Nesėkmių ruožas nesibaigia praėjusią vasarą krūvas pinigų išleidusiam „Manchester United“ klbui. Šįkart „raudonieji velniai“ išvykoje 3:1 nusileido „Watford“ vienuolikei.

Pirmieji įvartį pelnė aikštės šeimininkai, kai 34-ąją minutę pasižymėjo Etienne Capoue.

62-ąją minutę rezultatą išlygino Marcusas Rashfordas, tačiau rungtynių pabaiga sėkmingesnė buvo „Watford“ ekipai.

84-ąją minutę į priekį šeimininkus išvedė Juanas Camilo Zuniga, o pergalę jau per pridėtą antrojo kėlinio laiką įtvirtino Troy`us Deeney.

Dar šią savaitę nuo Roterdamo „Feynoord“ kritę „raudonieji velniai“ anksčiau pralaimėjo ir miesto derbį „City“ ekipai.