo į greitą ataką ir įveikęs priešininkų gynybą pasiuntė kamuolį į varžovų vartus (1:1).

71-ą minutę brazilas Fredas fantastiniu baudos smūgiu dar kartą pakėlė iš savo kėdžių Donecko komandos gerbėjus (2:1) ir išplėšė perglę Ukrainos ekipai.

Šių rungtynių įvarčius galite pamatyti čia:

Tuo tarpu kitose trečiadienio rungtynėse futbolo gerbėjai taip ir neišvydo įvarčių. „Sevilla" klubas namuose sužaidė lygiosiomis 0:0 su Mančesterio „United" komanda.

Žymiai daugiau progų šiame mače sukūrę aikštelės šeimininkai atliko net 8 tikslius smūgius į vartų stačiakampį, tačiau įmušti įvarčio taip ir nesugebėjo.

Atskirų aplodismentų nusipelnė ir Mančesterio „United" vartininkas Davidas De Gea, ne kartą gelbėjęs savo komandą nuo priešininkų įvarčių.

Atsakomieji šių poro susitikimai įvyks kovos 13 dieną.

Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!