wizards

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „wizards“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „wizards“.

Bradley Bealo sugrįžimas į Vašingtoną pažymėtas asmeniniu rekordu

Į Vašingtoną sugrįžęs Bradley Bealas surengė sezono pasirodymą, o jo atstovaujamas Finikso „Suns“ (29-21) klubas 140:112 (42:28, 37:30, 37:28, 24:26) pranoko Vašingtono „Wizards“ (9-40). B. Bealas iš viso pelnė 43 taškus (12/16 dvit., 4/5 trit., 7/7 baudų) ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus. Gynėjas pagerino asmeninį sezono rezultatyvumo rekordą, kuris iki šiol buvo 37 taškai.
2024-02-05

Įspūdinga Jono Valančiūno pergalė: lietuvis buvo tikras žvėris, o klubas sumetė kone pusantro šimto taškų

Puikią pergalę NBA čempionate iškovojo Jono Valančiūno atstovaujamas Naujojo Orleano „Pelicans“ klubas. Lietuvio ekipa išvykoje 142:122 įveikė Vašingtono „Wizards“ komandą. „Wizards“ pirmavo pirmajame kėlinyje ir antrojo pradžioje. Pirmojo kėlinio viduryje „Wizards“ turėjo net 15 taškų pranašumą. Visgi įsibėgėjus antrajam kėliniui „Pelicans“ išsiveržė į priekį ir iniciatyvos varžovams daugiau neatidavė. Ketvirtojo kėlinio viduryje „Pelicans“ pirmavo rekordiniu 28 taškų skirtumu.
2023-12-14

NBA juokingų epizodų rubrikoje – nesusipratimų lydimas Poole'as

78-asis NBA sezonas startavo prieš savaitę, o legendinis Shaqas savo rubrikoje  „Shaqtin’ A Fool“ pristato pirmąjį juokingų epizodų rinkinį.  Šįkart jame dominuoja Vašingtono „Wizards“ ekipoja naujokas Jordanas Poole’as. NBA rungtynes jums patogiu metu galite stebėti „Go3“ televizijoje.
2023-11-01

NBA ikisezoninėse rungtynėse – nepadoriu skirtumu sutryptas Australijos klubas

Vašingtono „Wizards“ ikisezoninėse NBA rungtynėse net 145:82 (44:23, 38:23, 34:22, 29:14 sutriuškino Kernso „Taipans“ klubą iš Australijos. Vašingtono ekipoje išsiskyrė 22 taškus pelnęs Kyle‘as Kuzma ir 18 taškų surinkęs Jordanas Poole‘as. Tuo metu australų gretose  Akoldah Gakass pelnė 17 taškų, o Patrickas Milleris – 15. Šiaurės Amerikoje viešinti ekipa iš Australijos sekmadienį susitiks su Toronto „Raptors“ klubu.
2023-10-11

Fynikse – naujasis didysis trejetas: paaiškėjo, kas pakeis Chrisą Paulą

Kitą sezoną Fynikso „Suns“ pasitiks su naujuoju didžiuoju trejetu. Juo taps Kevinas Durantas, Devinas Bookeris ir Bradley Bealas. B. Bealas įžaidėjo pozicijoje pakeis išvykstantį Chrisą Paulą. 29-erių B. Bealas viską savo karjerą iki šiol buvo praleidęs Vašingtono „Wizards“ klube.   Statistiškai sėkmingiausią sezoną jis sužaidė 2020–2021 m., kai pelnydavo po 31 tašką ir atlikdavo 4 rezultatyvius perdavimus.
2023-06-19

Porzingis po sezono gali sudaryti įspūdingos vertės sutartį

Kristapas Porzingis šią vasarą turėtų nutraukti dabartinį kontraktą ir su Vašingtono „Wizards“ sudaryti naują sutartį. Pagal dabartinį kontraktą jis kitame sezone gautų 36 mln. JAV dolerių dolerių. Tačiau „Wizards“ komanda jam turėtų pasiūlyti ketverių arba penkerių metų sutartį, pagal kurią uždirbtų nuo 134 mln. JAV dolerių iki 174 mln. JAV dolerių. „Wizards“ šiame sezone nepateko net į įkrintamąsias.
2023-05-07

Dončičiaus puikus žaidimas neišgelbėjo – „Mavericks“ krito namuose

Luka Dončičius žaidė puikiai, bet jo vedama Dalaso „Mavericks“ (25-24) namuose 126:127 (28:32, 32:33, 37:34,29:28) nusileido Vašingtono „Wizards“ (21-26). Dalaso ekipa per pastarąsias devyneris rungtynes yra laimėję tik dukart. Atkakliame mače viskas sprendėsi pačioje pabaigoje. „Wizards“ lemiamu metu turėjo taško pranašumą. Kamuolys likus keturioms sekundėms atsidūrė Luka Dončičiaus rankose. Bet prieš jį varžovai puikiai apsigynė ir neleido net išmesti metimo.
2023-01-25

Mainai NBA lygoje: Gallinari atsidūrė Bostone, o „Celtics“ papildė buvęs Sabonio bendraklubis

Nacionalinėje krepšinio lygoje (NBA) vyksta tikra mainų karuselė. Nemaža dalis krepšininkų kitąmet rungtyniaus jau kitose klubuose, o kai kurie gi pratęsė dabartinius kontraktus. Štai Danilo Gallinari su Bostono „Celtics“ sudarys dvejų metų 13 mln. JAV dolerių vertės kontraktą. Krepšininkas po mainų buvo tapęs San Antonijaus „Spurs“ nariu, tačiau Teksaso klubas kontraktą išpirko.
2022-07-01

Kristapas Porzingis rezultatyviai debiutavo „Wizards“ gretose

Kristapas Porzingis pagaliau debiutavo Vašingtono „Wizards“ (29/34) klube, o sostinės komanda 133:123 (30:26, 27:35, 39:26, 37:36) pranoko Indianos „Pacers“ (22/44) ekipą. Latvis nors žaidė tik 21 minutę, bet įmetė 25 taškus (4/8 dvit., 3/4 trit., 8/10 baud.), atkovojo penkis kamuolius, dukart blokavo metimą ir prasižengė tris sykius. Mače „Pacers“ gerai atrodė pirmoje susitikimo pusėje, kai pirmavo 61:57, tačiau antroji jau priklausė šeimininkams.
2022-03-07

NBA stebuklai: „Clippers“ išlipo iš 35 taškų duobės, puolėjas smeigė 7 taškus per 9 sekundes

Įspūdingą pergalę NBA lygoje iškovojo Los Andželo „Clippers“ (24/25) komanda. Doco Riverso auklėtiniai svečiuose 116:115 (23:32, 13:34, 40:27, 40:22) palaužė Vašingtono „Wizards“ krepšininkus. „Clippers“ išgelbėjo Luke’as Kennardas, kuris per paskutines devynias sekundes pelnė septynis taškus. Likus žaisti 9 sekundėms L. Kennardas realizavo tritaškį, mažindamas „Clippers“ deficitą iki trijų taškų.