davidas westas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „davidas westas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „davidas westas“.

NBA – prastas vakaras „Splash Brothers“, „Bulls“ ir „Suns“ pergalės

Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį NBA lygoje pergales iškovojo Čikagos „Bulls“ ir Fynikso „Suns“ komandos. Čikagos ekipa ant menčių paguldė vieną pirmenybių favoričių – Oklando „Warriors“. „Splash Brothers“ – 3 tritaškiai iš 22 „Bulls“ namie laimėjo 94:87. Čikagos ekipa antrojo kėlinio pradžioje atsiliko 21:30 (14 minutė). Skirtumą iki pertraukos pavyko aptirpdyti – 47:51. Trečiojo kėlinio pradžioje po Klaipėdos „Neptūno“ aukštaūgio Jerai Granto brolio Jeriano Granto tritaškio „Bulls“ persvė...
2017-03-03

Absoliutaus NBA reguliariojo sezono lyderio sąskaitoje – penkios pergalės iš eilės

Penktą pergalę iš eilės Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo penkiolikos komandų Rytų konferencijos ir absoliutus čempionato lyderis Indianos "Pacers" klubas, trečiadienį namuose 97:80 (25:19, 12:24, 26:19, 34:18) įveikęs dvyliktojoje pozicijoje Rytuose esančius Čikagos "Bulls" (1 pergalė ir 3 pralaimėjimai) krepšininkus. 21 tašku prie pergalės prisidėjo Paulas George'as, 17 - Davidas Westas (13 atk. kam.
2013-11-07

Darius Songaila ir „Širšės“ toliau pralaimi

Šiąnakt NBA čempionate Naujojo Orleano „Hornets“ komanda, kuriai atstovauja Darius Songaila, svečiuose 100:108 (23:31, 28:30, 31:13, 18:34) pralaimėjo Hiustono „Rockets“ krepšininkams. D. Songaila per 17 min. surinko 8 taškus (dvitaškiai 4/9), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, suklydo 1 ir prasižengė 4 kartus. „Hornets“ (13/16) komandoje pasižymėjo karjeros rezultatyvumo rekordą pasiekęs Davidas Westas. Jo sąskaitoje – 44 taškai ir 12 atkovotų kamuolių.
2009-12-30

Darius Songaila dramatiškai išplėšė pergalę „Hornets“ ekipai

Šiąnakt NBA čempionate Naujojo Orleano „Hornets“ komanda, kuriai atstovauja Darius Songaila, namuose 96:94 (29:19, 19:29, 19:20, 29:26) įveikė Sakramento „Kings“ ekipą. D. Songaila likus 11 sekundžių iki rungtynių pabaigos pataikė dvitaškį, išplėšusį pergalę aikštės šeimininkams. Iš viso lietuvis per 22 min. surinko 11 taškų (dvitaškiai 5/5, baudos 1/2), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, 2 kartus suklydo ir buvo priverstas palikti aikštę dėl išnaudoto 6 asmeninių pražangų limito.
2009-12-09

D.Songailos „Hornets“ Sakramente neatsilaikė prieš „Kings“

Šiąnakt NBA čempionate Naujojo Orleano „Hornets“ komanda, kuriai atstovauja Darius Songaila, svečiuose 96:112 (26:26, 19:31, 29:25, 22:30) pralaimėjo Sakramento „Kings“ ekipai. Lietuvis D. Songaila per 13 min. surinko 4 taškus (dvitaškiai 2/2), atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį bei po kartą suklydo ir prasižengė. „Hornets“ (7 pergalės/10 pralaimėjimų) komandai Davidas Westas pelnė 24 taškus, Emeka Okaforas (9 atk. kam.) - 20, Darrenas Collisonas – 11, Devinas Brownas (9 atk. kam.
2009-11-30

D. Songailos klubas parklupdė „Clippers“

Ketvirtąją pergalę dvyliktose NBA čempionato rungtynėse iškovojo dvyliktąją poziciją Vakarų konferencijoje užimantis Dariaus Songailos naujojo Orleano „Hornets“ klubas, kuris namuose 110:102 (29:22, 29:31, 26:22, 26:27) įveikė Los Andželo „Clippers“ krepšininkus. 12 minučių rungtyniavęs lietuvis pelnė 6 (dvitaškiai 3/3) taškus, atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius bei 4 kartus pažeidė taisykles. Naujojo Orleano komandai 24 taškus surinko Davidas Westas (10 atk. kam.
2009-11-18

D. Songailos ekipa Fynikse nieko nepešė

Šiąnakt NBA čempionato rungtynėse Naujojo Orleano „Hornets“ komanda, kuriai atstovauja Darius Songaila, svečiuose 104:124 (29:40, 27:35, 21:26, 27:23) pralaimėjo Fynikso „Suns“ krepšininkams. D. Songaila per 18 min. pelnė 8 taškus (dvitaškiai 3/3, baudos 2/2), atkovojo 1 kamuolį, blokavo 1 metimą, suklydo 1 ir prasižengė 4 kartus.
2009-11-12

D. Songaila ir „Širšės“ sutriuškino „Clippers“

Šiąnakt NBA čempionate Naujojo Orleano „Hornets“ komanda, kuriai atstovauja Darius Songaila, svečiuose 112:84 (35:28, 25:18, 34:17, 18:21) nugalėjo Los Andželo „Clippers“ ekipą. D. Songaila per 19 min. pelnė 4 taškus (dvitaškiai 1/3, baudos 2/2), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei kartą prasižengė. „Hornets“ klubui Devinas Brownas pelnė 25, Chrisas Paulas (10 rez. perd.) – 24, o Davidas Westas – 17 taškų.
2009-11-10

D. Songailos klubas neatsilaikė prieš K. Bryantą ir „Lakers“

Šiąnakt NBA čempionate Naujojo Orleano „Hornets“ komanda, kuriai atstovauja Darius Songaila, svečiuose 88:104 (17:27, 25:28, 16:27, 30:22) pralaimėjo nugalėtojos titulą ginančiai Los Andželo „Lakers“ ekipai. D. Songaila per 18 min. surinko 6 taškus (dvitaškiai 3/10), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei po 2 kartus suklydo ir prasižengė. „Hornets“ (2/5) komandai Chrisas Paulas (9 rez. perd.) pelnė 15 taškų, Davidas Westas – 11, Emeka Okaforas (14 atk. kam.
2009-11-09

D. Songaila atakavo krepšį be klaidų, o „Hornets“ išplėšė pergalę

NBA čempionate trečiadienį Naujojo Orleano „Hornets“ komanda, kuriai atstovauja Darius Songaila, namuose po pratęsimo 114:107 (25:17, 25:31, 24:21, 23:28; 17:10) įveikė Dalaso „Mavericks“ krepšininkus. D. Songaila per 16 min. surinko 10 taškų (dvitaškiai 5/5), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, suklydo1 ir prasižengė 2 kartus. „Hornets“ (2 pergalės/3 pralaimėjimai) komandoje pasižymėjo Chrisas Paulas. Jo sąskaitoje – 39 taškai ir 7 rezultatyvūs perdavimai.