Dviejų pergalių serijos Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) pirmenybėse nepavyko pratęsti Dariaus Songailos Vašingtono „Wizards“ komandai. Rytų konferencijos autsaiderė svečiuose 85:97 (17:25, 29:21, 17:22, 22:29) nusileido Naujojo Orleano „Hornets“ krepšininkams.

Beveik 20 minučių aikštelėje praleidęs lietuvis pelnė 7 (dvitaškiai 3/6, baudos 1/1) taškus, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį ir 4 kartus prasižengė.

„Wizards“ komandoje pasižymėjo Antawnas Jamisonas (22 tšk. ir 12 atk. kam.), Mike'as Jamesas (16 tšk.) bei Andray Blatche (11 tšk.).

„Hornets“ gretose įspūdingai rungtyniavo Chrisas Paulas. 23 metų gynėjas pelnė 15 taškų, atliko 16 rezultatyvių perdavimų ir atkovojo 10 kamuolių bei atliko septintąjį trigubą dublį per savo karjerą.

Rasualas Butleris nugalėtojams pelnė 21, Davidas Westas - 20, Jamesas Posey - 14, Tysonas Chandleris (11 atk. kam.) - 11 taškų.

Po šio pralaimėjimo „Wizards“ išliko paskutinėje Rytų konferencijos pozicijoje.