0

Londono „Chelsea futbolininkai šį sezoną globojami futbolo dievų. Čempionų lygos taurės savininkas paaiškėjo po vienuolikos metrų baudinių serijos. Pagrindinis finalo rungtynių laikas tarp Londono “Chelsea„ ir Miuncheno 1-1. Pridėtas laikas neišaiškino nugalėtojų, o per 11 metrų baudinių seriją triumfavo “mėlynieji".

Skaičiai po pirmo kėlinio: Smūgiai į vartų pusę. Miuncheno „Bayern“ - 13 Londono „Chelsea“ - 2; smūgiai į vartus - 2-1; kampiniai 8-0; kamuolio kontrolė 80/20 procentų. Rezultatas 0-0.

Skaičiai po antro kėlinio: Smūgiai į vartų pusę. Miuncheno „Bayern“ - 14 Londono „Chelsea“ - 5; smūgiai į vartus 4-2; kampiniai 9-1; kamuolio kontrolė - 56-44 procentai. Rezultatas: 1-1.

„Bayern“: Mario Gomezas, Arjenas Robbenas, Thomasas Mulleris. Šie trys vokiečų ekipos žaidėjai daugiausia atakavo Londono vartus.

Virpstas: 20 minutę A.Robbenas patikrino,ar Londono „Chelsea“ ekipos vartų konstrukcija yra patvari.

Žvaigždė: Petras Čechas. Vartininkas ne kartą gelbėjo britus nuo įvarčių

Taktika: Tiek pirmame, tiek antrame kėlinyje bavarų klubas sukūrė daug progų, tačiau išnaudoti bent vieną per 20-25 kėlinių minutes nepavyko.

Nuošalė: 54 minutę „Bayern“ saugas Franckas Ribery atsidūrė už Ashley Cole;as nugaros ir pasiuntė kamuolį į „Chelsea“  vartus, tačiau šoninis arbitras užfiksavo nuošalę.

Dūris: Londono gretose suklydo A.Cole'as ir 83 minutę T.Mulleris galva pasiuntė kamuolį į P.Čecho vartus.

Skola: Po penkių minučių D.Drogba galva pasiuntė kamuolį į Manuelio Neuerio vartus. „Mėlynieji“ progą realizavo po vienintelio pakelto kampinio.

11 metrų baudinys. 93 min D.Drogba kyštelėjo koją besiveržiančiam F.Ribery ir teisėjas Pedro Proenca paskyrė 11m baudinų. A. Robbenas jo nerealizavo.

Loterija: Pirmieji muša vokiečiai. P.Lahmas - yra (1-0); J.Matta - nėra (1-0);M.Gomezas - yra (2-0); D.Luizas - yra (2-1); M.Neueris - yra (3-1); F.Lampardas  - yra (3-2);I. Oličius - nėra (3-2); A.Cole'as - yra (3-3); B.Šweinšteigeris - nėra (3-3); D.Drogba - yra (3-4).

Rezultatas:

„Bayern“ – „Chelsea“ 1:1 (3:4)

2' B. Schweinsteigeris (geltona kortelė)

81' A. Cole'as (geltona kortelė)

83' [1 - 0] T. Mülleris

86' D. Luiz (geltona kortelė)

88' [1 - 1] D. Drogba

93' D. Drogba (geltona kortelė)

120' F. Torresas (geltona kortelė)

Startinės komandų sudėtys:

„Bayern“: Manuelis Neueris; Anatolijus Tymoščiukas, Jerome'as Boatengas, Diego Contento, Philippas Lahmas; Toni Kroosas, Bastianas Schweinsteigeris, Franckas Ribery, Arjenas Robbenas; Mario Gomezas, Thomasas Mulleris.

„Chelsea“: Petras Čechas; Jose Bosingwa, Davidas Luizas, Gary Cahillas, Ashley Cole'as; Frankas Lampardas, Johnas Obi Mikelis, Ryanas Bertrandas Salomonas Kalou; Juanas Mata, Didieras Drogba.